Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz 33 éves nőként társat találni?

Figyelt kérdés
Nem azért tettem fel,hogy itt ismerkedjek, egyszerűen érdekel mások véleménye. Másoknak is ilyen keserű tapasztalatai vannak, vagy én rontok el valamit? Főleg idős, jóval idősebbek írnak , és őszintén nem szeretnék senkit megsérteni, de nem 57 éves fogatlan emberrel vagyok egy szinten úgy gondolom. Vagy olyannal, akit nekem kellene eltartanom...

2022. márc. 6. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

19 Nemtudom mi számít otthonülőnek neked, én fiatalon sem voltam az a nagy bulizós folyton menni típus. Mondjuk hátrány, hogy kisvárosban élek, tudom,meg,hogy a munkám is olyan,hogy nincs lehetőség ismerkedésre sajnos.

Én nem annyira hiszek ebben,hogy ha ide-oda megyek majd odajönnek hozzám ismerkedni... őszintén ez egyetemista koromban sem volt jellemző, vagy ha oda is jött valaki az épp csak szexet akart volna.

2022. márc. 6. 12:50
 22/68 anonim ***** válasza:
68%
Már az elején kijelentetted, hogy itt se akarsz ismerkedni. Pedig ez is egy jó lehetőség. Akkor mégis hol szeretnél?
2022. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
47%

"Nem azért tettem fel,hogy itt ismerkedjek"


Ugyan miért is tennéd, még a végén konfliktusba kerülnél magaddal. Állitod h nehéz, ezért tovább nehezited csak h igazad legyen. Ha véletlenül itt találnál valakit azzal nem tudnál mit kezdeni hiszen túl könnyűnek neveznéd, túl szépnek h igaz legyen, biztos csak átver.


Ugyhogy az egyik válasz a kérdésedre, miért nehéz neked, az a kognitiv disszonanciád.

2022. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
96%

metamorphosis akkor ezért lógsz itt egész nap és savazod a népet?

Bár nyilván.

Egy elviselhetetlen, idegesítő természetű ember senkinek nem fog kelleni hosszú távon. Mindegy hány éves vagy hogy néz ki.

De az is igaz hogy a mai felgyorsult világban tényleg nehéz j kapcsolatot kialakítani. De, nem lehetetlen!

2022. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
40-es férfi vagyok, és valóban így is nehéz. Több összetevő miatt, de szerintem a társadalom mindkét nemében gondok vannak.
2022. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
72%

Nem rég regisztráltam tinderre nőként. 10 perc alatt kiakadt a like mutató 99+-on (Pedig nem is válogattam a képeket a galériából véletlenszerűen töltöttem fel egy elég előnytelent). Akikkel matcheltem mind értelmes üzenetet írt, volt egy kettő aki nagyon a szexre ment azokat töröltem.


Volt köztük kigyúrt, gazdag, mindegyik jó pasi volt egy kettőt leszámítva.


Ha ezekből képtelenek vagytok egy pasit is összeszedni kapcsolatra akkor erre már nem tudok mit írni.

2022. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
22 Itt nem szeretnék,már volt,hogy próbáltam de savazásba ment át, meg ez az oldal nem is társkereső, nem arra való.
2022. márc. 6. 12:57
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a 14-essel. Nem azt írta, hogy mindenki boldog és lelkileg egészséges, aki kapcsolatban van, hanem azt, hogy aki boldog és lelkileg egészséges, és akar kapcsolatot, az könnyen talál partnert, ezért igen, 30 felett valószínű már kapcsolatban van (vagy ha nem, mert épp szakított, akkor sem marad sokáig egyedül). Ettől még vannak persze szar kapcsolatok bőven, de azért az embernek huszonéves korában van a legtöbb lehetősége, ekkor tanul, ekkor él a legaktívabban társasági életet, ekkor van a legtöbb szabad partnerjelölt. 30 felett már nagyon elviszi az életet a munka, kevesebb a szórakozási lehetőség.

Aki kívül-belül rendben van, az nagyon könnyen talál partnert a húszas éveiben. Ezért ahogy telik az idő, kizárásos alapon maradnak azok, akiknek addig valamiért nem sikerült. És hát nyilván annak oka van. Persze, azért ez nem ilyen egyszerű, hiszen simán szakíthatnak is az emberek, és akkor bekerül olyan is a piacra, aki amúgy jól alkalmas kapcsolata, csak nem jött össze valamiért az előző.

2022. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
54%

Nem járok sehova, nem ismerkedem, ne irjon senki, ez azért nem jó, az azért nem jó, jajj ezek a férfiak hát hol van egy normális?!?!


Really..?


Mondjuk ki, a férfiak nem tesznek eleget érted, ugyis mindig ez a vége, te mindent jól csinálsz, pontosan ilyen a "modern nő".

2022. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:
26 A hely is számít, vidéken kisváros és 50 km körzete,kevesebb a match. És sajnos nem 2 volt aki csak szexet akart volna,hanem a zöme. Kéretlen farokfotók, első kérdésük a " lenyeled?" stb.Mindezt úgy, hogy rólam 2 arckép volt és 1 teljes alakos,azon is farmerban és pulcsiban voltam. Nem volt a viselkedésem sem kihívó ami okot adott volna erre.
2022. márc. 6. 13:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!