Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
 471/589 A kérdező kommentje:
Amelyik esetleg nem agyilag zokni, az ugyanolyan számító és pénz hajkurász, aki az érdekeket nézi. Tehát nem vagyunk előrébb az okos nőkkel sem.
2021. jún. 7. 00:01
 472/589 A kérdező kommentje:
Most ne próbálkozzál tovább szerintem. Ne akard megmagyarázni, hogy miért feltétlenül kötelező pénzes férfi mellett tanyát ütni. Bele kötni mindenbe, csakhogy valahogyan védeni tudjad az én szóforgatagom által ezt az állapotot rafináltan. Rengeteg nő dolgozik átlagfizetésért. Ezeknek is van annyi agya, hogy estére érintést meg odaadást tudjanak adni. Csak azt már sajnálják, mert csak úgy tudnak jó kedéllyel testet adni, ha mellett működik az érdekek szerzése.
2021. jún. 7. 00:04
 473/589 anonim ***** válasza:
Te az átlag fizetéshez képes hogy keresel?
2021. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/589 anonim ***** válasza:
100%

"Most ne próbálkozzál tovább szerintem. Ne akard megmagyarázni, hogy miért feltétlenül kötelező pénzes férfi mellett tanyát ütn"


Nem magyarázta senki! Te kozolted h Nők 99%a agyilag zokni!

Szóval más lehetősege nincs egy Nőnek, mint gazdag pasit választani! Mi csak igazat adtunk neked

2021. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/589 A kérdező kommentje:

473: Átlag fizetésem van.


474: Van más lehetősége. Csak embernek kell lennie és mindjárt van.

2021. jún. 7. 07:37
 476/589 anonim ***** válasza:
85%

475

●Dehát "agyilag zokni" vagyok...nem tudok gondolkodni....az egyedüli lehetősegem a gazdag férj...

Ha jol akarok élni, akkor muszáj a gazdag pasi...másképp nincs esélyem.


Egyebkent, viccet félre teve, pont azon szokott menni a vita itthon, (az a vicces, h ezen kivul semmi mason) hogy ne dolgozzak! Szerinte fel kéne mondanom, mert ő keres annyit, hogy simán el tudna tartani, es szerinte bőven elég lenne a csaladi cég könyvelése, mert több idők jutna a csaladra!

Csak én szeretek dolgozni....


Üdv;

Az eltartott könyvelő hölgy

2021. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/589 A kérdező kommentje:

Gratulálok!


És Magyarország többi szép nőjével mi van? Ők mire várnak? Nem kevés nő van pár nélkül. Várnak egy anyagilag tehetős férfire? Aki ha nincs, inkább vannak egyedül és masztival elintézik a biológiai szükségletet? Érdekes nem!?


Üdv:


Egy szókimondó ember.

(Aki lehet jobban tette volna, ha gyerekkortól gyúr az anyagiakra és akkor kaphat a szép nőböl, bár ki gondolta volna, hogy ez kötelező manapság a megfelelő pár megtalálásához. )

2021. jún. 7. 11:43
 478/589 anonim ***** válasza:
80%

És Magyarország többi HELYES PASIJÁVAL mi van? Ők mire várnak? Nem kevés FÉRFI van pár nélkül. Várnak egy SZÉP KARCSÚ NŐRE? Aki ha nincs, inkább vannak egyedül és masztival elintézik a biológiai szükségletet? Érdekes nem!?

2021. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/589 anonim ***** válasza:
85%

●P.S.

En is inkább egyedül maradtam volna, ha nincs megfelelő ferfi. Úgy is tökeketesen el tudtam magamat tartani

2021. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/589 anonim ***** válasza:
86%
Olyan is létezik ám, hogy a nő/pasi nem vár senkire, simán csak élvezi az egyedüllétet. Nem kötelező kapcsolatban élni.
2021. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!