Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett miért csak egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett miért csak egyedülálló anyukák, és elviselhetetlen, őrült nőlet látni?

Figyelt kérdés

Nyilván sarkítok, de kérdésnek nem írhatok 3 mondatot.


Úgy látom, hogy a normális nőből egyre kevesebb van 30 felett, gondolom ők már házasok/tartós kapcsolatban vannak. De single momból rengeteget látok, sőt... nem is értem, miért.


2021. okt. 23. 19:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
#10 Ne legyél már ennyire ostoba. Persze, hogy a legtöbb rossz kapcsolat oda-vissza rossz kapcsolat, kérdés, hogy a férfiak miért ülnek szívesen a kakiban ha nekik annyira rossz.
2021. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Engem már konkrétan nem érdekel az egész. Ha kell egyedül döglök meg de akkor sem fogok összejönni egy egyedülálló anyukával legyen az akármilyen jó is. Azt meghagyom másoknak hogy mások gyerekét felneveljék.


Bőven van rendes szingli gyerek nélküli nő a 20-as korosztályban. Így jelenleg csak saját magamra koncentrálok és a karrieremre.


Mindig van hogy megpróbálkozok a randi dologgal. Ha nem fog végül összejönni akkor maradok egyedül de nem megyek bele egy olyan kapcsolatba amit eleve nem szeretnék.


31F

2021. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
47%

Természetes szelekció!

Azon csajok, akik alkalmasak a társas kapcsolatra, akik korrektül álnak az élethez és akik egyenragú partnerként kezelik a férfiakat, meg megvan bennük ez az elavult klasszikus hülyeség is, hogy "hűség". Azok mind párra találnak és boldogok ebben a kapcsolatban.

Míg az elviselhetetlen, hisztis, hűtlen, kapcsolatra teljesen alkalmatlan nőket kiselejtezik. Pujával, vagy puja nélkül .... nem számít.

Akad olyan is, aki normális volt valaha, de egy mérgező kapcsolatban őt ért hatások miatt sajnos "elromlott". Bennük van még potenciál, hogy a magára szedett sár alatt, ha ki tudod nyitni a kagylót egy igazgyöngyre lelsz, de ehhez qrva sok türelem és idő szükséges.

Többségük viszont ez a férfiakra alávaló lényként tekintő, magát kis hercegnőnek képzelő sárkány. Örök magány a sorsuk amiért a férfiakat tartják feleősnek, de valójában Ő okoznak maguknak egy boldogtalanság-spirált.

Ismerettségi körömben akad kétszeresen elvált 3 gyerekes anyuka aki most bizonyítani akar magának ezért f@$zról f@$zra száll, mint egy megkergült poszméh, akad önértékelési zavaros "gyakorlatilag minden kajálás után futok egy kört, mert nem akarok elhízni" (DE TÉNYLEG, ez halál komoly!!!!!) csaj, van olyan akinek senki se jó, minden pasit megköpköd, és akad nem egy olyan, aki begubózik és a gyerekének az agyát teljesen átmossa azzal, hogy minden férfi egy alávaló g*ci és jobb nekik kettesben. ezek közül kettő az egy szem lányát neveli így, kettő meg fiús anyuka, de s mindkettőnek elkényeztett, kis mindenért sírvafakadó fia van (egyiknek 5 másiknak 9 éves). Közös bennük, hogy mind a négy kisgyerek komolyan mondom full antiszociális!

Jah! Ilyenkor megy az erős nő vagyok aki egyedül is ..... jah. A férjtől elperelt ingatlanban a férjből kivasalt vaskos gyerektartással, a kib@$zásból lehető leg minimálisabbra leredukált láthatásaal.

De ismerek egyik kapcsolatból a másikba menekült 30-as nőt is, aki 2 gyerek után a férje legjobb haverjával csináltatta fel magát harmadszor és le is lépett vele. Meg olyanokat is akik korrektebben állnak a dolgokhoz és másodikra már egy boldog kapcsolatban kerültek ... és meg is érdemlik, hogy boldogok legyenek!

2021. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
36%
#13 na ez az írás üt, jól látod át! ;)
2021. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

#5


Ezek szerint nem értetted :D


millióan vannak így ezzel, nők és férfiak is....

2021. okt. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%
A normális nő és az egyedülálló anya nálad ellentétes fogalmak?
2021. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Milyen az elviselhetetlen őrült nő? Nem lehet beetetni baromságokkal és az első red flagre leépít? Hajjaj, mennyi bolond luvnya van!
2021. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
54%

Sunshinedoll, hááát. inkább az olyan aki elvárja hogy legyen saját házad, saját vállalkozásod, két saját autód, csak a már készen lévő tuti buliba akarja betenni a piperetáskáját, te mindenben felelj meg neki azonnal hogy a régi életét élhesse újra ezúttal az új pasival, ha nem felelsz meg mindennek instant azonnal akkor dráma esetleg hiszti van. Mindeközben ő hozná az egész jelenetbe az expasi gondjait, valaki más gyerekét, és pár rojtos cicanadrágot. :)


Amúgy 13. összefoglalta nagyon jól mit jelent.

2021. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kérdező szerint aki nem elvált anya, az mind őrült, akkor nem értem, hol vannak azok a normális, átlagos, egyszerű nők, akik egy szakítás után vannak egyedül, normális társat keresnek, de csak fckboyokat meg lúzereket találnak. Őket miért nem találja meg a kérdező? Mert nem úgy néznek ki mint az insta pitchák,akik csak a piperetáskát meg a cicanadrágot viszik a kapcsolatba? Hát ez van, a szinteden kéne keresgélni. Nem kötelező, csak ajánlott.
2021. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Én 30 vagyok, saját autóval, saját lakással, jól kereső munkával, akkor most én bolond vagyok, ha minimum ennyit elvárok egy férfitől is? :D

Had ne randizzak már olyannal, akinek még egy rendes ágykeretre sem futja, mikor én most csináltattam újra a konyhámat.

Tudom, mit akarok, mit keresek egy partnerben, és ha azt látom, hogy xy ezt nem teljesíti/elégíti ki, ahelyett, hogy ábrándos 20 évesként várnék és folyton elégedetlenkednék meg hisztiznék rajta, inkább szakítok vele az első-második jelre. Nemtom, vagy a pasiknak az a jó, ha megalkuszok, a potenciálba szeretek bele és nem a tényleges pasiba, és utána meg hisztizek, mert nem felel meg a fejemben élő elvárásoknak, amiket én kreáltam és emiatt hisztizek? Én nem szeretek hisztizni, de szóljatok, ha nem jól csinálok valamit.

2021. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!