Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett miért csak egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett miért csak egyedülálló anyukák, és elviselhetetlen, őrült nőlet látni?

Figyelt kérdés

Nyilván sarkítok, de kérdésnek nem írhatok 3 mondatot.


Úgy látom, hogy a normális nőből egyre kevesebb van 30 felett, gondolom ők már házasok/tartós kapcsolatban vannak. De single momból rengeteget látok, sőt... nem is értem, miért.


2021. okt. 23. 19:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
20%

Aha, miért? milyen embereket vonzok magamhoz?


A belső értékeimet abból mérted le hogy a leírásom szerint mit mutatok kifelé a világnak? hát gratulálok, biztos nem vagy felszínes kicsit sem. :D


Ja, és nulla info alapján te megmondod milyen nők után csorog a nyálam, jövőbelátó is vagy esetleg? :)


Szeretem a májkrémes kenyeret, de nem élek azon. :)

Szerinted, -ha már ennyire mélyszakértőm vagy- milyen nőket kellene "keresnem"? ha olyanokat nem lenne szabad akiknek jó segge van, és smink nélkül is jól néznek ki? :D :D

2021. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem szakértelek mert cseppet sem érdekelsz, fullasztóan ostoba és egoista a stílusod. Arra utaltam, hogy a normális, egyszerű emberek megtalálják egymást és párkapcsolatban élnek. Ha párt nem is találnak, baráti kapcsolatokat igen. Gondolom, te voltál aki azon sír, hogy minden nő anyagias. Nem az. Legalábbis nem jobban, mint a férfiak. Ha te ezt tapasztalod, rossz körökben mozogsz. Ha egy nőnek bejössz, akkor mentős fiúként vagy tanárként is bejössz, ha nem, akkor olajmágnásként sem. Leszenek krvák, akik az olajmágnást választják, de ha neked nem felel meg az átlagnő aki képes szerelemben élni az átlag párjával, hanem olyan nők után ácsingózol, akik ribik az nem a mi hibánk. És kérlek, ne írd le azt, hogy nem ilyen nőt akarsz, mert magadnak mondasz ellent. Átlag Gizi nem kell, insta Rozi meg neked anyagias, hát ez van.
2021. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
34%

Ó dehogynem, vagy egy órája próbálsz elemezgetni csak xarul. :)


Tipikus nárcisztikus magát marhaokosnak képzelő karakter vagy, aki mindenkiről órákig tud rosszat mesélni a környezetének, és mesél is, ha kérik, ha nem. Az nem zavarja cseppet sem hogy információja nincs az adott illetőről, kitalálja, mert ő tudja és kész. Pont. Mert neki diplomája van és ezért mindenki felett áll, és ha sikerül behúznia egy szerencsétlen pasit maga mellé, az valószínűleg kiszolgálószemélyzetként él egy verbálisan bántalmazó "kapcsolatban" miközben a külvilág felé be van állítva a "minden szép és szuper!" kép.

2021. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Látom páran nem kevesen frusztráltak, a válaszukból látva:


"Pedig te gondolom szuper pasi vagy kívül-belül."


- nem, nem is állítottam ilyet, nem ártana értelmesen elolvasni valamit.


"első red flagre leépít" Nem épített le senki, nem is értem ezt honnan veszed. Pár sorból, és egy kérdésből te hogyan mondod meg, hogy a múltban milyen kapcsolataim, ill. próbálkozásaim voltak? Menj az ezotéria kérdés szekcióba, ott hasonló "okosokkal" találkozhatsz.


"nem állnak veled szóba a normális nők" Ugyanazt tudom mondani, mint fent. Semmit nem tudsz a helyzetemről, szóval a bugyuta, a semmiből valamire következtetést inkább ne erőltesd.


Ami a fenti kérdés kiírást ihlette, az a jelenlegi mikroközösségem, a munkahelyem, mert jelenleg most csak ez van, a vírus miatt. Munkahelyen meg nem nőzök, de látni azért látok. És ezt is írtam fent, hogy nem reprezentatív mintáról beszélek.


30 felettiek: a gyerekes egyedülálló anyukák, akikkel soha nem kezdenék, még ha normális is, akkor sem. Nem akarom más gyerekét nevelni, nem akarok költeni rá, nem akarom más gyerekének a vinnyogását hallgatni. Ha 30 évesen egyedülálló, 3-8 éves gyerekkel, az szerintem durva. Legalábbis én úgy gondolkodom, hogy legyen meg az érzelmi és anyagi biztonság, utána esetleg jöhet a gyerek, nos az ő esetükben nem így van.


Idióták: Igen, itt is a munkahelyről beszélek, és ők tényleg idióták. Sárkány típusúak, úgy beszélnek, néha üvöltenek a saját kollégáikkal, rikácsoló hangon, mintha idióták lennének. Szörnyű a világlátásuk, tele vannak frusztrációval, kiégtek, a téma náluk a celebek, és a pletykalapok, meg az ezotéria. Még dolgozni is iszonyú rossz velük, akkor gondoljátok át, milyen lehet velük egy kapcsolatba, szerintem szörnyű.


A további kommentek: van lakása, autója, jó munkahelye. Bocs, de ez engem nem érdekel, hogy mid van. Nekem is sok mindenem van, de ezt írnám le utoljára, mert nem az autó miatt fog egy kapcsolat működni.

2021. okt. 24. 16:28
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, egy 3,5 éves gyerekkel. 12 évig voltam együtt a férjemmel, akitől fél éve váltam el. Együtt lettünk felnőttek, legszebb éveinket töltöttük együtt, amit nem sajnálok. Azonban a lányunk születése után ő nem változott, nem lett érettebb gondolkodású. Sokat próbáltam vele beszélgetni, volt hogy kettesben mentünk el egy hétvégére, de ő akkor is a telefont nyomkodta inkább. Aztán 1 éve elkezdett verbálisan bántalmazni, lealacsonyítóan beszélt hozzám, eleve úgy jött haza hogy már lecseszett valamiért. Aztán kiderült, hogy van valakije, de tőlem nem akart elválni, viszont így meg a nő nem akarta vele a dolgot amíg nős. Emiatt volt frusztrált stb.

Nos most itt vagyok egy gyerekkel, alig 30. Nem gondolom magam csúnyának, van diplomám, szakmám, munkahelyem. A velem egyidős férfiaknak viszont tudom hogy sose fogok kelleni, mert az én gyerekemet nem akarná senki se nevelni. És ahogy olvasom a válaszokat, ezt jól is gondolom.

Jó lenne ha valaki még valaha szerelemből szeretne, és ne csak egy "használt nő" t lásson bennem, de a mai világban ez már szinte lehetetlen kívánság. Ha egy férfi elvált/apa, attól még tapadhatnak rá a nők, ha viszont egy nő anya már, akkor senkinek se kell (legfőképp a 25-35ös korosztályban kizárt)

Így tehát inkább választom azt, hogy egyedül öregszek meg, mint hogy bármikor azon aggódjak, hogy a párom mikor elégeli meg a kényszer "apaságot".

Bocsi, nem teljesen a kérdésedre a válasz, csak ez most így kijött :)

2021. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem baj hogy kiírtad, stresszmentesítésnek megteszi.

És amúgy jól látod a dolgot.



Az oroszlánoknál egész jó megoldás van a problémára arra az esetre ha új kandúr veszi át a falkát. :)

2021. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

36os ez egy undorító hozzászólás.

Ha az én gyerekemet ölné meg egy új "kandúr", az nem élné meg a következő napfelkeltét..

Még szerencse, hogy ha egyszer keresnék is valakit, akkor sem egy állati ösztönökkel megáldott, nárcisztikus csőlátású f*szkalapot.

:)

2021. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

35,-nek: ne zárkózz be

Gyerekes férfivel lehetsz még boldog Nagyon fiatal vagy

2021. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!