Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/156 anonim ***** válasza:
17%
30: Inkább csak jobban becsülöd azt, aki neked adta oda magát. Érintetlen. Hogy is mondjam, egy telefont is frissen szeretsz kicsomagolni, mint használtan venni. Amúgy nekem is tökre véletlen volt az egész, hogy szűz barátnőm lett, sőt az elején azt mondta nekem, hogy nem szűz, utólag derült ki, hogy az volt.
2021. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/156 anonim ***** válasza:
92%

#30

Pár éve voltam szűz, tudod, miért tiltottam le mindenkit azonnal, akiket vonzott a szüzességem? Mert olyan volt, mintha csak ez érdekelné őket. Nem a személyiségem, nem az, hogy milyenek lennénk együtt, hanem hogy begyűjthetik, mint trófeát. Egy lány szeméből ez egy borzalmasan nagy intőjel, hogy meneküljön.


Amikor először lefeküdtem a barátommal, nem tudta, hogy szűz vagyok, de nem is érdekelte. Szeretjük egymást, mindketten kifejezetten romantikusak vagyunk, de nem untatlak ezzel a részével. Ha szétmennénk és összejönnék egy másik sráccal, jó esetben ő iránta is pont így éreznék, és pont ilyen értékesnek tartanám a kapcsolatunkat. A szüzesség egy állapot, nem érték, így teljesen lényegtelen, hogy kivel veszítettem el.


Nem lehet elsődleges szempont egy kapcsolatnál az, hogy ki szűz és ki nem. Egy kapcsolatnak a legfontosabb dolgokra kell épülnie, ami általában a jellem, a közös érdeklődések és tervek. Jelenleg nálad az a döntő, hogy szűz-e a lány, és megmondom, hogy amíg így keresel párkapcsolatot, maximum pár hetes kapcsolataid lehetnek és ennyi idő alatt sok lány le se fekszik a másikkal, pont a szűzfetisiszták miatt.

24/L

2021. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/156 A kérdező kommentje:

Vicces, de például én rendre a használt dolgokat vásárolom össze, még ruhákat is szoktam, de nagyobb értékű dolgokat meg főleg.

Például most (25 évesen) lett először teljesen új, bontatlan telefonom és ez se szándékosan volt, mindössze jó áron jutottam hozzá egy garanciában cserélt új készülékhez.


Azzal nem értek egyet, hogy a tapasztalt jobb. Egyrészt, mert az új partnernek úgyis mások az igényei, mint az elző(k)nek, másrészt meg ha van egymás felé jó kommunkikáció, érzelmek kimutása, akkor úgyis megtaláljuk egymás kellemes pontjait.

Sőt még szerintem előny is lehet, ha együtt "veszítik" el. És pont felnőtt korban van kevesebb bénázás, két tapasztalatlan ember között, mert már tudatosabb az ember, utánanéz dolgoknak, vannak elképzelései, ugyanakkor ehhez az is kell, hogy ne szégyelljék ezt a "késői" szűzességet. :)

2021. dec. 1. 12:56
 34/156 A kérdező kommentje:

Megértem amit írtok, de igazából az ugrott be - arról, hogy (lányok) többen, többször visszajöttetek ide bizonygatni (magatoknak), hogy taszít titeket, aki a szűzességetekre utazik - hogy talán ti sem vagytok normálisak, ha nektek meg ez annyira "fujj" érzés...

Értitek? :)

2021. dec. 1. 13:01
 35/156 anonim ***** válasza:
93%

#34

Igen, taszított, ha valaki a szüzességemre pályázott, mert nem kapcsolatot szeretett volna, hanem egy trófeát. Maga a tény, hogy szűz vagyok (már amíg az voltam), sose taszított, ahogy anno az sem taszított, hogy tejfogaim voltak, az viszont valószínűleg zavart volna, ha csak azért barátkoztak volna velem, hogy elszedjék a tejfogaimat. Érted, hogy mire gondolok? Mi nem normális ebben a hozzáállásban?

24/L

2021. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/156 anonim ***** válasza:
77%
32: Szóval nem mondtam, hogy a "használt" rossz lenne. Azt mondtam, hogy mi gyökerezhet egy szűz lányban, ami vonzóbbá teszi. Én is megjegyeztem azokat, akik nekem adták oda magukat, mert annak van egy varázsa. Ez mindössze ennyi, ettől függetlenül nem értéktelenebb az, aki nem nekem adta magát oda.
2021. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/156 A kérdező kommentje:

Bocsánat, még most sem értem, hogy miért vagyok "bűnös" sok lány szemében.

Leírtam, hogy, aki nem szimpatikus és nem szeretnék vele párkapcsolatot azzal nem fogok lefeküdni csak azért, hogy elmondhassam magamnak: "Na végre szexeltem egy szűz lánnyal."


Attól, hogy az 1. alkalom után már nem lesz szűz én ugyanannyira szeretni fogom, mint azelőtt. :)


Tehát nem azon van a hangsúly, hogy ő még nem volt senkivel, hanem azon, hogy ő még csak velem volt!


Én úgy látom, hogy ti ugyanúgy nem tudjátok megfogalmazni, hogy az amit szeretnék miért rossz/bűn/taszító/stb., mint én ugyanerről azt, hogy miért jó. :D

2021. dec. 1. 13:21
 38/156 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi köze a bűnhöz?

Úgy válassz, ahogy akarsz!


Sok türelem kell hozzá.

2021. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/156 anonim ***** válasza:
94%
Vallásos csoportokban vannak lányok, akik hasonlóan gondolkoznak. Ha egyébként te nem vagy hívő, nyilván csak ezért ne akarj közéjük menni, de ha igen, ott esetleg találhatsz ilyen lányt.
2021. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/156 anonim ***** válasza:
97%

"Persze az első alkalom után már egyikünk sem lesz szűz, de attól még különlegesek leszünk egymásnak, mert csak egymással szeretkeztünk."


Nem attól lesz valaki különleges, hogy mással nincs tapasztalatom rajta kívül. Írom ezt olyan nőként, aki 20 felett vesztette el a szüzességét és egyetlen partnere volt/van a mai napig, a barátomon kívül mással még csak nem is csókolóztam soha. Nem véletlenül választottam őt a páromnak, nem véletlenül vártam mindennel 20+ éves koromig, ameddig őt meg nem ismertem. Egyáltalán nem tervezek mással lefeküdni valaha is, boldog lennék, ha együtt öregednénk meg, de nyilván bármi történhet a jövőben. Ha valaha lenne egy következő partnerem, természetesen őt is ugyanolyan szempontok alapján választanám, mint a jelenlegit, ezért ugyanolyan megfelelő, különleges személy lenne számomra a korábbi tapasztalataimtól függetlenül.

2021. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!