Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtes lottyadt testtel mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtes lottyadt testtel mi értelme próbálkozni az ismerkedéssel főleg idősebb korban ?

Figyelt kérdés
182 cm magas vagyok csak , puhány testű. Tudom el lehet menni edzeni de 38 évesen elég viccesen nézne ki, a kigyúrt állatok között bohockodni. És ha edzek is, mindenfelé csak a fiatal izmos 190+ bikák látni az utcán, tízmilliós sportautókba. Ilyennek szembe senkinek nincs esélye. Akkor miért szerencsétlenkedik a sok nyomorult csóró dagadt fickó a társkeresőn, mikor pontosan látja hogy az életbe nem jelölte vissza egy kicsit is jó nő se...

2021. jún. 3. 17:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg az összes nő megalázott? De tényleg az összes? Biztos vagy ebben? Mert én nem emlékszem, hogy valaha életemben egyetlen férfit is megaláztam volna, ergo téged sem bánthattalak soha, tehát már van minimum egy nő, akit ok nélkül gyűlölsz.
2021. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hadd fogalmazzam újra a kérdést: selejtes lottyadt testtel, kicsi farokkal, bunkó tajparaszt modorral és nulla motivációval mi értelme próbálkozni ismerkedéssel?
2021. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#22 igen így lehet hogy pontosabb a bunkó tajparaszt modor kivételével...
2021. jún. 3. 22:41
 24/34 A kérdező kommentje:

#21 hagyjuk már ezt a hülye közhely dumát ...

Nyilván nem a világ 4,5 millárd nőjéről beszélek hanem az általános női viselkedésről és a kapott realciókról 14 éves korom óta...

2021. jún. 3. 22:43
 25/34 anonim ***** válasza:
65%
#24: talán ha nem egy insta-modellt akarnál, hanem a saját kategóriádban keresgélnél, akkor már boldog párkapcsolatban élhetnél...
2021. jún. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de szánalmas vagy. Az én párom 44 éves173 centi 110 kiló, normál önbizalommal, kedves, humoros stílussal és kicsi farokkal, egy éve vagyunk együtt. És imádom.


Ja bocsi, nem instanő vagyok, csak egy normál, átlagos, 38 éves elvált, (szerinted) lelakott, szétk@rt nő. Most már inkább sírva fakadok jó?

2021. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem kaptunk választ arra hogy egy ilyen kívül-belül ocsmány valakiben mit kéne meglátnia a nőknek?
2021. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda hogy a kutyanak se kellesz ilyen selejtes gondolkozasmoddal..
2021. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#27 most már semmit.


Bár pl #26-hoz viszonyítva nem vagyok 110kg

2021. jún. 4. 14:32
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Hmm én 33 vagyok, a fütyim is kicsi, izmos se vagyok, csóró is vagyok és mégis velem van az asszony majd 8 éve, pedig 18 volt mikor összejöttünk és egyáltalán nem volt lelakott meg szétkú...t. :D De nem vagyok 1 bites, mint te. ;)


A hiba benned van... :)))

2021. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!