Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, hogy ez a Meetoo dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy ez a Meetoo dolog egyre népszerűbb a világban, így egyre több nő fog visszaélni vele idehaza is?

Figyelt kérdés
Ismerek eseteket, fura, hogy csakis mindig gazdag befolyásos férfiak ellen vannak ilyen vádak, bár lehet ez csak a kezdet és idővel az átlag emberek is sorra kerülnek?

2022. márc. 26. 01:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
100%
#58. Ebben az esetben ahogy írtam a komment elején elnézést, ezek szerint félreértettem, azt a kommentet pedig tekintse tőlem mindenki semmisnek.
2022. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 A kérdező kommentje:
Ettől az egész MeToo baromságtól csak még több nyámnyila férfi lesz. Sok nő azért panaszkodik, hogy a fehér férfiak mennyire nyámnyilák, nincs bennük határozottság, rámenősség, és sokan pont azért randiznak néger, arab,s tb pasasokkal mert azok mennyivel férfiasabban viselkednek velük. Ezt már nem egy nő szájából hallottam. Ezzel a Me too-val csak még több teszetosza pasi lesz.
2022. márc. 26. 15:54
 63/89 anonim ***** válasza:
84%
#62 nem csak az a két lehetőség van, hogy vagy erőszakos, nyomulós vagy a nővel, vagy tesze-tosza nyámnyila alak. Ha tisztességesen bánsz a nővel, és tiszteletben tartod a határait és kéréseit, senki nem fog feljelenteni, és nem is leszel határozatlan nyámnyila. Nem kell mindig másokat hibáztatni a saját inkompetenciád miatt.
2022. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sajnálom, hogy a hosszú kommentem lényege itt pár embernek nagyon nem ment át. Még egyszer leírom, hogy #metoo csak egy része a celebvilág, de amikor berobbant a mozgalom, akkor rengeteg átlagos (nem celeb) nő is közzétette a történetét. Sok nőismerősömtől is láttam fb-on.

Rohadtul nemcsak az olyan esetekről szól, amikor valami befolyásos ember belezsarolta őket a szexbe (?), sőt, nem is csak a nemi erőszakokról szól, hanem az olyasmi élményekről is, amiket én is írtam. Zaklatás, slut-shaming (akár teljesen alaptalanul is), becsületsértés, fogdosás, másik határainak a tiszteletben nem tartása, stb.

Nem mondom, hogy minden férfi elköveti ezeket (szerencsére nincs így), de sajnos még mindig sok, majdnem az összes nőnek része van ilyen élményekben élete során legalább 1x. Ennek pedig sajnos társadalmi oka van, egyszerűen beszélni kell ezekről, és meg kell állni abban, hogy toleráljuk. Nem szabad tolerálni és kész.

2022. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 A kérdező kommentje:
#63 Kösz, de én már nem ismerkedek régóta mert kapcsolatban vagyok, de köszi az általánosítást. Amúgy másoktól hallom ezt elég gyakran.
2022. márc. 26. 16:01
 66/89 anonim ***** válasza:
60%
Én általánosítok, amikor te egy egész mozgalmat általánosítasz?
2022. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
2%

#60 A linked baromságokat állít. Akinek az ügye tárgyalásig jut, és ott nem ítélik el, az nem erőszaktevő, innentől kezdve hülyeség a következtetés is.

#63 Nem igaz, amit írsz. Ha jóképű a férfi, akkor akár le is taperolhat, jó néven veszitek. Ha nem néz ki jól, akkor meg az is zaklatás, hogy rád köszön.

2022. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
95%

#67 tudsz jobbat linkelni? mert nagy dolgokat én is tudok alap nélkül állítani (mint az általatok ócsárolt nők teszik, most ezzel, hogy bizonyíték nélkül próbálod beadni ezt a marhaságot, pontosan ugyanazt csináldod:DD).

Megint nincs igazad. Senki ne taperoljon az engedélyem nélkül. Pont lesz@rom hogy ki csinálja. De persze ti nem általánosítotok, deeeeehogy

2022. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
97%

"Nem igaz, amit írsz. Ha jóképű a férfi, akkor akár le is taperolhat, jó néven veszitek. Ha nem néz ki jól, akkor meg az is zaklatás, hogy rád köszön."


Te jó isten, hogy lehet ezt leírni. Most az a bajod, hogy a nők nem akarják mindenkitől egyformán a dolgokat? :D Az a zaklatás, ami akaratunk ellenére történik.

Az nem zaklatás, hogy valaki köszön.

Sőt, számomra az sem, ha bókol és randira hív. Akkor sem, ha ocsmány.

Onnantól zaklatás minden udvarlás, hogy elhangzott az első NEM.


És igen, az, akihez vonzódom, falat rengetően megdöngethet, torokra veszem a farkát annyira, amennyire csak tudom, és beleküldheti a számba még az apatejet is, akihez meg nem vonzódom, attól meg még egy kósza fenéktaperolás is zaklatás. Ilyen ez, így van jól.

2022. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
2%
#69 Az a zaklatás, amit a nő annak vesz. Ezt is kimondja az isztambuli egyezmény. Szóval ha feljelentesz egy neked nem tetsző férfit azért, mert rád köszönt, akkor el fogják ítélni. Elhiszem, hogy nektek feministáknak ez tetszik, de az alapvető emberi jogokkal ellentétes.
2022. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!