Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtes lottyadt testtel mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtes lottyadt testtel mi értelme próbálkozni az ismerkedéssel főleg idősebb korban ?

Figyelt kérdés
182 cm magas vagyok csak , puhány testű. Tudom el lehet menni edzeni de 38 évesen elég viccesen nézne ki, a kigyúrt állatok között bohockodni. És ha edzek is, mindenfelé csak a fiatal izmos 190+ bikák látni az utcán, tízmilliós sportautókba. Ilyennek szembe senkinek nincs esélye. Akkor miért szerencsétlenkedik a sok nyomorult csóró dagadt fickó a társkeresőn, mikor pontosan látja hogy az életbe nem jelölte vissza egy kicsit is jó nő se...

2021. jún. 3. 17:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

50 vagyok és huszonéve edzek, igaz, nem vagyok testépítő, sosem törekedtem a "kigyúrt bika" státuszra. És hidd el, még ennyi idősen is megnéznek a fiatalabb nők, nem mint lehetséges partnert, hanem mert értékelik a minőséget.

Ne a nők miatt edzz! Ha nincs a sportra belső igényed, eleve megette a fene az egészet.

2021. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

#11 én azért nem fogok edzeni hogy megnéznek de nem mint férfit.

Akkor mi értelme van? Max kiröhögnek hogy na a vénember azt hiszi így lesz bármi esélye vagy a lottyadt impotens farkát akarja kompenzalni...

ki a francnak van belső igénye hogy értelmetlenül sulyjokat emelgessen, és mi a franc értelme van a “minőségnek” ha a nők leszarnak mint lehetséges partnert ?

2021. jún. 3. 18:06
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha impotens vagy, akkor nem kellenél még az öreg, lelakott, elhagyott dagadt nőknek sem.
2021. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogsz edzeni, de azért sírsz, mert a jó nőket a kigyúrt bikák viszik el. Az a baj, hogy 0,semmi erőfeszítéssel akarsz nőt magadnak. Még ha nincs is edzett tested, de ez a felfogás, életszemlélet is, pláne ennyi idősen, még jó, hogy nem jön be a nőknek.
2021. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%
nem a lottyadt testeddel van a baj, hanem a belső értékeiddel, meg a hozzáállásoddal, egyszerűen szánalmas amikkor egy férfi azt hiszi csak mert van pénze vagy edz, akkor majd a nők odalesznek érte, az meg még szánalmasabb ha csak ezért csinálja. egyjébként rengeteg elvált 40-50 éves nő jár konditerembe, simán találhatnál ott is magadnak nőt, na de azok is ki fogják szúrni, hogy te igaazából a 20 éves fitneszedző csaj után nyáladzol, így végül a korodbeliek is el fognak utaasítani.
2021. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#15 egyáltalán nem tartom reális esélynek hogy 20 éves fitnesz edző csajra mozduljak. De azért ne már az 50 legyen a reális. Ha meg tényleg annyi jut akkor azt tényleg meghagyom másnak...főleg ha elvált lelakott szétkurt
2021. jún. 3. 18:47
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Kifogás, kifogás, blaa, blaa, nyeee, nyeee, brühühü, sajnáljatok, brühühü... Stop it és irány a kondi!

.

.

.

.

Ott vagy már?"

Incelféle vagyok én is, de ez hatalmas szöveg, jót röhögtem rajta köszi.

Ugyan nem is a nők miatt, de azért szeretnék már terembe járni (ismét), kár hogy nálunk nem élte túl csak egy a bezárásokat.

Az egyetlen megmaradt terembe talán bejutok egyszer a nyáron, ha szerencsém lesz

Szóval a lehetőségek már jóval korlátozottabbak, mint régen (amikor én is jártam még)

2021. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

#16 jó ocsmány stílusod van. Emellett nézhetnél ki bárhogy, akkor is otthagyna minden nő 2 mondat után.

De egyébként meg leírtad hogy nézel ki. Saját bevallásod szerint is selejtes a külsőd. A belsőd is bemutattad, el vagyunk bűvölve. Akkor mégis mit lásson meg benned egy nő? Még a lelakott, 50 éves, stb (inkább nem idézlek).

2021. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiam, ezzel a stílussal még az utolsó bányarémnek sem kellenél.
2021. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#18,#19 az ocsmány külső eredménye a belső


Mégis minek örüljek vagy melyik nőt tiszteljem amikor egész életembe megaláztak a külsőm miatt, a farok méretem miatt...

Ragyogó arccal és földet súroló nyelvcsapásokkal tisztelegjek nekik amiért aláznak ?

2021. jún. 3. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!