Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz 33 éves nőként társat találni?

Figyelt kérdés
Nem azért tettem fel,hogy itt ismerkedjek, egyszerűen érdekel mások véleménye. Másoknak is ilyen keserű tapasztalatai vannak, vagy én rontok el valamit? Főleg idős, jóval idősebbek írnak , és őszintén nem szeretnék senkit megsérteni, de nem 57 éves fogatlan emberrel vagyok egy szinten úgy gondolom. Vagy olyannal, akit nekem kellene eltartanom...

2022. márc. 6. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
72%
#20 Metamorphosis, rád szerintem senki nem tud egészséges emberként tekinteni. Ezek után meg kb tökmindegy, hogy te másokat hogyan ítélsz meg. Az, hogy volt már párkapcsolatod, nem tesz téged jobbá vagy egészségesebbé, ahogy senki mást sem. Sajnálom.
2022. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
30%

#61:


De troll kommenteket miért veszel komolyan? Nekem van hivatali jellegű munkám, ott kikomolykodom magam. Ti itt akadémiai székfoglalókat tartotok talán az olyan színvonalas kérdések alatt, hogy “Hús/vérpéniszed van?”


Nem az én hibám, ha egyik-másik kommentemben nem ismeritek fel a szarkazmust.

2022. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
19%

De ha gondolod, szívesen átdobom privátban a screenshotját annak a kérdésnek + 10 perc alatt 3 oldalnyi agyament kommentnek, amik arról szóltak itt kb 3 hete, hogy ki/mi lehetek és hogy nézhetek ki. A poénosabbra/fanyarabbra vett válaszaim (amit rendszerint nem akartok megérteni, hogy NEM KELL KOMOLYAN VENNI!) a kutya f*sza azokhoz az elborulásokhoz képest, amit leműveltek “normálisan író” kommentelők.


Szóval fogd meg a véleményed magadnak és rakd a tűzre, mert egy fokpiszkálót nem ér:

2022. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
19%

"Szóval fogd meg a véleményed magadnak és rakd a tűzre, mert egy fokpiszkálót nem ér"



Celsius vagy Fahrenheit, Morfika? 😂



37F incel

2022. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak a szokásos hétvégi 30-as nőket fikázó kérdés.

Egy 33 éves nő pontosan tudja, hogy tud ismerkedni gond nélkül.

2022. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
57%

Én 40-éves pasi vagyok,s ugyanúgy társat,Hölgyet keresnék,először privi beszélgetésre,ismerkedésre...


F

2022. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
37%

A válasz az, hogy nem nehéz de válogatsz ezerrel.


Nem baj ha az ember 'válogatós', de azért reálisan kell néznie a lehetőségeit. Ha mindenkiben csak a hibát látja, mindenkit 'leír' akkor mégis mit vár?


A szuperpasikat ( Chadeket ) elkapkodták már, és mindenkinek van valami hibája, neked is kérdező. Talán adni kéne esélyt átlagos pasiknak nem pedig leírni mindenkit.

2022. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

"Akinek eddig nem voltak említésre méltó hosszabb távú kapcsolatai, azokra nem tudok egészséges emberként tekinteni"


Nekem volt egy 7 évig tartó kapcsolatom, 27 évesen lett vége. Azóta csak 1-2-3 hónaposak voltak. Pedig eltelt azóta 13 év, de semmi komoly nem lett

2022. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!