Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett miért csak egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett miért csak egyedülálló anyukák, és elviselhetetlen, őrült nőlet látni?

Figyelt kérdés

Nyilván sarkítok, de kérdésnek nem írhatok 3 mondatot.


Úgy látom, hogy a normális nőből egyre kevesebb van 30 felett, gondolom ők már házasok/tartós kapcsolatban vannak. De single momból rengeteget látok, sőt... nem is értem, miért.


2021. okt. 23. 19:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
51%

Fel is lehet építeni közösen valamit ha megvan a kiszemeltben rá a potenciál, és ő is partner ebben.


De mostanra a társkeresés főként a nők részéről olyna lett mint a tinder. katalógusból válogatják érzelemmentesen csak a saját szempontok alapján a díszfaszokat ki alkalmas tenyészbikának...

2021. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
76%
És egy nincstelen harmincas férfi hogy épít fel közösen valamit egy lakással, kocsival, megtakarítással rendelkező nővel akinek kb mindene megvan?
2021. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt írtam hogy vakarjon ki egy hajléktalant, de ha a mesterségesen túlgerjesztett elvárásrendszerének egy pasi nem 100%-osan felel meg hanem csak mondjuk 60-80%, akkor ne legyen már az hogy flegma pofával félretolja mint a tányéron a mócsingot, várva továbbra is a kizárólag 100%-ot.


Mondjuk én már 60%-ban sem akarok megfelelni senkinek. Én jól megvagyok egyedül, de mások érdekében írhatom ezt. :)

2021. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%

Mesterségesen túlgerjesztett elvárásrendszer? Azzal jön össze mindenki, akihez igazán vonzódik. Ezért van a jóképű srácoknak könnyebben nője anyagi helyzettől függetlenül.

Ne tegyünk már úgy mintha csak az anyagiakon múlna, hogy valakivel nem jön össze egy nő. Hogy majd megőrül a pasiért, de mert az nincstelen, nem kell neki. Ha nekem valaki KELL azzal akarok összejönni, akkor is, ha csóró. Az egy másik dolog, hogy nekem a belső fontosabb, és egy itelligens, tájékozott, művelt, céltudatos férfi vonzóbb, mint egy olyan, aki csak jóképű vagy jótestű, de nem tud mást. Viszont az intelligens férfi lehet tanár, mentős, tűzoltó, tehát kereshet kevesebbet, mint egy gyári munkás.

2021. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
64%

Manapság 20 nőből 18-19 azt a pasit fogja választani amelyikből több anyagi vagy karrierbeli előnye származik, még akkor is ha nem vonzza amúgy.


Vannak kivételek nyilván, de annyira elenyésző arányban, hogy az átlag pasinak akikből szintén sok van, nagyjából záró az esélye annak hogy megismerkedjenek.


És mostanra tényleg már a szar csajok is a dúsgazdag dubaaii Disney herceget várják, akinek menő munkája van menő vadiúj prémium kocsijai, és saját háza, és perce hurcolja őket meg a pincsijüket egész nap, és kurrrvajól kell hogy kinézzenek az instagramos évi 3x-i nyaralásos képeken!! :)

2021. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
45%
#25 Mivel csak átlagos párokat látok magam körül, szerintem erősen sántít amit állítasz, illetve jól mutatja, milyen réteg iránt érdeklődsz.
2021. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Aha, milyen réteg iránt érdeklődök? meséld már el. :)
2021. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Anyagias luvnyák iránt, egyértelműen. Érdekes, az én köreimben csak normális emberek vannak, normális munkával. Vagy együtt építenek fel egy életet, vagy mindkettejüknek hasonló mértékben van. Negyven elmúltam, de sem közöttünk, sem a rokonságban lévő fiatalabb nők közül senki nem dobta még a barátját azért mert a másik udvarló gazdagabb stb. Ilyet nem is látok. Tudom, hogy létezik, de én nem ezt tapasztalom. Ergó léteznek másféle emberek, mint amilyen körökben te mozogsz most.
2021. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Elég csúnya mellényúlás. :)


Nem vagyok különösebben pénzes, nem érdekelnek a prémiumnak hitt dolgok, megvetem a rongyrázást,és eszemben sincs pénzelni egy nőt, öreg autóim vannak, amikre az aranyásók garantáltan nem mozdulnak rá És nem válok piperkőc majommá egy nő kedvéért sem. :)

Nos, ezzel az anyagias luvnyák élből kiestek mert telibe én vagyok az ellentéte annak amit ők keresnek. :)

2021. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest nem ilyen embereket vonzol magadhoz, ami azt jelenti, hogy nem sok belső értékkel rendelkezel, amit nyújtani tudsz.

Amúgy meg nem nyúltam mellé, nyilván ha azok után a nők után csorog a nyálad, akiket az anyagiak érdeklik (hiszen ezt vallod) akkor bizony az ilyen nőkre vágysz, csak azt szeretnéd, hogy fillérekből, májkrémes kenyéren élve legyen jó seggük és smink nélkül nézzenek ki jól.

2021. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!