Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
 491/589 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen jelent nyugtalanságot egy férfi az életemben, de én alapból eléggé magamnak való vagyok. Szeretek egyedül lenni, nehezen viselek el bárkit is több órán akár napon keresztül. Ennek ellenére éltem már férfival és nagyon frusztráló volt, hogy az anyjának nézett barátnője helyett. Fiatal voltam, nem tudtam mi a normális mi nem. Elhittem, hogy a nőnek a dolga a háztartás és a főzés, de agyvérzést kaptam, hogy ki se nyitom reggel a szemem és már cseszeget valaki, hogy ő éhes. Aztán ha épp állt a kukija nem hagyott békén amíg meg nem történt aminek megkell, figyelembe se véve hogy nekem van e kedvem hozzá vagy sincs. Segíteni nem segített otthon de helyette szanaszét hagyta a dolgait. És nem, nem tartott el, közösen fizettünk mindent. Tudom, hogy nem minden férfi ilyen de nekem ez nagyon betett és ezért érzem, hogy inkább a nyugalmat választom. Lakásom van, autóm van, ami kell megveszem magamnak.
2021. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 492/589 A kérdező kommentje:

És annak az állapotnak, hogy neked a pénz alapján férfi a férfi, annak mi köze van ahhoz, hogy én leállnék-e a 120 kg-os barátnőddel?

Azért mert én nem állnék le olyannal, aki nem a súlycsoportom, attól még a hozzád hasonlóval azért nem állhatok össze, mert annak a pénz a mérlege, ami alapján válassz a férfiakat?

Mert itt erről van szó.

A testi hasonlóságoknak és azzal egyesített párosításnak mi köze van ahhoz?... hogy neked a mackós férfivel sincsen bajod, csak pénze legyen. (?!)


Nem fogod fel, hogy ti veletek szép nőkkel az a baj, hogy ezáltal azt állítjátok, hogy a külső kinézet mindegy is, mert akinek nincs pénze, az jöjjön össze kövér nővel, mert ti szépek vagytok és csak a gazdagoknak kaphatóak? Nem szégyenled magad?


Csak azt nem értem, hogy miért te izgulsz itt folyamatosan a topik alatt?

Ha van egy férjed akivel foglalkozol és valóban boldog vagy vele és nincs relevanciája a kérdésemnek, akkor a munkán túlmenő idődet miért nem a férjedre fordítod? Neked nagyon sok időd van az általad vélelmezett hülyeségre.(Ami egyébként nem az, de a te agyadba az.)

Ugye?

2021. jún. 7. 16:29
 493/589 A kérdező kommentje:

491:


Ez nagyon szép , hogy önálló nőként legalább itteni szavak alapján nem vagy pénzéhes. De most ebben a társadalomban ez megint csak nem igazán releváns.

Mert ha azt veszed figyelembe, hogy sokan szeretnék megtalálni a boldogságot, akkor például te kiesel a kalapból, mert általad vélelmezett dolgok miatt nyugalom kell, a másik nőnek /nőknek , mint az ide író könyvelő nőnek meg a pénz kell.

Na már most!

Ebből mindenkinek van kiút(közöttetek),

kivéve annak a férfinak, aki a párját keresi.

Ugyanis egyikőtök másikótok valamiért nem akar valamit,

amíg a férfi oldal lehet, hogy akarna, de a felmerülő dolgok miatt

hiába.

2021. jún. 7. 16:33
 494/589 A kérdező kommentje:

491:


Arról nem is beszélve, hogy az a férfi, aki veled volt, megfogta az isten lábát, csak már elszaladt vele a ló. Hát szerintem nagyon sok férfi van velem együtt, aki nem csak akkor nyúlna hozzád, amikor ő szeretne és úgy ahogy ő szeretne, csak mert ő úgy gondolja. És nem várná el tőled, hogy főzzél rá, készítsél ételt stb.

Éppen elég lenne neki az, hogy van egy nő, akivel fejlődhet a kapcsolata és egyenrangú félként kezelve kivenné a részét mindenből stb.

Csak valakinek erre nincsen lehetősége , a másik opció meg a könyvelő néni, hát arról ne is beszéljünk inkább, mennyire hajtja az anyagi igényei szükségét.

2021. jún. 7. 16:37
 495/589 anonim ***** válasza:
100%

De nem csak én és a könyvelő nő létezünk. (akit olvastam, hogy ingyen dolgozik a cégüknél, szóval nem tartom

pénzéhesnek, de ebbe ne menjünk bele)

A párkeresés sok mindenki számára nehéz, mert mindenkinek vannak igényei. Ezzel nincs baj, de nem értem miért kéne valakinek a saját igényeiről lemondania a másik boldogsága érdekében? Senki sem felelős a boldogságunkért csak saját magunk. Te se mondanál le az igényeidről, mástól se várd. A probléma inkább az, hogy egy kalap alá veszed a “szép nőket”, holott nem mindenki gondolkozik egyformán. De igazából ez is csak számodra probléma, be kéne látni. Mert így magadat gáncsolod ki, ha mindenkihez úgy állsz hozza ahogy, csak mert volt pár rossz tapasztalatod.

2021. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 496/589 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit mondasz a kérdezőnek, kiforgatja az egészet és belemagyarázza a rögeszméjét. Lapozz vissza néhány oldalt, és látni fogod hogy 5 éve szinte megállás nélkül tolja, és ebből az állapotból nem hajlandó, nem is fog kikerülni már.

Egyszerűbb nem reagálni rá, és akkor nem tudja kinek címezni a kirohanásait. Hadd tomboljon itt magában.

2021. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 497/589 A kérdező kommentje:

495:


Bocsánat! A párkeresésnek nem olyan állapotnak kellene lennie, mint a tűkeresésnek a szénakazalban! Most azzal jössz, hogy nem csak ti léteztek.

Leveszed magadról gyakorlatilag a megbélyegzéssel való összefüggéseket,

de azért már felelősséget nem vállalsz, ami rajtatok kívül történik.

Hát a boldogságért való felelősséget rosszul fejted ki, ezzel most éppen saját magad gáncsolod ki. Olvasd vissza mit írtál korábban!

Azok alapján nem saját magunk vagyunk felelősek, hanem közösen.

Az általad leírtak alapján ráadásul még csak nem is közösen a korábbi pároddal összefüggésben, hanem csak ő. Aki miatt nyugtalan vagy, mert rosszul kezelte a kapcsolatot, holott ott voltál neki.


És most ki bökted az igazságot:


"Te se mondanál le az igényeidről, mástól se várd"


Most megint visszakanyarodtunk a pénzhez. Hogy kibökitek magatokat ti nők előbb-utóbb mindig. Ilyenek vagytok. Amúgy te a könyvelő nő vagy, akire én a jelzőt teszem régóta, vagy a 491-es felhasználó? Mert látszólag ez a kettő két különböző személy.

Meg most már az is kiderült, hogy kolegák vagytok, milyen érdekes.:)


496:


Én nem tombolok, csak nem tetszik az a rendszer, ahol a szép nő csak annak ad esélyt, akinek pénze van és akinél kényelmes lehet az élete.

Hol vannak ezek már a régi nőkhöz, akik jóban-rosszban, szegénységben-gazdagságban leélték az életüket egy férfi mellett. Édes istenem. Mivé lettetek ti.

2021. jún. 7. 16:53
 498/589 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki saját maga felelős a boldogságáért, ha kapcsolatban van, ha nem. Mivel én felelek a boldogságomért, ezért kiléptem a kapcsolatból.


Azért meg mégis hogy vállaljak felelősséget ami rajtam kívül történik? Ezt hogy gondolod? Mi közöm nekem ahhoz, hogy ki milyen szempont alapján választ párt? Semmi. Csak a saját döntéseimért vállalok felelősséget.


Pénzt meg sehol nem írtam, te asszociálsz egyből arra, csak az a szó hallatán, hogy igény. Ez már megintcsak a te problémád, erről sem én te tehetek.


Sehol nem írtam, hogy könyvelő vagyok. Én a 491-es és 495-s vagyok, olvasd el mégegyszer.

2021. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 499/589 A kérdező kommentje:

498:


Onnantól kezdve, hogy az általad leírtak alapján, ilyen mértékben az ő álláspontját véded, az magáért beszél. Kiléptél egy kapcsolatból és nem adsz esélyt egy másik kapcsolatra.


Úgy vállalj felelősséget, hogy legalább ne azzal gyere, hogy nem csak te és a könyvelő nők vagytok. Ugyanis rajtatok kívül a többi szép nő pont olyan, mint amilyennek le van írva. Ha nincs hozzá semmi közöd, ki hogyan választ magának párt, akkor ne azzal összefüggésben adjál bárkinek is igazat és fejtsed a véleményedet.


Te semmilyen döntésért nem vállalsz felelősséget, leírtál valamit, ami vagy igaz, vagy nem. Aztán te miért nem adsz esélyt másik férfinek egy veled való kapcsolatra? Nem minden férfi olyan, mint a volt párod.


Te mondod nekem azt, hogy ne vegyem egy kalap alá a szép nőket,

miközben te magad semmilyen módon nem vagy ráhatással semmire?

Ezt a legkönnyebb állítani, hogy tisztelet a kivételnek.

De ezek csak megjegyzések és nem a valóság, amiben rengeteg férfi van egyedül, a nők pedig várják a pénzes embereket.


Ha csak ennyi gondod lenne, amennyit leírtál, akkor veled bárki más lehetne boldog kapcsolatban jó eséllyel. De most egyébként megfigyelted, hogy eddig itt okfejtett az aranyásó nő, most meg itt vagy te aki állítólag nem pénzéhes, de problémás.


A férfi oldalnak érdemben nincs különbség a kettő között.

2021. jún. 7. 17:32
 500/589 anonim ***** válasza:
100%

“ akkor veled bárki más lehetne boldog kapcsolatban jó eséllyel.”


Én meg jó eséllyel nem lennék az, mert magamnak való vagyok mint mondtam. De ezekszerint az nem számít, nyomjam el a saját vágyaim, csakhogy más boldog legyen. Értem. Igaza van a 496-osnak! Szép napot

2021. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!