Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/182 anonim ***** válasza:
39%

2 Hülye réteg oldal találkozik a ktegóriában.

Incelek meg a férfi gyűlölők.


Azt nem értem mit vergődnek itt:D Leszarja az egészet apraja nagyja és csak a saját kis közösségük nyomja őket, hogy milyen frankó, hogy így gondolod:D Ez inkább arra mutat rá, hogy kik vannak többen a kategóriában.


Nem kell messzire menni. Kiírja valaki, hogy minden férfi mocsok akkor 80% like ha meg kiírja valaki, hogy minden nő szemét akkor 30% körül van:D

2021. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/182 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem láttam még olyat itt hogy minden férfi szemét, vagy a mocskos nőgyaláző kérdéseket és kommenteket férfigyűlölő változatban (ronda nő vagyok és ezek a szemétláda jó pasik nem fekszenek le velem, állambácsinak kéne kényszeríteni őket 😂 vagy a férfinak a melóban a helye, hordja haza a pénzt, ha nem, jól pofánvágom hogy tudja a helye, a nő és a konyha megfelelőjeként).

Ti azt hívjátok férfigyűlölőnek aki visszaugat a hulladék szövegeitekre. De most komolyan, mit akartok azokra hallani? 😅

2021. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/182 October15 ***** válasza:
24%
12.: Azért szinte biztos vagyok, hogy volt már 1-2 ilyen kérdés, elég régi az oldal szóval csak akadt pár jóképességű. Amúgy a kutyát nem érdekli, mármint ez még mindig a gyakori... kb a magyar 4chan b random mégis mit várnánk tőle?
2021. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/182 anonim ***** válasza:
82%

Ja és jelezni szeretném hogy a kérdés első fele az én egyik tegnap írt válaszomból van kimásolva (asszem a kasztrendszeres baromságból). Semmi közöm ehhez a kérdéshez, nem én írtam ki.

12 vagyok

2021. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/182 anonim ***** válasza:
73%
Tl;dr: semmi
2021. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/182 anonim ***** válasza:
20%

#12, azért nem láttál itt ilyet, mert nem azokat nézed, hanem egyből ugrasz te is a nők ilyenek meg olyanok válaszokra, és akkor árad belőled a fekália.

Illetve te vagy a fő incelező, aki már a legenyhébb férfi elutasításra is paraszt módon reagálsz.

Ismerünk a társkeresőkről jól.....

2021. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/182 anonim ***** válasza:
84%
Nem szorultam még soha társkeresőre, de itt folyton azt olvasom hogy a nők utasítanak el titeket mert el vannak szállva 😀 Ami meg az itteni 'férfi elutasítást' illeti, az incelhisztijeitek alapján az jön le hogy mindenki csak jót röhög azon ahogy az ilyen kis aljadék görcsök 'elutasítják' az olyan nőket akik nem szolgálnák őket a középkori eszméik mentén 😆 Ringasd csak magad abban a tévhitben hogy te utasítasz el nőket, nem pedig ti nem kelletek senkinek 😀
2021. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/182 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen kérdések többsége csak trollkodás.
2021. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/182 anonim ***** válasza:
55%
Provokacio, mint ez is.
2021. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/182 anonim ***** válasza:
18%

Ha a nőknek van valamilyen problémája, az egyből a parlamentbe kerül és vitáznak a megoldásról akár a férfiak kárára is.

Ha a férfiaknak van valamilyen problémája, az automatikusan hisztinek számít meg menjél pszichológushoz stb. Ennek következtében jutottunk oda, hogy ma minden 20onéves nő úgy él, ahogy régen a királynők éltek, miközbem a férfiak többsége nincs emberként és polgárként kezelve. Még akkor se, ha kapcsolatban van, miközben egyre többen még a szexig sem jutnak el. Ezért van szükség az "incelhisztire", amit én inkább Martin Luther king mozgalmára hasonlítanék. Lehet persze mondani, hogy a feketék is csak hisztiztek az 50es évek Amerikájában, hiszen a függetlenségi háború óta egyenjogúak voltak és például Martin Luther King -nek is volt diplomája...


Mondjuk az igaz, hogy nem itt kéne hisztizni, hanem az utcán, mivel annak van ereje a döntéshozásban, akit ott megmutatja a hatalmát. Nem feltétlenül az incel tömeggyilkosságokra gondolok(bár ezek se feltétlenül rosszak, mivel felhívják a figyelmet a problémára), hanem inkább egy 2006 -hoz hasonló eseményt látnék felgyújtott autókkal meg barikádokkal.

2021. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!