Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/156 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bán, ha te is az vagy, és meggyőződésből / hitből csinálod... az más kérdés, hogy ezzel erőteljesen leredukálod a szóbajöhető nők számát, és nyilván azok között sem mind lenne neked szimpatikus. De ez is oké, ameddig tudod ezt emelt fővel kezelni (az gáz, amikor ilyen esetben jönnek a szitkozódások, hogy miért van ennyi r...c meg a hülye nők miatt nincs még nőm).
2021. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/156 A kérdező kommentje:

Jajj olyan unalmas már, hogy a legtöbb kérdés alá itt vagy utálkozó, kötekedő válaszok érkeznek vagy "persze, hogyne, így van".


Pedig biztos, hogy van olyan lány, aki örülni fog annak, hogy értékelem azt, hogy várt és jól átgondolta, hogy kivel fekszik össze. De ezek szerint ő nem olvasta a kérdést. :(


Vicces, hogy mennyit illuzionál az elme, mert olyan konkrétumokat feltételeztek rólam, amiről szót sem ejtettem. És egyébként többségük nem is valós. :)

2021. dec. 1. 11:21
 23/156 anonim ***** válasza:
94%

#22

Azt nem értem, hogy számodra miért érték a szüzesség, hiszen abból semmi sem mondható el valaki jelleméről (lehet szűz, de hetente más férfiakat szop le, érted mire gondolok, nem?). Másrészt azt írod, hogy ez az elsődleges választási szempont. Akkor az első szex után oda az elsődleges ok, amiért összejöttél vele? Nekem ez elég rossznak tűnik.

24/L

2021. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/156 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert ezen semmi értékelni való nincs. A szüzesség egy állapot. Azzal, hogy te 'értékeled, hogy várt', a szexet valami rossz dolognak állítod be.
2021. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/156 anonim ***** válasza:
95%
Emlékszem mennyire örült az első barátom, hogy szűz vagyok. Aztán jött a fekete leves, mivel én féltem a szüzesség elvesztésétől (fájdalom, fóbia, stb). Valószínű meg is csalt, de megvárt, aztán amikor harmadjára is fájdalmat éreztem együttlétkor, másnap elmondta, hogy ő így nem marad velem együtt, és hogy mindez az én hibám. Az hogy ő nem nem tudott csak egyféleképpen dugni és a csúcsra sem akart soha eljuttatni, az persze nem volt baj...
2021. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/156 anonim ***** válasza:
95%
25 vagyok félre ne értsed kérdező, csak soka férfi szerintem álomvilágban van, amikor elképzeli mennyire jó lehet egy szűz nővel együtt lenni.
2021. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/156 anonim ***** válasza:
77%
Oké, aki szerint nem normális dolog, hogy az ember 20 éven felül szűz, annak van szerintem komoly problémája. Az én párom is szűz volt 26 éves koráig, és egyáltalán nem azért volt szűz, mert bűn ronda lenne, vagy lelki problémái voltak, hanem egész egyszerűen olyan élethelyzete volt, hogy nem tudta megengedni magának a pasizást, plusz nem feküdt le mindenkinek széttett lábakkal.
2021. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/156 anonim ***** válasza:
86%

27: szerintem senki nem irta, hogy ‘nem normalis’ 20 even felul szuznek lenni. idezd mar, hol letid ezt.

azt irtuk, irrealis dolog egy bizonyos kor utan elvarni a masiktol, hogy szuz legyen. mert a korral forditottan aranyos a szuz emberek szama. 22 evesen meg akadnak, de 30hoz kozel mar nem nagyon.


en is keson vesztettem el, 24 voltam. semmi baj nem

volt velem, csak nem talaltam hozza megfelelo ferfit. de 24 evesen tsiztaban voltam vele, h a legtobb velem egykoru mar nem szuz, tehat nem is volt ilyen elvarasom a masik fele.


szerintem ezeknek a ‘majd egyutt elveszitjuk’ romantikus abrandoknak max tinikorban van lejogosultsaga. megvan annak a varazsa, ha ket 17-18 eves egyutt tapasztalja ki a szexualitast es egyutt veszti el a szuzesseget.


de 25 felett ez mar nagyon meredek elvaras. arrol nem is beszelve, h ha ket szuz felnott osszekerul, akkor oriasi benazasok lesznek es egyaltalan nem biztos, h akkora elmeny lesz a szex.

en speciel orulok, h az akkori pasim tapaaztaltabb volt, mert tudta, mire figyeljen, hogy erjen hozzam

stb es nem egy kinos benazas lett az egeszbol.

2021. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/156 anonim ***** válasza:
70%
28: Ha vetted volna a fáradtságot és elolvastad volna az elejétől a válaszokat, akkor most megspóroltál volna magadnak pár sort, mert több komment is volt, ami szerint sérült az, aki ilyen idősen szűz.
2021. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/156 A kérdező kommentje:

Szerintem csodálatos amikor két ellenkező nemű ember együtt, egymással fedezi fel a szexualitás örömeit úgy, hogy érzelmeik is vannak egymás felé.

Persze az első alkalom után már egyikünk sem lesz szűz, de attól még különlegesek leszünk egymásnak, mert csak egymással szeretkeztünk.

Szóval csak egyszer szeretnék szűz lánnyal szexelni és utána is csak ővele folytatni a szexuális életemet.


Persze elsülhet ez rosszul is, lehetnek (főleg testi) különbségek, amin azért lehet dolgozni is, ugyanakkor már ismerkedéskor sokmindent meg lehet beszélni. De azért szeretném megpróbálni egy olyan szűz lánnyal, akit amúgy is kedvelnék, ha nem lenne szűz. Aztán, ha tényleg nem jön össze, akkor már lehet, hogy én sem leszek ilyen "szűzfétises", bár azt szerintem inkább arra értik, aki mindig újabb szűz lányt akar megfektetni... :D


Azt meg valóban nem lehet kiszűrni 100%-osan, hogy tényleg szűz-e az illető minden tekintetben (pl. szopott-e már), de alapjába véve elég jó emberismerő vagyok úgyhogy talán rájövök, ha hazudik... :)

2021. dec. 1. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!