Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/182 anonim ***** válasza:
30%

Nem azért, hogy az inceleket védjem, de a nőknek legalább van lehetőségük bármikor szexre. Ha tehát társat nehezen is találnak, szexpartner mindig akad nekik. Még azoknak is, akik, nem kifejezetten szépek. Az inceleknek nemcsak társ nincs, hanem szexpartner sem, aki lefeküdne velük. Így marad a fizetős szolgáltatás, ez azért eléggé frusztráló lehet.


Másfelől az incelek viselkedésének értelme nincs. Változtatni kellene nekik, de ebben ők döntenek.

2021. aug. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/182 anonim ***** válasza:
90%
Valaki behozta ezt a témát, aztán mindenki felfújta, adott hozzá mindenféle f*ágot.
2021. aug. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/182 anonim ***** válasza:
31%

"Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet."

És azok a nők akik itt a gyk-n sírnak hogy "hol vannak a normális férfiak?", azok mind trollok?

"Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük?"

Jó kérdés, de nem kell messzire menni a kérdés megválaszolásához.

Neked kérdező, aki itt az incelek szapulásában éled ki magadat hol maradt a szégyenérzeted?

Mondjuk én sejtem

2021. aug. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/182 anonim ***** válasza:
26%

"Incelhiszti"

Shaming language level 100.


Ugyanannyi, mint a roncsfeleség hisztiknek.

2021. aug. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/182 anonim ***** válasza:
38%
És a "megint csak megbszni akartak" női hisztiknek mi értelme? 🤷🏻‍♂️
2021. aug. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/182 anonim ***** válasza:
27%
Sok egyebet nem tehetünk, az arcberendezésünkön és a magasságunkon nem tudunk változtatni, havonta tízmilliókat keresni meg nem mindenkinek van lehetősége.
2021. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/182 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ezzel az incel témekörrel van kínom. Világosan meg van fogalmazva ki az az "incel". De ma Magyarországon ez egy szitokszóvá alakult. Ha valaki írni mer egy olyan hozzászólást amiben esetleg megsérti a nőket, egyből jön 4-5 hozzászóló aki azonnal rásüti a bélyeget, hogy incel.

Fogjátok már fel, hogy óriási különbség van egy antiszociális idióta meg egy incel között.

Azok nagy része akit itt incelnek neveznek simán csak troll!

2021. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/182 anonim ***** válasza:
60%

Megrohamozták a kérdést az incelek. 👀

Kérdezőnek:semmi értelme nincs a hisztijüknek, de ilyenekben miért is keresel értelmet?

Eleve az tud ilyen szintre jutni, akinek nincs ki a négy kereke. Logikus, hogy minden cselekedete értelmetlen.

Talán tényleg azt hiszik, hogy valaki sajnálatból feládozza magát, és ismerkedik velük.

Nekem fizetni se tudnának eleget, hogy ezt megtegyem.

2021. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/182 October15 ***** válasza:
68%
Ácsi, az incelnek pont az a lényege hogy már nem is akar csajozni mert effektíve gyűlöli a nőket. Persze ettől még az emberek hülyék anonim oldalakon meg minden további nélkül szeretnek is hangot adni neki. [Mondjuk nem anonim oldalakon is szóval... :D ]
2021. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/182 anonim ***** válasza:
43%

Véleményem szerint pont olyan idegesítő mint a “férfiak csak mebszni akarnak” tipusu kérdések.

Bár ezek a nők szerintem rosszabbak.

2021. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!