Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtes lottyadt testtel mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtes lottyadt testtel mi értelme próbálkozni az ismerkedéssel főleg idősebb korban ?

Figyelt kérdés
182 cm magas vagyok csak , puhány testű. Tudom el lehet menni edzeni de 38 évesen elég viccesen nézne ki, a kigyúrt állatok között bohockodni. És ha edzek is, mindenfelé csak a fiatal izmos 190+ bikák látni az utcán, tízmilliós sportautókba. Ilyennek szembe senkinek nincs esélye. Akkor miért szerencsétlenkedik a sok nyomorult csóró dagadt fickó a társkeresőn, mikor pontosan látja hogy az életbe nem jelölte vissza egy kicsit is jó nő se...

2021. jún. 3. 17:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy a 31 15.57 nem nő hanem egy incel provokál. Ennélfogva nem nyomok rá semmit. 32 piros, természetesen.
2021. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

#30 azért az már valami hogy 18 évesen nem egy lelakott qrva...

Viszont azért megnézném hogy milyen csaj ha 18 évesen egy állítólag csóró kisfarkú fickó mellett éli le a fiatalságát...

Vagy te is ez a 12centis szexisten vagy?

2021. jún. 4. 16:53
 33/34 anonim ***** válasza:
Az edzőterem pont arra tanít meg, hogy mind egyformák vagyunk. A 200 kilós "állathoz" is nyugodtan oda lehet menni dumálni, ugyanolyan ember, mint te.
2021. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én most 40 évesen járok heti rendszerességgel edzőterembe, tavaly óta. Vannak még 50 felettiek is, és a kutya nem nézi, hogy ki milyen, miért jön le edzeni. Az se igaz, hogy mindenki kigyúrt állat a teremben, a jellemzőbb az, hogy mindenki azért jön le, mert van mit javítani magán.


A másik pedig, hogy ne a mindenféle (valós vagy beképzelt) külső elvárás miatt menj le edzeni. Menj pusztán az önmagaddal szembeni igényesség miatt. Azért, mert egyszerűen jobban érzed magad a bőrödben.


Ne a csajozós témára görcsölj rá, mert az a gondolat megkötöz. Hagyd nyitva a lehetőséget, de ne ekörül forogjanak a gondolataid. Járj le edzeni, tanulj, dolgozz, építsd magad, aztán majd jön a dolog, ha itt lesz az ideje.

2023. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!