Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodtok néha azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtok néha azon, hogy mi lehet azokkal a nőkkel akik 5-10 éve "szenvednek" egyedül mert kizárólag a legeslegjobb top tuti álomherceg pasira várnak?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet esetleg személyesen is?
2021. jún. 3. 16:12
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
#28 igen bepukkadtam a sarokba ><
2021. jún. 3. 17:34
 32/46 anonim ***** válasza:
69%

Ja, ismerek, saját magamat. Azt is tudom, mi van velem:

Az elmúlt 4,5 évben kb. 10-szer szexeltem, 3 különböző pasival. Összesen 4 férfi járt a lábam között egész életemben, csak az utóbbi években kicsit besűrítettem őket.:D

Ez is csak arra volt jó, hogy rájöjjek, felesleges erőltetnem a szex témát olyanokkal, akik nem ütik meg az álomherceg szintet. Ugyanis az álomhercegnek még szexre se kellettem. A pótlékoktól meg szex közben vagy kirázott a hideg vagy csak semmit nem éreztem. Adtam esélyt, hátha majd érzek, de nem jött össze.

Feladtam, már több, mint 1 éve senkivel se szexelek.

Megpróbáltam elfelejteni az álomherceget, de nem sikerült. 3 év után találtam valakit, aki ki tudta őt verni egy kicsit a fejemből, de nagyon rövid ideig volt az ismerősi köröm része és úgy néz ki, el kell engednem. Nagy eséllyel nem érdekeltem őt soha.

Hozzáteszem, látszatházasságban élek, a válást nem merjük meglépni anyagiak miatt. Így persze esélytelen minden.

Szexre így is találtam férfit, nem is egyet, de ki vesz így engem emberszámba? Ezért az új álomhercegemnek nem is jelzem már sehogy, hogy mennyire sokat jelent nekem.

2021. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek, magamat. 7 év 1 hónapnál tartok, 99,9%, hogy lesz ez még több is, és a jövő hónapban töltöm a 30-at.

Arról, hogy szexre bármikor, és minőségi szexre...: hát én örülnék a legjobban, ha ez így lenne, ugyanis eleve nem vágyom komoly kapcsolatra. De nincs így. Az nem minőségi szex, amikor nem működik a cerka pl. Az sem, amikor egyikünk vagy egyikünk sem kívánja a másikat, nincs vonzalom, "nem működik a kémia", úgy kell győzködni magunkat, hogy akár csak egy ujjal is hozzáérjünk a másikhoz. De még ha "csak" ilyen problémák lennének... Nem ilyenek vannak azonban többségben, hanem az apámkorú, masszív alkoholista, láncdohányos, büdös és mocskos, analfabéta, munkakerülő, esetleg mindezek mellé még roma is jelentkezők. Mindenki más levegőnek néz. Tudom, hogy miért (szar nő vagyok kívül-belül), meg is értem, ettől azonban nem redukálódik nullára a libidóm és így a frusztrációm szintje sem.

Legeslegjobb tuti álomherceg pasi, hát hogyne... Tudom, hol a helyem.

2021. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
93%
Én nem top hercegre várok... a múltkor is egy lepukkant, munkanélküli, anyjaval és apjával együttélő srácért voltam oda.... semmi top nem volt benne. s még is egyedül vagyok évek óta
2021. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
96%

Nekem úgy tűnik hogy az álomherceg személyében nem tudnunk megegyezni

Mert a kérdező szempontjából kiindulva egy gazdag, jóképű, izmos és nagydumás, magabiztos és sármos emberről van szó, aki kevés nönek jut.

A nők pedig úgy beszélnek az álomherceg személyéről mintha az a legegyszerűbb átlagjóska is lehetne ha épp nem büdi a szája.

Sokat segítene ha valamelyik álmodozó nőszemély megpróbálná leírni hogy milyen az az álomherceg akit kizárólagosan elfogad férfinek maga mellett

Kösz: az álomherceg:)

2021. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
90%

Ja, kvára "szenvedek" 6 éve már egyedül. 🤭Kicsikém, a legkiegyensúlyozottabb helyzet számomra a világon. Nem kell hallgatnom a nőies hisztiket, nem kell utána rendet raknom, főznöm rá, amíg a neten levelezget a csajokkal. Nem liheg a nyakamba, hogy dugjunk, mert neki éppen áll, de az nem érdekli, hogy pont hulla fáradt vagyok .

Valóban szenvedek, ja.

2021. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

35-ös, mondanám, hogy nekem az álomherceg 180 cm körülnél kezdődik, de ez se teljesen igaz, mert nemrég koptattam le egy 185-190 cm közti pasit, aki 10 éve nem tud engem megkapni, pedig egy időben nagyon tetszett, de olyan undorító természete van, hogy képtelen vagyok igazán vonzódni hozzá.


Ettől függetlenül óriási hiányérzetem van, mert soha senkivel nem tudtam összejönni, aki legalább ilyen magas volt, általában nem is tudtam beleszeretni velem egy magas férfiakba, egyet kivéve, de ettől még az álmaim hercege jóval magasabb nálam, sűrű sötét haja és szeme van, szimmetrikus arca, nem túl magas homloka, ragyogó tekintete. Emellett meg tud nevettetni és nem azzal, hogy vicceket mesél. Kiegyensúlyozott, nem megkeseredett, sikeres. Nem kell, hogy gazdag legyen, a sikert se így értem. Lehet csóró is. Szeresse az állatokat. Legyen erős, de ne kigyúrt és felfújt izmú.

A hangja legyen férfias.

Ez főleg a külső...

A belső nem tudom, mennyire érdekel.

Azon is elbuknak sokan.

Nem tudom, van-e ilyen férfi, úgy egyben soha nem találkoztam még ilyennel, mindig volt valami vagy a külsejében vagy a természetében.

2021. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
78%

Van párja. XDDDDDDD


Az ilyeneknek mindig van "párja".

2021. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Már több mint 1 éve egyedül vagyok.

Nekem sose volt nagy elvárásom. Egyik se volt top herceg, átlagos pasik voltak.

Lényeg a lényeg, nem akarok még egyszer olyan pasit magamnak akinek csak úgy vagyok. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb átlagos pasinak is a legeslegjobb nő kellene csak mivel nem jut nekik bizonyos okok miatt, ezért nyilván leállnak a kevésbé jó, vagy átlagos nőkkel. Tudjátok, még is csak jó valahova üríteni. De egyáltalán nem gondolkoznak komolyan.

Azért hazudni jól tudnak. Mikor rájövök, hogy más nőkkel beszélgetnek, vagy épp megcsalt, szexpartnert keresett neten.

Tudod én inkább tényleg megvárom azt a férfit aki néz is valamibe, nem csak úgy vagyok neki. Nem csak hiteget szép szavakkal, meg ígérget, hanem meg is teszi amit ígér.

Megvárom azt akivel úgy érzem magam mint egy hercegnő. Aki néz is valakinek. Nem csak egy zsebkendőnek amit bármikor használhat meg kidobhat.

Az hogy milyen legyen külsőre? Még mindig azt mondom, hogy nem kell tökéletesnek lennie. Az hogy kinek mi tetszik meg elsőre, mitől lesz valaki vonzó az egyéni. Ha a külsőhöz nem párosul jellem, tudás, önismeret, önbizalom a külső sokat nem fog érni.

2021. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
5: na és ki készítette a képet?
2021. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!