Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz 33 éves nőként társat találni?

Figyelt kérdés
Nem azért tettem fel,hogy itt ismerkedjek, egyszerűen érdekel mások véleménye. Másoknak is ilyen keserű tapasztalatai vannak, vagy én rontok el valamit? Főleg idős, jóval idősebbek írnak , és őszintén nem szeretnék senkit megsérteni, de nem 57 éves fogatlan emberrel vagyok egy szinten úgy gondolom. Vagy olyannal, akit nekem kellene eltartanom...

2022. márc. 6. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

"35- 40 ig írtam de igazából 45 ig lehet feljebb veszem, de többre nem szeretném."

Szerintem nyugodtan indíthatnál 30-ról.

És helységnév +50km sugár eléggé leszűkíti a keresést. Az egész ország nem nagy, és lehet, hogy valaki csak holnap költözik hozzád közelebb.

2022. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
51%
Van 1 rakat 25-50 éves szingli pasi aki örülne bármilyen nőnek kb.
2022. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

#24:


Én HO-ból lazább napokon vagyok fenn munkaidőben. :D Ennek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy munkai után elmegyek szórakozni/iszogatni és kb minden alkalommal jönne velem partner. :D

2022. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Plusz én nem is 30+ vagyok, hanem 21. Így is voltak hosszabb kapcsolataim, mint néhány harmincasnak…
2022. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
84%

" hogy itt se akarsz ismerkedni. "


Itt? A sok agyament incel között? Társat akar a kérdező, nem idegbajt.

2022. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
41 Lehet az 50 km kevés. Távkapcsolatokban nem hiszek az mindkét félnek csak megnehezíti a dolgát. Ha heti többször is szeretnék talákozni már a randizás időszakában is,akkor muszáj egy távolságot belőni.
2022. márc. 6. 13:46
 47/68 anonim ***** válasza:
30-as férfi vagyok és már ismerkedtem itt, sajnos rossz tapasztalataim vannak, de egy próbát megér.
2022. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
11%

"de nem 57 éves fogatlan emberrel vagyok egy szinten úgy gondolom"



Elmeletileg nem. De akivel egy szinten vagy, az a 25 alatti korosztalyban keresgel :)



Nonek lenni csak 18-30 kozott buli, utana visszanyal a fagyi :)



37F incel

2022. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
85%

48

Hülyeség. A fiatalok többsége undorodik szexuálisan az idősebbektől (én is) és az idősek többségének is van magához való esze, hogy a saját kaliberjét tartsa érdekesnek és vele vágyjon kapcsolatra. Ez csak egy szutyok fórumos bosszúfantázia, hogy évtizedes szakadékokkal egymásra vágynak emberek, azok közül is varázslatos módon a nő a fiatalabb.


Mindenhol azt látom, hogy az emberek 80%-a korabelivel van és hozzá sem érne a gyereke/szülője korosztályához. A kérdezővel sem a kora a baja, ez egészen biztos. Minden ujjára jutna korabeli, vele egy kaliberű ember, csak vagy tévesen érzékeli magát és azt, hogy ő milyen kaliber vagy baszik az egészre és otthon kuksol.

2022. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
86%

"De akivel egy szinten vagy, az a 25 alatti korosztalyban keresgel :)"


Ja, keresgélni azt lehet. Még a hideg is kiráz, amikor ilyen vén taták bepróbálkoznak. Nem tudom, mit képzelnek magukról.

2022. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!