Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők tényleg olyan rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tényleg olyan rossz a férfi felhozatal?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jöttök hogy 100bol 100 próbálkozó béna, undorító, szex mániás, nagyon idős//fiatal, stb. A lényeg hogy egyik se felel meg nektek.

Most tényleg nem elég egy átlag pasi?



#férfi #Igényes nők #Nem felel meg az átlag férfi
2021. szept. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
77%

Nem, ez nem így van. Onnantól, hogy megteszi a kezdőlépést, én is aktív vagyok mind ismerkedés alatt, mind kapcsolat alatt. Eddig, aki akart tőlem valamit, az bizony nyitott. Aki felé én nyitottam volna, elutasított, vagy max ki akart használni. Köszönöm, ebből nem kérek. Akinek kellek, az adja a tudtomra, ilyen egyszerű.

Mert bezzeg, amikor hűségről van szó, akkor tudtok azzal takarózni, hogy bennetek ott van a vadászösztön. Akkor tessék szingliként vadászgatni, ne kapcsolat mellett. Tisztelet persze a kivételnek.

2021. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
5%

29-es pont az ilyen 'belevaló' 'elférfiasodott' nők miatt lettek a nők ( a te szavaiddal élve ) 'teszetoszák'.


Kiöltétek a férfiakból a férfit az egyenlőségre való törekvés alatt.


Kinek kell az, hogy egy kemény nap után otthon még egy ilyen elférfiasodott házisárkány várja otthon aki 'növesszen tököt' meg ilyen dumákkal várja.


A férfiak a NŐKhöz vonzódnak nem a modern elférfiasodott nőstényekhez.

2021. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát ha megtartanám a női "szerepem", és elvárnám, hogy a férfi tegye meg az első lépést, akkor az a baj, ha úgy merek fogalmazni, hogy növesszen tököt, akkor meg el vagyok férfiasodva. Ellentmondásos, amit írsz, de semmi probléma. Befejeztem a bájcsevejt, további kellemes nőutálatot.
2021. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
31. Értem te csalódtál 1-2 alkalommal, tehát neked nem kell kezdeményezni. Csak 10x többet próbálkozó, és 10x többet csalodó, férfinak kell összeszedni a tökeit a 100 alkalommal is.
2021. szept. 6. 08:09
 35/44 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez az egész 'tegye meg az első lépést' egy mítosz.


Az állatvilágban is és az emberek között is máshogy működik ez.


A nő/nőstény választ. Lehet más hiszemben élni de ez így van.


Ha egy nőnek tetszik egy kiválasztott hím, jeleket küld és AKARJA, hogy az a hím közeledjen. Ilyen esetben egy modern/hagyományos hím közeledni is fog, mert látja a jeleket, megkapta kvázi az 'írásbeli' engedélyt a nőtől.


Ennyi, így működik ez.

2021. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
60%
A jelküldözgetés nem kezdeményezés. Te is leírtad. Mi jelet adunk, a pasi lép. Ha nem lép, akkor így járt. Az ölébe mászni nem fogok.
2021. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván ha jeleket adsz és nem lép akkor nem vagy nála jó.


Nem olyanoknak kell jeleket küldeni aki más ligában játszik. Saját szint, de a nők ezt mindig csak idővel fogják fel, fiatalon sosem...

2021. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

27.


Az lenne a szomorú ha olyannal jönne össze aki igazából nem jön be neki.

2021. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
86%

#34 Nem én vagyok ugyan a válaszoló, de látom nem érted, hogy itt nem a csalódás a lényeg. Ha egy nő komoly kapcsolatot keres, ritkán kezdeményez. Az ok egyszerű: a férfiak ilyenkor azt gondolják, hogy mivel bejönnek a nőnek, remek alkalmuk van olyan kapcsolatot kialakítani amilyet ők szeretnének, ez viszont nem mindig egyezik a nő elvárásaival. Ilyenkor jön a "majd meglátjuk" ködösítés aztán kiderül, hogy ők csak szex kapcsolatot akarnak, de ezt elfelejtették közölni, de hát mi a baj ezzel, te is akartad, te kezdeményeztél, te is élvezted. Hát a nagy francokat. Másik opicó: kezdeményezek, ismerkedni kezdünk, rájövök, hogy nem passzolunk, erre le vagyok hordva minden kvának, hogy mit hülyítem, meg kelletem magam stb. Mindez normálisnak tűnő, átlagos pasiktól.

Innentől én egy szalmaszálat nem fogok keresztbe tenni, ha valakinek kellek, legyen férfi és szerezzen meg. Ha nem, hát nem. Én egyedül is jól elvagyok, nem fogok tele sírni a kispárnámat.

2021. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
75%

Nem a hulyitesrol es nem a csalodasrol van szo, mert lapozok. Ahogy normális emberek teszik. Hanem arrol, hogy ha egy ferfinak IGAZAN kellek, az lépni FOG. Ha nem lép, nem kellek, ilyen egyszerű. Akkor minek nyomuljak?

A) úgyis elutasít

B) kihasznál

C) csak beéri velem

Egyikkel sem vagyok előrébb hosszutavon.

Annyira beszari ffi nem létezik, hogy odáig van valakiert, aki szingli, és nem mer hozzá odamenni beszélgetni, vagy 21.szazadban vagyunk könyörgöm, ráír online, ha fél a személyes elutasitastol. Aki ennyit nem mer tenni, tényleg meg is érdemli, ha egyedül van, ne haragudjatok.

2021. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!