Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők tényleg olyan rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tényleg olyan rossz a férfi felhozatal?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jöttök hogy 100bol 100 próbálkozó béna, undorító, szex mániás, nagyon idős//fiatal, stb. A lényeg hogy egyik se felel meg nektek.

Most tényleg nem elég egy átlag pasi?



#férfi #Igényes nők #Nem felel meg az átlag férfi
2021. szept. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

18

Ezen akkor röhögnék igazán nagyot, ha most rád írna pár csávó és egyikkel se beszélnél vagy nem többet mint 2-3 levél:D (Te mint aki "másokra nyitott" embert keresel:D)

2021. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
#21 hehe... Gonosz... :D Vannak amúgy itt is normális nők, szóval lehet, hogy tévedsz. Lehet most fogja megtalálni élete szerelmét.. Na jó, azért nem túlzok... :D
2021. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
43%

Új ember a kategóriában? Nem ismerős a neved:D

Pedig ironikus lenne az egész:D A nő aki ismerkedős férfira vágyik, de önmaga mindenkit kerül és letilt:D

Hm? Nem mondtam, hogy nincsenek normális nők itt:D

2021. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szemben a valóság: legyen ápolt, legyen munkája, ennyi.
2021. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy helyes, aranyos férfi ismerősöm, aki nekem nagyon bejött. Én nem jöttem be neki, ez van. Neki ténylegesen az insta modell szintű nők jönnek be.

[link]

[link]

[link]


A környezetemben mindenki azt mondja, hogy egy átlagos kinézetű srác, skinny fat testalkattal. Viszont a haját mindig belövi, szépen öltözik, mellé értelmes és kedves is. De hát neki ilyen nő kell.

Kb. 5 éve egyedül van, mert nem adja alább. Valahol megértem, de közben persze azért rosszul is esett a dolog.

Ez egy kicsit off volt, hogy azért van másik oldal is, mi nők sem jövünk be mindenkinek.

2021. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
91%

25

Na ezt tényleg sajnálattal olvasom. Nem szoktam nagyon érzelmesen válaszolni, de neked az üzenetedből az jön le, hogy jó és kedves lány/nő vagy. Kitartást:)

2021. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
71%
#25 Azért nem jött össze veled, mert insta modellek jönnek be neki? Ez szomorú.
2021. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
30%

Vannak normális pasik , csak úgy hívják őket 'visszafogottak', 'visszahúzódóbbak' stb., a nők kb. észre se veszik ezeket a férfiakat, pedig mind rendes ember.


A nők elvárásai az egekben vannak, minden férfira ragadozó, szadista hímként vagy lúzer lenézendő alja emberként néznek.


Ezért van ez a rengeteg kutya, macska az utakon, lakásokban. Ezzel pótolják a gyereket, pasit stb.!

2021. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, 28-as. De egy "visszafogott" pasi is növesszen tököt, ha nőt akar maga mellé. Vagy mit várnak az általad leírt pasik? Hogy majd mi levadásszuk őket?

Az exem sem volt egy alfahím, sőt, eléggé önbizalomhiányos volt, mégis erőt tudott venni magán és tudott férfiként viselkedni, mert a fejébe vette, hogy márpedig én kellek neki.

Aki annyira "visszahúzódó" , meg teszetosza, hogy egy lépést nem képes megtenni irányomban, hogy elkezdődjön valami, az tényleg inkább kerüljön is el.

2021. szept. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
29. Mindig az van hogy a teszetosza nőknek nem kell tenni semmit, csak a férfiaknak.
2021. szept. 6. 07:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!