Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni incelhisztiknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelhisztiknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mert nekem pl. lesülne az arcomról a bőr ha a nyomoromat nap mint nap nyilvánosan reklámoznám, vagy hogy büszkén hirdessem hogy csak erőszakkal tudnék nőt szerezni.


Tény, hogy ez egy anonim fórum de az ilyen embereknek nincs szégyen érzetük? Mert nők között is van aki nehezen talál társat de ők nem jönnek ilyen fórumokra panaszkodni meg szidni a férfi nemet.



2021. aug. 26. 01:25
 151/182 anonim ***** válasza:
72%
Mostantól így is írsz alá pajtás?
2021. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/182 anonim ***** válasza:
65%

Jaj ti recskabajnokok :D

Jobb is ha maradtok ennél, több nő jut a többieknek

2021. aug. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/182 anonim ***** válasza:
67%

156#

Akarminél maradunk ugyanannyi nő jut mindenkinek mint eladdig

Ez nem választás kérdése

2021. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/182 anonim ***** válasza:
10%
Hogy az ilyen kamu kérdéseknek mi értelme van, azt nem sikerült az állítólagos férfinak megválaszolnia :D
2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/182 anonim ***** válasza:
44%
Ez egyértelmű provokáció, nem is kérdéses
2021. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/182 anonim ***** válasza:
59%

"Az inceleknek csak egy homályos vágyálom a szex"


Nem baj ennyivel is kevesebb Incel lesz. Aki még a fizetős nénitől is fél / vagy mert annyira zsugori. Annak marad a keze, sok boldogságot. XD

2021. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/182 anonim ***** válasza:
160: Na ez "értelmes" volt. Körülbelül azt mondtad, hogy aki betörni is fél egy plazmatévéért, az inkább nézze telefonon a youtubeot. :D
2021. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/182 anonim ***** válasza:
5%
153: Rólam beszélsz. Én egy incel vagyok, aki korábban belekóstolt a szexbe. Szó szerint megőrülök a vágytól.
2021. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/182 anonim ***** válasza:
49%

Az Incelék azok akik úgy gondolják, hogy semmit nem kell fizetni egy nőnek olyan smucigok hogy a saját ürüléküket megennék.

Pedig ha tudnék hogy 20-on pár ezer ft az nem pénz egy fullos csajt megfektetni.


Az a finom puha illatos bőr meg az a finom szűk pina. Na ez az amit ők SOHA nem fognak megtapasztalni.

Egyébként én megnéztem Elliot Rodger videóját is.

Tessék akit érdekel [link]

Igazad van öcsém tényleg az egész emberiségen kell bosszút állni mert mindenki hibás abban, hogy neked nem volt még nőd, meg soha nem csókolóztál....


Édes Istenem. Anyádéknak kellet volna kotont használni azt.

2021. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/182 anonim ***** válasza:
100%

"Az a finom puha illatos bőr meg az a finom szűk pina. Na ez az amit ők SOHA nem fognak megtapasztalni.":


Nekem volt már ilyen, mégis incel vagyok továbbra is.

2021. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!