Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
 501/589 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen hosszú válaszos kérdésed amúgy, bombanős? Vagy ez most rekord?
2021. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/589 A kérdező kommentje:

500:


Figyelj csak. Ha te ennyire magadnak való vagy, akkor minek mentél bele a korábbi kapcsolatodba? Azért , hogy sérelmet okozzál annak, aki

esetleg szeretett téged? Csak mert, hogy magadnak való vagy, azt nyilván valóan akkor is tudtad, amikor belementél a korábbi kapcsolatodba, ahonnan kiléptél. Ezek a magukat maguknak valónak hisző nők is pénzéhesek, vagy pénzéhesek lesznek. Ha a közös , egymással egy húron pendülő kapcsolat nem a te világod, akkor vajon melyik lesz a tiéd? Hát nyilván az, ahol a férfi a tenyerén hordoz, amihez nem kevés pénz kell.


Tehát visszakanyarodtunk a probléma elejéhez.

Semmivel nem vagy jobb, mint az aranyásó.

Csatlakozol a szép nőhöz, csak egy másik halmazba.

Az átlagkeresetű férfi ugyanúgy egyedül alszik a magadfajta miatt is.


És akkor egyébként összesen ennyi dolgod van, hogy megmagyarázd itt nekem, hogy te ugyan nem vagy pénzéhes, de magadnak való vagy és azért nem akarsz férfiaktól kapcsolatot? Hát szép egy újabb női kategória.

Szerinted erről nekem mi a véleményem és ez kinek jó?


Ugyanúgy senkinek, ahogy az aranyásói életfelfogás.

2021. jún. 7. 17:47
 503/589 anonim ***** válasza:
80%

"Hol vannak ezek már a régi nőkhöz, akik jóban-rosszban, szegénységben-gazdagságban leélték az életüket egy férfi mellett."


Ugyanezt megkérdezheted a férfiakról is, ha szeretnél tárgyilagos lenni.

2021. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 504/589 anonim ***** válasza:
80%

"de azért már felelősséget nem vállalsz, ami rajtatok kívül történik"


Te tudsz felelősséget vállalni több millió másik férfi döntéseiért és cselekedeteiért, amire az ég világon semmi befolyásod nincsen?

2021. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/589 anonim ***** válasza:
80%
Ugye azzal tisztában vagy kérdező, hogy nem körülőtted forog a világ!?
2021. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 506/589 A kérdező kommentje:

503:


Persze megkérdezhetem, de nem ők tehetnek a célok meghiúsulásáról.

A női igények nagyságáról és mibenlétéről.

Amelyek ellehetetlenítik, hogy a szép nő visszatérjen a régi önmagához,

amilyen 40 évvel ezelőtt és előtte is volt.


504:


Most őszintén! Mi is a konkrét kérdésed tőlem?! Legyen releváns és célirányos kérlek. Én ezt kérdezném tőled:

Mi a problémád a férfiakkal?

Miért nem adsz esélyt valakinek?

Miért vagy magadnak való?

Ami a célod az életben?


505:


Ugye azzal tisztában vagy, hogy ide írsz most is a kérdésem alá?

Senki nem kötelezett rá.

2021. jún. 7. 21:38
 507/589 anonim ***** válasza:
85%

Amelyek ellehetetlenítik, hogy a szép nő visszatérjen a régi önmagához,


amilyen 40 évvel ezelőtt és előtte is volt."


Tévedés: a legtöbb nő most takalt igazan önmagára, most nezik eloszor, hogy sajat maguknak mi a jo!! Értem, hogy ez neked nem jo, meg te ezzel szarul jartal, de te is ugyanugy onzo szempontok alapjan valasztasz magadnak part

2021. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 508/589 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek szóvá tetted, hogy "de azért már felelősséget nem vállalsz, ami rajtatok kívül történik"


Erre én megkérdeztem tőled, hogy:


"Te tudsz felelősséget vállalni több millió másik férfi döntéseiért és cselekedeteiért, amire az ég világon semmi befolyásod nincsen?"


Erre így reagáltál:


Most őszintén! Mi is a konkrét kérdésed tőlem?! Legyen releváns és célirányos kérlek.


A kérdésem teljesen konkrét volt, releváns és célirányos.


Pont ezért hárítod a választ, mint az eddig neked feltett összes többi, a kérdésed szempontjából releváns kérdésemre.


(Pl. - csak hogy párat említsek - a korban hozzád illő nők hány százalékát tartod szépnek, a férfiak hány %-át tehetősnek, az elmúlt években mit tettél azért, hogy jobb anyagi helyzeted lehessen, ha ez kell a szép nőknek, ha szép nőt szeretnél, stb.)


Attól, hogy neked kínos szembenézni egy kérdéssel, - akár azért, mert rákényszerít arra, hogy belegondolj logikusan, hogy reális dolgot vársz-e el másoktól, vagy lehetetlent, akár azért, mert szembesít azzal, nem önmagadnak mondasz ellent, akár azért, mert a saját dolgaiddal kéne őszintén szembenézni ahhoz, hogy válaszolj, ahelyett, hogy mindenki más dolgával foglalkoznál - még nem lesz nem releváns egy kérdés.


"Én ezt kérdezném tőled: stb."


Miért szeretnél az én életcélommal, a férfiakhoz fűződő viszonyommal foglalkozni, ezekről érdeklődni, ha te nem válaszolsz egyetlen - a te kérdésedhez kapcsolódó, releváns - kérdésemre sem?


Mi köze van a témához és a te problémáidhoz az én életcéljaimnak?


(Amúgy nem az a nő vagyok, akit most már meg tudsz különböztetni a könyvelő hölgytől.)

2021. jún. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 509/589 A kérdező kommentje:

507:


Ők azt nézik, hogy miből tudnak minnél nagyobb érdeket szakítani.

Nem is látszódna ez akkora problémának, hanem csak arról szólna a történet, hogy aranynak tekintik, ami a lábuk közt van, amit csak az kaphat meg, akinek pénze van, vagy akinél az érdekek kereshetők. De az meg nyilván már nem tetszik, ha erre jelzőket kapnak.



508:


Mellébeszélsz.


Tisztázzunk valamit. Nem én mentem a te kérdésed alá, hanem te jöttél az enyém alá. Miért válaszoljak én a te kérdésedre, ha te is folyamatosan kikerülöd az enyémet?


Elég gáz, ha azt próbálod firtatni, hogy miért nem válaszol valaki, arra, hogy miért nem gondoskodott arról, hogy többet keressen ahhoz, hogy szép nője legyen.


Nem relevánsak a kérdéseid. Azért nem az, mert ebben a társadalomban nem csak annak a férfinek kell megtalálnia a boldogságát, akinek teli van a zsebe, hanem annak is, akinek nincs teli a zsebe. Ha abba az irányba indulunk el, hogy valaki keressen minnél többet, az nem rossz alapvetés, de a problémát nem oldja meg globálisan. Mindenki nem kereshet többet, szükség van a munkásosztályra is. ÉS több szép nő van, mint gazdag, vagy pénzes férfi. Ebből az állapotból csak és kizárólag az lesz, hogy lesznek sóvárgó nők, meg nézelődő férfiak. Ugyanis nem minden szép nő tud pénzes fószert kifogni. Ezek pedig magamutogatók lesznek, hogy felfigyeljenek rájuk. Egyáltalán nem jól gondolkozol. Inkább azon küzdjél , hogy emberi gondolkodásotok legyen ti nektek szép nőknek.



- TE:


- Először jössz azzal, hogy kérdéseket teszel fel (pénzirányultsággal)

- Aztán jössz azzal, hogy magadnak való vagy és azért nem kell neked senki, de nem vagy pénzéhes.

- Aztán védeni próbálod az igazát az aranyásónak.


Te még rosszabb vagy , mint egy aranyásó, mert az aranyásót mondjuk lehetne ösztönözni a pénzzel, ha az lenne. Te viszont magadnak való vagy , állítólag még azzal sem lehet, miközben preferálod a pénzt.


Te állítólag egy szép nő vagy. A ti gondolkodásotok a problémája sok férfinak. És az a problémának köze van az életcélodhoz.

Mert ha például lenne egy olyan pozitív életcélod, mint 50 évvel ezelőtt a nőknek, akkor nem kérdéseket kellene feltenned, meg a befordulással magadnak valóságot mutatni, meg az aranyásókat preferálni, hanem oszthatnád a véleményét olyan embereknek mint, én vagyok.


ÉS tehetnél is azért, hogy a környezeted boldogabb legyen tőled.


Itt mindennek köze van egymáshoz.


A gondolkodásod alapja az életcélod és fordítva.


Te itt idáig a legnagyobb felesleges gond vagy, aki okoskodni lépett ide fel. De ha az utcán negatív jelzővel illetnének, az már nem tetszene.

2021. jún. 8. 09:53
 510/589 anonim ***** válasza:
100%
Te tudsz amúgy olvasni? Írta az 508as hogy nem ő az a nő aki írta hogy magának való. Az én vagyok és nem én írtam az 508ast. Szedd már össze magad, kezdesz belezavarodni, bár nem csodálom.
2021. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!