Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők tényleg olyan rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tényleg olyan rossz a férfi felhozatal?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jöttök hogy 100bol 100 próbálkozó béna, undorító, szex mániás, nagyon idős//fiatal, stb. A lényeg hogy egyik se felel meg nektek.

Most tényleg nem elég egy átlag pasi?



#férfi #Igényes nők #Nem felel meg az átlag férfi
2021. szept. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy a 4es troll e, de ahol dolgozom, (12 programozó asszisztense vagyok) ott kb

ennyit keresnek, és mégis, olyan ronda nőkkel vannak együtt, hogy csak nézek, és még csak azt sem lehet mondani, hogy pasik úgy néznek ki, mint jézuskrisztus...

2021. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
83%

Ezt szerintem nem úgy kell érteni, hogy ha megnézel 100 férfit, akkor azok mind rondák, mert nem. Sok jó pasi van.

Ez arra értendő, amivel mindig jönnek az itteniek, hogy egy nőnél 100 férfi áll sorba. Na már most ez mind kuka, mert okos nő nem kezd sorbanállós férfival, mert tudja, hogy 100 másik sorban is áll, mindenkit megdug, akit lehet, a többit leszarja. Olyan férfi kell, aki nem kuncsorog senkinél szex reményében.

2021. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy az átlagos, és párkapcsolatra alkalmas, a múltjukat valóban lezárt, kiegyensúlyozott férfiak nagy része hamar elkel, ha akar. Van egy kis százalék, aki mondjuk nem elégszik meg egy átlagosan jó kapcsolattal, és tényleg komolyan válogat, hogy a hozzá legjobban passzolót megtalálja, meg van az a kevés, akinek mondjuk nem olyan kiterjedt a szociális élete, hogy hamar találjon új csajt, vagy nem keres aktívan stb. Hatványozottan igaz ez felnőtt korra, ahol normál esetben már nem havonta-évente váltogatja az ember a partnereit.

Na, és eljutottunk oda, hogy akkor felnőttként elsősorban ki marad? Az, akivel valami probléma van. És vagy találsz egy gyémántot a sóbányában, vagy nem. Esetleg egy csiszolatlan gyémántot, akivel hajlandó vagy foglalkozni (az én párom pl. ilyen volt). De az átlagos próbálkozó nem a valóban jó társalapanyag lesz, hanem aki örök szingli, és csak szexkapcsolatot akar, aki nem képes elköteleződni, akinek valami kötődési problémája, mentális zavara, egyéb problémája van. Meg a vén kecske is nyalná a sót, vagy egy jól kinéző 40-es esetében a kis huszonéves kalandorok, akik megpróbálkoznának egy tapasztalt nővel, stb.

Jó eséllyel ez fordított nemekre is igaz, de nyilván arról az oldalról nem tudok nyilatkozni.

2021. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
81%

Igen, rossz. És nem, nem felel meg az átlag.

8 éve van párom, de előtte 3 évig voltam szingli, mert egy normális se jött.

2021. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
73%
Úgy gondolom, hogy ha csak anyagi jellegű elvárasai vannak a csajnak, akkor kuka. Ha tudnám neki nyújtani azt a "szintet", ha nem. Mást sem sorolt fel az egyes, csak pénz, meg a külső. A belső értékekkel mi van? De gondolom csak egy unatkozó hülyegyerek. Én is szoktam trollkodni kérdések alá. A másik dolog az elképzelések.. Milyen elképzelések? Olyan van, hogy közösen kitalálunk valamit, de olyan nincs, hogy "naháát... Én is ezt szeretném csinálni!". Kompromisszumok sorozatából áll egy kapcsolat nem az elképzelések hasonlóságából, mert csak mondod, hogy hasonló, különben meg bólogat az egyik a másik terveire, mert kompromisszum ez nem közös tervek. Persze beláthatja, hogy jó ötlet ez meg az, de akkor sem ugyanaz az elképzelés. Legalábbis nem az volt. Ha a másiknak tervei sem voltak, akkor pedig csak egy bólogató kiskutya. Mert miért ne? Neki úgysincs terve, célja. Valósítsuk meg közösen a tiéd, ami már közös.
2021. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
84%
15: Azért az ismerkedéskor szükséges tisztázni az elképzeléseket, pl. ha az egyik szeretőt keres, a másik meg tartós párkapcsolatot, akkor nyilván nem egymást keresik. Meg az se árt, ha eleve hasonlóan gondolkodnak egy sor dologban, én pl. nem igazán tudtam volna mit kezdeni valakivel, aki tanyán él és mindent magának termel meg, de olyannal sem, aki évente ötször luxusutakra megy, mert egyik sem az én világom.
2021. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Én negyven vagyok, szingli, jól keresek, helyesnek tartanak a nők. Mikor kötelesek valakihez akkor nem hiszi el hogy egyedülálló vagyok.
2021. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem is az a bajom, hogy undorító, öreg/fiata valaki, hanem az értékek, amiket képviselnek (pontosabban azok hianya).


Ritka az olyan férfi akiből nem ábrándulok ki teljesen abban a percben, hogy elkezdünk komolyabb dolgokról beszélni.


Másokra nyitott, és empatikus férfit szó szerint lehetetlen találni, szóval igen, számomra elég rossz a felhozatal.

2021. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
52%

#18!

Itt vagyok!

2021. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
Miféle értékek hiánya? Nem főz jól?
2021. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!