Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
 481/589 anonim ***** válasza:

"Aki lehet jobban tette volna, ha gyerekkortól gyúr az anyagiakra és akkor kaphat a szép nőböl, ...."


Most hány éves vagy?

2021. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/589 A kérdező kommentje:

479:


Milyen tipikus nő vagy! Mert ugyebár az a férfi ideig -óráig sem nyúlhat hozzátok, akinél nincs mit aprítani a tejbe, ugye?


480:


Nem kötelező. Ebben tökéletesen igazad van. De amikor az érdek úgy kívánja, akkor azért jólesik. Ugye?

2021. jún. 7. 13:33
 483/589 anonim ***** válasza:
66%
Nincs az az érdek ami miatt eltudnék viselni bárkit magam mellett. Nekem többet ér a nyugalom mint bármilyen “érdek”.
2021. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 484/589 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy?
2021. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/589 A kérdező kommentje:

483:


Értem! Akkor ezek szerint, ti benneteket szép nőket nem érdekel a pénz.

Azért vagytok egyedül, hogy a nyugalmat élvezzétek. Nem semmi!

Tehát a nyugalom miatt nem érhet hozzátok az, akinek nincs teli a zsebe.

A nyugalom miatt válogattok, vagy éppen nem is válogattok, jobb egyedül.

2021. jún. 7. 14:08
 486/589 anonim ***** válasza:
86%
Miért látsz bele olyat is amit nem írtam? A nyugalom miatt vagyok egyedül, ha teli a zsebe a másiknak ha nincs. Nem mondom, hogy mindenki ezért van egyedül, de én igen.
2021. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/589 anonim ***** válasza:
85%

482

Hozzám biztosan nem....

Nem vagyok egyszerhasználatos! Es soha nem pazarolnám az időmet olyanra, akivel max "ideig oráig" vagyok

2021. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 488/589 anonim ***** válasza:
80%

"Nem kevés nő van pár nélkül. Várnak egy anyagilag tehetős férfire? Aki ha nincs, inkább vannak egyedül és ..."


Nem érzed az alapvető ellentmondást a fenti állításod között, és aközött a kijelentésed között, hogy a nők "lelkileg nem elég erősek a nők ahhoz hogy egyedül megállják a helyüket és eltartsák magukat ezért fordulnak a gazdagok felé.Agyilag is zokni a 99%-a"


Egyedül vannak sokan, inkább várnak, de közben képtelenek önfenntartásra? Tényleg nem tűnik fel neked, hogy egyik szavaddal agyoncsapod a másikat?


Amennyiben viszont a mostani kérdésed kapcsán végig a nők 1%-áról beszélsz, akik nem agyilag zoknik, és így képesek eltartani saját magukat, ráadáson ezen a kategórián belül is csak a szép nőkről, vagyis a nők kevesebb, mint 1 %-áról, akkor az a nők krémje, csúcskategória.


Ekkor viszont az a kérdés merül fel, hogy - a te korábban használt kifejezéseddel élve - ők vajon te súlycsoportod?

2021. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 489/589 A kérdező kommentje:

486:


Önmagában abból, hogy férfi van az életedben, feltétlenül következik az, hogy nyugalmatlannak kell lenned?


Csak azért fontos ez, mert amelyik szép nő "állítólagosan nem pénzéhes", az problémás. Amelyik meg férfival való kapcsolatra nyitott, az pénzéhes.


487:


Az ideig-óráig csak egy megjegyzés jelen ügyhöz.

Ugyanis őszintén!, azt nem lehet tudni hogy két fél meddig van együtt és miképpen. Mi van akkor, ha neked nem jön be a férfival való szex, valami nem passzol? Tovább maradsz vele? Vagy esetleg a másik oldalnak nem stimmel valami, akkor ilyenkor mi van?


Nem csak abból kell kiindulni, hogy te nem pazarolnád az idődet x-re, y dolog miatt.


488:


Hagyjuk most ezt az agyilag zokni a 99%-a dolgot.

Főleg akkor ha te magad is tudod, hogy nem az agyilag zokni kategória az egyetlen és legfőbb álláspont, hanem a pénzéhség és az emberség hiánya.

Nem tűnik fel neked ez a társadalomban a nők között?


Nem az a kérdés, hogy a súlycsoportom-e.

Inkább az a kérdés merül fel, hogy ilyen sok szép nő miért van egyedül? És ilyen sok férfi is miért van egyedül?

Ha azt vesszük figyelembe, hogy manapság a nők válogatnak és ők válasszák a férfiakat, akkor értelemszerűen nem a férfiak hozzáállásának köszönhető a jelenlegi állapot. Nincs olyan férfi, akinek ne lenne jó a kapcsolat a szép nővel. Itt a nők azok, akik miatt nem működik a történet.


Ezek alapján milyen mondandóval igyekszel tovább védeni az igazadat?

2021. jún. 7. 16:07
 490/589 anonim ***** válasza:
85%

"Nem csak abból kell kiindulni, hogy te nem pazarolnád az idődet x-re, y dolog miatt."

Ezt nem nagyon értem...


Miért, miből induljak ki, ha nem a saját igenyeimből?


Ha valakihez nem vonzódom, (akármilyen indokból kifolyólag, pl nem keres eleget, márpedig én gyereket akarok) akkor NEM FOGOK VELE SZEXELNI SEM!!!!!! mert nem pazarlom az időmet olyanra, akivel tuti nem lehet gyerekünk....es eleve nem csak szexet keres a legtöbb Nő! HA mégis csak szexet keresnék, akkor sem allnék össze veled...mert akkor már a "csak szexet" is olyan férfi kapja, aki megfelel az elvarasaimnak, mert vele hátha kialakul valami...veled meg tutira nem!

És ez igy rendben is van! Mindenkinek sajat maga a fontos, neked is csak sajat magad fontos, hiszen nem állnál le a 120kg.os baratnőnmel ugye?

2021. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!