Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, hogy ez a Meetoo dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy ez a Meetoo dolog egyre népszerűbb a világban, így egyre több nő fog visszaélni vele idehaza is?

Figyelt kérdés
Ismerek eseteket, fura, hogy csakis mindig gazdag befolyásos férfiak ellen vannak ilyen vádak, bár lehet ez csak a kezdet és idővel az átlag emberek is sorra kerülnek?

2022. márc. 26. 01:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
97%
#30 gyenge érv, erőszaktevő mentalitás. Nincs tudatánál, nem tiszta az adott személy, ne nyúlj hozzá. Így véletlenül sem fognak semmivel se megvádolni
2022. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
2%
Erőszaktevő mentalitás, az :D Na, pont erről szól a metoo: a férfiak megbélyegzéséről.
2022. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem bélyegez meg, de ha korlátozva érzed magad amiatt, hogy nem dughatsz meg olyan nőket, akik nem tudnak beleegyezni az aktusba, akkor igen, erőszaktevő mentalitásod van. Érdekes módon a legtöbb férfi ezt felfoja.. Vajon ők miért értik, és te miért nem?
2022. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
2%
Tipikus nő vagy, olyasmit magyarázol bele a szavaimba, aminek köze nincs ahhoz, amit írtam.
2022. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sem érted a metoo lényegét. Még a nők ellen elkövetett erőszak nyilvános diskurzusában is a férfiakat látod áldozatnak. Undorító.
2022. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
2%
#29. Miért ne tehetné? Szórakozzon. Bázisugrás nem érdekli? Az is szórakoztató, meg lehet zenére csinálni.
2022. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
36%
#35 Mert jóval több férfit vádolnak meg (és ítélnek el) zaklatás miatt, mint ahányan valóban zaklatják a nőket. Akiket valóban zaklatnak, azokat meg gyakran éppen emiatt nem veszik komolyan. Mondjuk ezt írtam már, szóval csodálkoznék, ha másodszorra sikerülne felfognod.
2022. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:

Itt most a visszaélésekről van szó, nem a tényleges erőszakot elszenvedett nőkről. De pont ez a gond a metoo-val, hogy többnyire csak üres lejáratás az egész pénz centrikus nőktől akik kaphatóak az ilyesmire. Az USA-ban gyakran még feljelentésig se jut el a dolog, csupán az "áldozatok" benyögnek valami 10 éves sztorit Twitteren és az már elég is ahhoz, hogy egy híres embert lejárassanak, tönkretegyenek és ezt teljesen büntetlenül meg is tehetik?


Nem vágom ilyenkor miért maradnak el a kártérítési perek ellenük, mert ha olyan valamit állítok valakiről, amit nem tudok bizonyítani, az rágalmazás és akár 5 év börtönnel is büntetendő. Rágalmazni valakit bűncselekmény.

2022. márc. 26. 14:15
 39/89 anonim ***** válasza:
95%
#37! Ezt tudod statisztikával, felmérésekkel bizonyítani? Mert én a saját álláspontomat tudom. Korábban linkeltem.
2022. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
24%
Igaz nem magyarországi cikkek, de vannak, amiben nők számolnak be arról, hogy a hapi kollégák kerülik őket, nem segítenek, nem engedik előre, nem beszélnek hozzájuk, a férfi felettes bértárgyalásra visza egy vagy több tanút, egyes csávók testkamerát vagy hangfelvevőt hordanak. Ezek a metoo berobbanása után pár évvel kezdtek szállingózni. Nem tudom te láttál-e ilyesmit.
2022. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!