Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/182 anonim ***** válasza:
33%
Én eredetileg egy kérdést feltenni jöttem ide, aztán körbenéztem, megláttam milyen alávaló, bármiféle emberi méltóságot mellőző stílust engednek meg itt maguknak egyes nők, nem is beszélve a hozzátársult kettős mércéjükről meg a nyakatekert "mindig a nők a jók és igazságosak, a férfiak meg dögöljenek meg" gondolkodásukról, és egyből incellé váltam.
2021. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/182 anonim ***** válasza:
26%
54: Mindenki így kezdi. Aki ma nem incel, az egy megalkuvó szemét. Olyan mint a Fidelitasosok, akik eladták a lelküket a pénzért.
2021. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/182 anonim ***** válasza:
31%

54 folyt.: Vagyis nem incellé, mivel ismerkedni és szexelni nem akarok, mert ez a fórum tökéletes példája egy átlagos magyar nő mentalitásának.


Arról is rengeteg nő sír, hogy milyen igénytelen férfiak vannak, de ha valaki ki meri jelenteni, hogy női oldalon se jobb a helyzet, arra már kapja a lepontozást meg a szidást.


Lássuk eddigi barátnőimet, nagyon röviden:


1. Nevelőapa és vér szerinti anya mindketten hatalmas prolik, első találkozásnál éppen valami falunapokról jöttek vissza csatak részegen. A házban akkora rendetlenség volt, hogy ahhoz, hogy meg tudj kajálni, először fél órán át rendet kellett rakni, mert szó szerint minden szr ott volt hagyva az asztalon, körömvágó csipesztől kezdve fél éves leveleken át. A húga tipikus kétbites, aki csak a való világról tud beszélni, a húgának a csávója drogos és füvezik állandóan.


2. A tipikus "majd miattam megváltozik" csaj, aki mindig a rosszfiú után megy, elhiteti magával, hogy majd ő megjavítja, közben aki normális közeledik hozzá és emberien bánik vele kikosarazza. Jelenleg a második bántalmazó kapcsolatát járja.


3. Tipikus elvált szülős sztori, otthoni és iskolai bántalmazások, önbizalomhiány, stb. Első és egyetlen barátja egy lelkileg bántalmazó, öngyilkossággal fenyegetőző alkoholista volt, de azért kitartott mellette több éven át. Önismeret nulla, kommunikációs készség nulla, állandóan manipulált és az állapota labilis volt, sosem tudhattam, mikor fogja bedrogozni magát.


Ennyit arról, hogy "nem instapicsákkal kéne ismerkedni", vagy mi ez a szlogen. Egyik se volt az. De kezdem azt hinni lehet ők még normálisabbak is, mint az "átlagos" lányok.

2021. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/182 anonim ***** válasza:
28%
56 folyt.: Ja és azt is tegyük hozzá, hogy itt gyakorin 90%-ban pont az ilyen roncs nők osztják azt észt, mint amiket én felsoroltam. Aztán előadják, hogy nekik diplomás csávó kell, meg ők mennyit érnek és mennyire tapasztaltak az életben meg párkapcsolatokban :'D
2021. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/182 anonim ***** válasza:
78%
#57: Vajon miért csak az ilyen nőknél volt esélyed? Normális nők miért nem jöttek össze? Van egy tippem :)
2021. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/182 anonim ***** válasza:
78%
Én egy dolgot nem értek: Az incelek minden elképzelhetőt megtettek azért, hogy felhívják magukra a figyelmet. Sikerült. Akkor miért vannak ezen megsértődve?
2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/182 anonim ***** válasza:
24%
58: Gondolhattam volna, hogy lesz ilyen válasz, persze ha egy nő írta volna ugyanezeket férfiakról akkor menne az egyöntetű felszopás, hogy "igen Mari, igazad van, minden férfi egy mocsok!"
2021. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/182 anonim ***** válasza:
31%

58. Érdekes, ha egy férfi ilyen nőkkel randizik az az ő hibája, mert "ez a szintje", de ha egy nő ilyen férfiakkal randizik az IS a férfiak hibája, mert "nincs kapcsolatra alkalmas férfi a világon".


Magyarul mindig a férfiak a hibásak... És ezek után ti beszéltek olyanokról, hogy "nőgyülölet". Hát inkább nézzétek magatokba.

2021. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/182 anonim ***** válasza:
69%

#61 nektek pont az a bajotok hogy a nők nem randiznak és jönnek óssze a hulladékokkal akiket nem tartanak alkalmasnak kapcsolatra. Meg lehet nézni mit műveltek olyan kérdéseknél ahol különböző korú lányok és nők írják le halál normálisan, mindenféle trágárság, fröcsögés és gyűlölködés nélkül hogy miért választják az egyedüllétet addig amíg nem találnak egy értékes férfit, az egyéjszakás szex meg nem érdekli őket. Elszabadul a pokol, a legenyhébb jelző a macskás nő, meg hogy úgy döglenek majd meg. Az incelhorda ezt személyes sértésnek veszi, nektek minden ilyen válaszoló csak egy p.na amivel még eggyel kevesebb a megszerezhető.

Nézzetek magatokba ti, nektek nem jut senki. Vajon miért?

2021. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/182 anonim ***** válasza:
73%

#62: Mert olyan szép a lekük. Privi a #61-től: "Te csak ne tippelgess mert elvágom a torkod, edd ki a g*cit"

(A * nem volt eredetileg :)

És csodálkoznak, hogy csak defektes nő áll velük szóba :D

2021. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!