Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodtok néha azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtok néha azon, hogy mi lehet azokkal a nőkkel akik 5-10 éve "szenvednek" egyedül mert kizárólag a legeslegjobb top tuti álomherceg pasira várnak?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet esetleg személyesen is?
2021. jún. 3. 16:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
92%
Azokról a férfiakról mi a véleményed, akik itt többször is kifejtik, hogy ők maguk rusnyák, de inkább maradnak egyedül, mert neki csak a 10/10-es nők jönnek be?
2021. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
13%

Ismerek ilyeneket, de a jóég óvjon meg mindtől!

Az ilyen elborult elméjű, vagy csak egyszerűen primitíven buta nőszemélyek csak bajt okoznak, nem véletlenül vannak egyedül addig.

Aki pedig valóban jó nő, és normális, azt nem találod meg egyedül, legfeljebb tinédzserkorában

Szóval én örülök hogy ezek ilyen kitartóan a hercegre várnak, addig sem az én életemet szívják le, legfeljebb valami nagymenő kan pöcsét. Ezekre áhítozzak én?

2021. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
90%

Áhítoznál te bárkire, csak nem mersz nőhöz szólni. Gyártod a hülye elméleteidet, azért vagyunk életünk egy szakaszában társtalanok, mert primitíven buták vagyunk. Meg bajt okozunk. Jah.

Te meg azért vagy egyedül és maradsz is, mert tele vagy gyűlölettel a nők iránt és ez süt rólad.

2021. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem ismerek olyat aki szenved. Így vergődni, és fújni az egész világra csak ti tudtok.

Igen, ismerek olyan harmincas csajokat akik nem találták még meg a párjukat és gyerekük sincs még. Van a hátuk mögött több-kevesebb rövidebb-hosszabb párkapcsolat (néhány hónaposak és néhány évesek), nem hallottam még egyiküket sem hogy visszasírná bármelyiket mert nyilván okkal lett vége. És ezek normális fiúk/férfiak voltak, különben össze se jöttek volna velük. Na ha ezeket nem sírják vissza, akkor szerinted melyikük "szenved" attól hogy basszus lehet esélyt kellett volna adnom ennek meg annak a suttyónak akik valaha leszólítottak, lehet az a fogatlan közmunkás a nyugatiban de jó férjem lenne most.

Vagy eljön a megfelelő, vagy nem. Utóbbi esetben se bánja meg senki azokat a remek elszalasztott alkalmakat amikor pl kidobott egy olyat akiről már az első randin kiderül hogy defektes vagy pár hét után megütötte, pedig az még hajlandó is lett volna feleségül vennie, az az áldott jó ember, igazi tradícionális férfi 😒😂

Én 80-ban születtem, igaz Budapesten, de már minket sem neveltek rongynak hogy mindegy hogy ki az, csak legyen egy hülye férjünk huszonx évesen. Károghatsz itt napestig, meg próbálhatod a nőkre kivetíteni a nyomorod, miközben te/ti vagytok itt azok akik szenvednek és állandóan az ilyen-olyan nőkről írtok ki baromságokat. A nőkről akiknek ti a közelükbe se jutottatol soha, de marha nagy szakértői vagytok 😄

2021. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

A válásom után egyedül maradtam, évekig. Mert dugni sokan akartak volna, de normális kapcsolatot kevesen, és ugye az én hatalmas elvárásomból, ami a kölcsönös intenzív vonzalom, esetleg szerelem, nem adok lejjebb. Volt egy-két elfuserált próbálkozás, de nekem szerelem nélkül nem kell a szex, nem elégíti ki a lelkemet, úgyhogy jobb egyedül.

Nem szenvedek, megoldom magamnak, amíg nem jön a "herceg". Egy negyvenes elvált apuka bőven megfelel, de csak ha passzolunk minden téren és vonzódunk.

2021. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Szegény 12-esnek az az elsődleges problémája hogy neki még soha nem okozott bajt egy se, és hálistennek nem is fog, mert az életben nem fog nőhöz jutni és ez így van jól.
2021. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
97%
15-ös: kitartást hozzá! Remélem mielőbb befut a negyvenes elvált apuka!
2021. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 harebell ***** válasza:
91%

Én 5+ évig voltam szingli, ezalatt megkaptam, hogy beképzelt vagyok, túl válogatós, sose lesz így senkim stb. Most van egy párom, aki mellett le tudnám élni az egész életem - semmi értelme nem lett volna összejönnöm olyannal, akivel nem működik ennyire. Szóval velem például ez van :)


A legviccesebb, hogy ha csak így konkrétumok nélkül megemlítettem, hogy még várok a megfelelő partnerre, sokan egyből a saját frusztrációjukat vetítették rám, hogy biztos kizárólag gazdagra, extrém jóképűre, nagydumásra, rosszfiúra, külföldire, diplomásra, magasra, meg mittudoménmég milyenre várok.

2021. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
91%

Az összes nő, aki valaha elutasított téged, az évek múlva mind magányosan fog szenvedni a macskáival, mert nem értékelt egy ilyen nagyszerű férfit, mint te!

Szívesen!

2021. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Van párom nem értem miért viszkettek ennyire.
2021. jún. 3. 16:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!