Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
 361/589 A kérdező kommentje:

356:


Kétszer is leírtad, hogy teljesen beteg vagyok. Magadból indulsz ki és ezt vetíted ki rám. Amikor veled levelezek, akkor úgy veszem észre, mintha egy frusztrált gyerekkel leveleznék. Van valami tipped, hogy miért?


A te statisztikádban a lakosság összlétszámát mérve van benne mindenki és így is adatként mindössze annyit tudsz felmutatni, hogy a fele házas.

És ebben a félben van benne mindenki. Te szerinted a nők melyik 50 %-ba tartoznak bele a szép nők? Hát javarészt egyáltalán nem abba az 50-be, amiből a fele házas. Ez bizony lényeg. Olyan mértékben lényeg, hogy generáció alapulvételével fontos eleme ennek a történetnek!


Azok akik házasok és a 90-es években vagy inkább előtte álltak össze, ebből az 50-ből a jelentősen nagyobb részét teszik ki! Akkor még mások voltak a nők. Akkoriban egy melles - fenekes nő nem lenézte a férfiakat, hanem jóindulattal kezelte azokat. Elég volt annyi, hogy helyes a pasi. És már este volt a férfinek egy jó dugása. És lehet, hogy nem maradtak együtt, vagy csak egy szexuális kaland volt. De az meg volt! A nő ember volt és nem haszongép, ezért a férfi kapott belőle és élvezni tudta az élet általi lehetőséget, a szép nő létezését! Ez pedig azért is volt jó, mert legalább rendeltetésszerűen alakult a férfi nem tagjának az élete.


Máshogy tudott tekinteni a nőkre a mai fiatalokhoz képest, akik nem kapnak már ezekből a nőkböl. Ebből kifolyólag könnyebben rátalált a szerelemre, de még mindig a saját korában és megházasodva beírta magát a statisztikába is. Akinek szép nője van, annak abból az időből van ez meg.

De neked a kérdés alapjául nem ezt kell figyelembe venned.

Hanem jelenlegi korunk problémáját a jelent.

Azt az állapotot, hogy például , aki most fiatal, lehet akár 20 vagy 30 éves, ha megakarja kapni a szép nőt, akkor nem tudja, csak akkor , ha királyi családból származik, hírneve van, teli van a zsebe stb.

Majd ha most fel tudsz nekem mutatni egy olyan fiatalt, aki szép nővel tud házasodni átlagfizetésű ember létére, akkor megtapsollak.


Tehát te a statisztikát hamis fikciókra alapítod. Ez megint nem releváns az ügyhöz.


Eleve nem tudnak házasodni, levezetem az agyacskádnak, hogy miért:


Egy esküvő sem két forint, had ne írjam le mennyi.

Ha a szép nő és családja olyan szegény, mint a templom egere, vagy akár átlagosan élnek, családon belül senki nem ad alájuk semmit.

Ha férfinél ugyanez a helyzet, akkor ott sem adnak , arról az oldalról sem alájuk semmit. Alapul vehetjük korunk legnagyobb problémáját, miszerint akinek nincs pénze nincs jó nője és nincs meg mindene. Szóval ott tartunk, hogy mind a két fél átlagfizetésű, nem s zülők otthonában akarnak élni.

Kifizetik, az ételt, a rezsit, az albérletet, kicsit költekeznek és már a pénzük elfogyott, vajon 1 millás esküvőre alsó hangon honnan tennének félre pénzt? Arról nem is beszélve, hogy már ezen gyönyörű okfejtés ott megbukik, hogy a szép nőben nincs annyi gerinc és kitartás, hogy valakivel közösködve együtt fizessen az albérletet vagy bármit.


Az neki nyomorúságnak számít azzal együtt, hogy dolgoznia kell.

Ebbe ő nem megy bele, akkor inkább meghúzza magát a szüleinél egyedül.

És ebből így még egy darab szexuális együttlét nem lesz, nem hogy házasságkötés. Nyugi bele, hogy az újkori fiatal férfi szép nővel nem házasodik.


Agy a statisztikádat nevetséges volt alapul venni. Akár egy pillanatra is.


"A legtöbb nő nem azért van egyedül mert milliomosokra vágyik, hanem azért mert kölcsönös vonzalomra és szerelemre. "


Mint a nagy könyvben ugye?! Ezzel lehet etetni a fiú kisgyerekeket. Akik még nem tudják milyenek a szép nők és hogy érdekvilágban élünk.

Az írásod olyan naív, hogy az már nevetséges.:) :) Szó szerint!

Érdekes, hogy a melles-fenekes nők vagy egyedül vannak, vagy rátelepednek valakire, de érdekes módon átlagfizetésű emberek körében, azokkal kézen fogva nem látni őket. Akkor most mi van? Egyik férfivel sincs meg a kölcsönös vonzalom?


Akkor elárulok neked valamit: A szép nő célirányosan helyezkedik. Alapjában véve esélyt sem ad arra, hogy valakivel kölcsönös vonzalom alakuljon ki, mert párkeresési szinten kapásból lenéz mindenkit az általa elitnek tartott embereken kívül. Ebből bizony nem lesz szerelem.

Szóval ne játsszad itt a mártírt, mert ezt egy hozzám hasonló élet tapasztalt embernek nem tudod beadagolni.


Olvasd el még egyszer amit korábban írtam. Azért mert nem adok a szádba minden szót, attól még nem kell beleképzelni az ügybe olyan dolgokat, amivel összefüggésben félreértésekre alapozhatod a szövegeimet.

Ismertem az orvost, tudtam hogy ki az a nő. Képzeld! A recepción ült, ott dolgozott és nem keresett 90 ezernél többet 2012-ben.

Egyszerű ruhában volt, anyagi támogatásért cserébe kefélték meg.

És az orvosnak is puncsolt, ahova a kávét vitte be.

Megállapítottam igen, igen, hogy gerincre vágták megelőzőleg.

Pszichésen ez látszik ilyenkor egy nőn. (arc, nyelvkilógatás, mint egy meghüppedt félőrült)

Mintha félig még az ágyban lenne félig, de a valóságban, már a recepción ült.


357 és 358:


Megint hazudozol. De szerintem nem tudatosan. Nem olvastad el figyelmesen a válaszaimat és megint olyan dolgokra írod, hogy nem válaszoltam, amire válaszoltam. Tessék figyelmesebb lenni a jövőben! Köszönöm.

ha legközelebb valamit kérdezel, akkor annak indokát is vesd fel.

Az életkorodat és titulusodat minden válaszodnál tüntesd fel.

Megint nem releváns a matekod. :)


Ráadásul az utolsó bekezdésedben mintha írnál valamit, de mégsem írsz semmit.


360:


Csak hogy képben legyél:


Magán orvosi rendelőben, 2012-ben, 90 ezernél többet nem kerestek a recepciósok. Érettségi nélkül is beülhettek a székbe. Az általad feltüntettet képességeket és tulajdonságokat NEM várták el tőlük, úgy körül belül egy legolcsóbb titkárnak a szintén kellett dolgozniuk.

Írni , feljegyezni maximum néhány dolgot és telefonokat fogadni, meg irányt mutatni az embereknek. Ez a női recepciós munka ott véletlenül sem volt olyan ördöngős, mint amilyen presztízs szakmának azt beakarod állítani.


90 ezer forintból bizony a melles fenekes nő nem tudta eltartani magát, komolyabb munkához nem volt esze.Alapvetően bármelyik férfinak, egy orvosnak is nagy dolog férfiként hogy egy szép nővel lehet, aki odaadó.

Különben egy képekkel csaló, "rosszlányhoz", kellemetlen folyással rendelkező, nem is olyan szép nőhöz mehet csak el 15-20-25 ezer forintért óránként. És egy vezetőnek fix munkahelyet biztosítani, vagy előrébb léptetni a ranglétrán, saját hatalmán belül megteheti, azért nem kell fizetnie senki felé. A szép nőnek is jó, neki sem kell menni prostihoz. És az érdekek találkoznak.


És egy nagyon jó nőt megkap. Ezt a világot éljük.

A szerelem lehetősége nélküli , problémákkal teli világot, ahol csak annak jó, akinek a zsebe teli van férfiként. Az kaphat a szép nőböl.

2021. jún. 2. 23:42
 362/589 anonim ***** válasza:
100%

"Megállapítottam igen, igen, hogy gerincre vágták megelőzőleg.


Pszichésen ez látszik ilyenkor egy nőn. (arc, nyelvkilógatás, mint egy meghüppedt félőrült)"


Ha ezt komolyan gondolod, az arra utal, hogy te csak pszichiátriai beteggel szexeltél életedben.

2021. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/589 anonim ***** válasza:
100%

Abban az orvosi rendelőben 2012-ben te dolgozóként töltöttél időt, vagy páciensként, vagy páciens kísérőjeként?


Ha dolgozóként, milyen munkakörben?


Hányféle szakrendelés működött ott akkor?

2021. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/589 anonim ***** válasza:
100%

"Megint hazudozol."


Én nem.


De ha szerinted igen, akkor rendkívül könnyen bebizonyíthatod, ha megírod, hogy hányadik hozzászólásban válaszoltál arra, hogy a nők hány %-a szép szerinted, és a férfiak hány százaléka tehetős.


Elég a hozzászólás száma, ahol a válaszod szerepel.


És akkor máris látszik, hogy ki hazudik, és ki mond igazat.


Várom.

2021. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/589 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul az utolsó bekezdésedben mintha írnál valamit, de mégsem írsz semmit."


Neked meg minden válaszod ilyen 😂😂

2021. jún. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 366/589 anonim ***** válasza:
100%

De mi továbbra sem tehetünk arról, hogy te csak a kvákat tartod nőnek, azokból meg nem sok van és oda mennek, ahol a pénz van!


A környezetemben lévő összes huszonéves lány egyetemista, (van egy frissen végzett jogász is) és vagy egyedül vannak, vagy a párjukkal. A számomra legszebb, karcsú, csinos unokatesóm 25 éves és a korban hozzá illő pályakezdő tanár párjával van együtt már 5 éve. Első pasi volt az életében és házasságot terveznek. Én egyszerűen nem mozgok olyan alja, proli körökben, ahol a szép lány valami gagyi, alja munkát végez de ennek ellenére milliomosokra vadászik. Tudom, hogy létezik ez a jelenség, de számomra érthetetlen, hogy nem látod, milyen szűk körről beszélsz és általánosítasz.

Az a te problémád, hogy senki nem akar idegbeteg pszichopatákkal szóba állni. Ezért az egész világ a hibás az egész világnak változnia kell, mert te nem vagy hajlandó bevenni a gyógyszeredet.

Azzal meg teljesen feleslegesen dobálózol, hogy én idegbeteg vagyok és magamból indulok ki, az oviban is jobb riposztokat hallani. Nem én hisztizek itt tele ezer oldalt a nyomorommal, nem nekem nem tűnik fel, hogy mindenki szerint hülye vagyok- te vagy ebben a kiváltságos helyzetben. Gondolom drogozol, ez ad még mentséged némelyik válaszodra, mert hogy logikát, józan észt nyomokban sem tartalmaz, de fantasztikus, agyament dolgokat annál inkább.

2021. jún. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/589 anonim ***** válasza:
86%

"Ráadásul az utolsó bekezdésedben mintha írnál valamit, de mégsem írsz semmit."


Segítek akkor, leegyszerűsítem.


Az utolsó bekezdés arról szól, hogy érthető, hogy nem tudsz / akarsz / mersz a két darab %-os érték után érdeklődő kérdésre válaszolni, mert azzal alapjaiban bukna az állításod a tehetős férfiaknál fészkelő szép nőkről, ezért terelsz, hárítod oldalakon keresztül a választ. És ezzel a mondattal zárul:


A matek márpedig elég objektív dolog, nem úgy, mint a vélemény.


Ha még most sem érted, még jobban lebutítva, és -feltételezem - alvás után, akkor esetleg igyál egy kávét. xD


Ha tényleg fennakadtál ezen a szövegértési kihíváson, akkor lehet, hogy nem az én agyi kapacitásomra kéne megjegyzéseket tenni, meg a "titulusom" iránt érdeklődni, ha meg csak tetteted már nem először, hogy nem értesz egy érthetően megfogalmazott mondatot, akkor szerintem érdemes lenne picit magadba nézni, hogy ennek mi az oka.


Másoknak azt vetítesz, amit akarsz, de sokat lendíthetne az életeden, ha legalább magadhoz őszinte tudnál lenni.

2021. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 368/589 anonim ***** válasza:
100%

"Pszichésen ez látszik ilyenkor egy nőn. (arc, nyelvkilógatás, mint egy meghüppedt félőrült)"


Remélem, pszichológus Ági rajta tudott segíteni.

2021. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/589 anonim ***** válasza:
85%

Nem gondolom, hogy Nőként az lenne a feladatom, csak azert mert Nőnek születtem, a ferfiak vágyait elégitsem feltétel nelkul! Jogom van eldonteni, hogy kivel fekszem le, es kivel nem. Teljes mindegy, hogy milyen feltételeket szabok...

Ha nem igy lenne, akkor ezen az alapin, ha egy meleg pasi/vagy a 120 kg.os barátnőm megkiván teged, koteles lennél adni magadat!

2021. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/589 A kérdező kommentje:

363:


Vagy éppen túlságosan jól látom azt, amit látok!!! Hidd el, hogy most nincs igazad. A delikvens nőt megfingatták korábban. Már boicsánat.


364:


Kérdés: Ha figyelemben veszed, hogy minden szép egyedül van vagy éppen ott próbál tanyát ütni, ahol a pénz van, akkor mit számítanak megint ezek a kérdések? hát a szép nő se így se úgy nem nyitja ki a lábát, ha nem fűződik hozzá érdek. Innentől kezdve eiffel toronyban is láthatom , vagy bárhol, a helyzet nem különb.


365:


Olvasd vissza a korábbi válaszaimat légyszíves.


366:


Nem vagyok idegbeteg pszichopata. Csak meguntam azt az érdekvilágot, ahol azok érvényesülnek, akiknek a hatalom a kezükben van és teli a zsebük.

De ha annyira azt mondom, hogy a személyiségem miatt nincs velem senki, akkor áruld már el kérlek, miért van ilyen sok szép nő egyedül. Miért van ilyen sok férfi egyedül? Mit keresnek a szép nők, hozzájuk nem illő, náluk jóval idősebb, sokszor rondább, de gazdag férfi mellett a strandon?

Stb, stb, stb,...


368:


Itt nincs matek ebben a történetben. Ahol nem ismered a szép nők összlétszámát , ott nem lehet matematikai szinten ilyen témához következtetéseket levonni.

A NAGYBETŰS ÉLET az, amit a magatok fajta nem tud elismerni, pedig abban van az igazság. A szép nő oda teszi magát, ahol az érdekei vannak. És könyörtelenül viselkedik, elveszett belőle a jó ember, aki feltétel nélkül is képes adni magát.


370:


Már leírtam nektek 44 milliószor, hogy a meleg pasi az más szexuális kategória, a 120 kilós barátnőd pedig nem az én súlycsoportom. Te vagy az én súlycsoportom, csak a kategóriád az velejéig romlott érdekember és beképzelt, ezért nem kapom minden este az érintését, odaadását és a törődését.

2021. jún. 3. 13:16
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!