Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, hogy ez a Meetoo dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy ez a Meetoo dolog egyre népszerűbb a világban, így egyre több nő fog visszaélni vele idehaza is?

Figyelt kérdés
Ismerek eseteket, fura, hogy csakis mindig gazdag befolyásos férfiak ellen vannak ilyen vádak, bár lehet ez csak a kezdet és idővel az átlag emberek is sorra kerülnek?

2022. márc. 26. 01:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
95%
Ezek eseti történetek. Én rendszerszintű problémára linkeltem statisztikát. És még mindig tartom, hogyha nem adsz okot, hogy feljelentsen, akkor nem is fog tudni. Plusz megint, jobb egy hazugot védeni, mint egy valódi erőszaktevőt.
2022. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
94%

41-es: hagyd. Kár őket meggyőzni. Valami félnivalójuk van, és emiatt akarnak igazságosztó hősösdit játszani.

Egy ilyen esetben, ha a "támadó" tagadja tettét, megkérdik környezetét is. Ott azért elég sok minden kiderül, szerintem ettől félhetnek ezek a gyakoris emberek.

2022. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
94%
#42 igen, látom, és nagyon szomorú, hogy azért itt is ilyen nagy arányban vannak ilyen mentalitású emberek. És nem látják, hogy a saját viselkedésük a probléma.
2022. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
77%

Ha úgy nézed a metoo sztorik is eseti történetek, csak már van rájuk statisztika, mivel régebbi + van akit érdekel.

Nem nekem linkelted a statisztikát amúgy. Aláírom, hogy ha nem adok okot rá, nem jelentenek fel, viszont ugyan úgy félnek tőlem, mint egy erőszakolótól, még akkor is, ha eleve a körülmények se olyanok. Az E/1 ne keverjen meg, ez nem csak az én problémám. Az összes férfival bizalmatlan az összes nő ennek a sok fasságnak a hatására és persze fordítva KIVÉVE azokkal, akikkel kellene. Mert ők ugye röhögnek a markukba, mert nem mind híres, gazdag + évek távlatából nincs látlelet, franc tudja ki volt szemtanú, az se emlékszik pontosan, amúgy se történt feljelentés, mert áldozathibáztatás meg a többi kifogás. De nem baj, mert már minden be lesz kamerázva, minden lesz rögzítve, mert annyira megbízunk egymásban...ha egyáltalán még szóba állunk egymással.


Egyszerűbb lenne tényleg rászánni azt a pár osztályfőnöki órát arra, hogy felvilágosítsák a fiúkat lányokat, hogy mi a dörgés, az áldozatokat meg elrugdalni látleletet vetetni, meg feljelentést tenni. Ez is lehetne egy trend, egy jó trend. Miért mindig a xar kell mindenkinek? 🤣

2022. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
100%

42


Még régebben, az egyik kérdésben a kérdező felvetette, hogy akiről 100%-ban kiderül, hogy erőszakot követett el, nőt bántalmazott azokat kéne a szerencsétlen állatok helyett kísérletekre használni...gondolom láttál állatkísérletekről képet, olyasmit képzelj el...én akkor személy szerint támogattam, de amit a többi felhasználótól kapott, azt nem tette zsebre. Gondolom azok is ugyan ilyen mentalitású emberek lehettek.

2022. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 A kérdező kommentje:

#42 Pont Ti nem értitek a lényeket. Ha megvádolok valakit pl. lopással vagy azzal hogy megvert engem azt bizonyítanom kell ez az igazságszolgáltatás alapja. De az, hogy előhoznak sztorikat egyes nők állítólagos zaklatásukról, az minden csak nem bizonyítás.


Nagyon mocskos dolog ilyesmivel visszaélni, mivel a ilyen dolog szinte bizonyíthataltan. Az nem furcsa senkinek, hogy az állítólagos áldozatok miért nem tettek feljelentést amikor az eset történt és miért csak évekkel később kürtölik szét a világban?


Pont az ilyen dolgok miatt sántít ez az egész, mert ha valakit tegyük fel megtámadnak az utcán és megvernek az a normális reakció, hogy azonnal rohanok a rendőrségre és feljelentést teszek, nem várok 10 évet az eset elmesélésével..

2022. márc. 26. 14:57
 47/89 anonim ***** válasza:
2%
Az isztambuli egyezmény kimondja, hogy ha egy férfit egy nő zaklatással vádol, akkor nem a nőnek kell bizonyítania, hogy megtörtént a zaklatás, hanem a férfinak, hogy nem történt meg. Ez ellentmond a jogállamiságnak, és súlyosan diszkriminatív. Sok nő - pont a hozzátok hasonló férfigyűlölő feministák - ki is használja ezt, hogy bosszút álljanak a vélt vagy valós sérelmeikért, vagy egyszerűen csak azért, hogy pénzt szerezzenek.
2022. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
93%

46


Halottál áldozat hibáztatásról? Minek ment oda, biztos úgy öltözött, biztos kelette magát, biztos kiprovokákta stb. Egyrészt ezek miatt nem mernek sokat fejlentést tenni, mert nem mindig foglalkoznak velük úgy ahogy kellene...ezért van a metoo.

2022. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
97%
46-os: és jó okod van félni attól, hogy a közeli ismerőseid egy ilyen vád után miket állítanának a rendőrségen?
2022. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
95%
#47 melyik a gyakoribb? Hogy valakit megerőszakolnak/zaklatnak, vagy hogy valakit feljelentenek? A feljelentések között melyik a gyakoribb? Hogy jogos, vagy hamis a vád? Olyan mikro százalékokkal problémázol, miközben nők százait/ezreit erőszakolják naponta, hogy az már nevetséges. Szüntessék meg/valahogy csökkentsék ezeket a számokat, utána lehet azzal foglalkozni, hogy a hamis feljelentéseket is büntessék. Amúgy megjegyzem, hogy most is, ha bebizonyosodik, hogy hamis volt a vád, a nőt ugyanúgy be lehet perelni rágalmazásért, nem kevés pénzre.
2022. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!