Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás/iskolázott nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás/iskolázott nők! Ti adnátok esélyt egy segédmunkásnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyrészt ilyen földmunkákat csinálok. Ilyen építőiparral rokon szakmában segédmunkásként dolgozok.

A munka nagy részében lapátolok és ások, néha csavarozgatok is valamit ha kell (na meg persze finom kávékat iszok vagy csinálok)

A meló végén mindig úgy nézek ki mint akire rászórtak volna egy talicskányi homokot vagy sarat.


Miért írtam ki ezt a kérdést?Most nyilván mindenki azt mondaná "próbálkozz a saját primitív alja szintedet! Menj takarító Marcsikhoz vagy kasszás Julikhoz próbálkozni!"

Amivel semmi bajom nem lenne. Senkit nem nézek le, foglalkozástól független bárkivel összejönnék.

De van egy súlyos problémám. Intellektuális alkat vagyok. Tehát nem az a tipikus alkesz kocsmatöltelék építőipari melós, hanen engem inkább a múzeumok, galériák, könyvtárak stb érdekelnek. Hétvégente sosem megyek diszkóba vagy éjszakai klubokba mert nem érdekelnek. Viszont nyilvános kertekbe, erdőkbe, parkokba vagy egyéb kulturális eseményekre már inkább.

Velem sokkal jobban lehet beszélgetni Arisztotelészről vagy az középkori szúfizmusról montsem arról mi volt tegnap este a tévében (sosem nézek tévét) vagy mi az aktuális okostelefon hype. Instagramon, tiktokon stb sosem voltam fent. Ezek helyett inkább elolvastam pár tudományos cikket vagy megnéztem pát TEDx videót.

Ezt azért írom, mert azok a nők akik általában ilyen kevés iskolát igénylő munkákat csinálnak nem nagyon szoktak érdeklődni mondjuk Szókratész vagy Lao-ce netán a kozmológia után. Őket inkább a bulizás meg partizás izgatja, bulizós piálós partiarcként nagyobb esélye van nála egy férfinak. Ezeket mind azért írom, mert próbálkoztam (amikor raktárban logisztikában dolgoztam, ott is vagy dohányboltos csajsziknál is) és saját tapasztalatok alapján írom ezt.


Szerintem egy párkapcsolatban sokkal fontosabb a szexnél, kinézetnél vagy facebook lájkoknál, hogy egymásnak jó beszélgetőtársai legyenek a felek és szellemileg, lelkileg jól kijöjjönek egymással. Ezért nekem ez az első, hogy legalább legyen közös téma és gond nélkül akár órákat is ellegyünk egymással és megértsük egymást.

Ilyen bulikázós partizós "láttad mi volt tegnap az iksz faktorban?" típusú csajokkal kevésbé lennék el. Az Instagram sem izgat.

Azonban az ilyen, intellektuálisabb nők nagyrészt egyetemekre mennek és irodásabb munkákat csinálnak.

Nen tudom mennyire zavarná őket ha a párjuk nem öltönybe meg nyakkendőben jönne haza egy bankból vagy multiból hanem összesarazott, latyakos piszkos munkásruhában. (Erre biztos kevesebb insta like érkezne, velem biztos nem érné meg fotókat posztolni ki)


Mit gondoltok erről?



2022. máj. 6. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
93%

#8 igen a kérdező lebéző viselkedése nálam is nagyon negatívum.

"Erre biztos kevesebb insta like érkezne, velem biztos nem érné meg fotókat posztolni ki"

minek akar irodistát, ha így vélekedik róluk? És aki szerint a közösségi média csak hülyeség lehet, annak elég beszűkűlt a látóköre.

2022. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
85%
Szóval azt mondod, hogy egy mérnök nem tesz hozzá semmit a világhoz, de a sóder lapátolás igen. Na látod, nem vagy te annyira intellektuális.
2022. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, saját érdekedben mondom, diplomás, extraokos nőktől az isten óvjon téged.

Főleg ezek az ultraliberális, mindenhez marhára értő, más magyarázatát személyes sérelemnek értő, mufurc kiscsajoktól.

A világból lehetne ezekkel engem kikergetni.

Megfelelési kényszerrel küzd a legtöbb ilyen, egész életük egy merő fejfájás.

Minap járt egy ilyen nálam a kis barátjával, csóri gyereket sajnáltam nagyon, megmukkanni nem hagyta a csaj.

Próbált szólni valamit, egyből leugatta.

Velem meg kb mint a kutyával, úgy beszélt annak ellenére, hogy én adtam el nekik valamit, próbáltam maximálisan normális lenni.

2022. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
95%

#13

Mi van, ha a pasi is ultraliberális? Akkor nem nagyon érezné jól magát egy konzervatív csaj mellett. Akkor se ha neked meg az az ideálod.

2022. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
96%

"Tehát nem az a tipikus alkesz kocsmatöltelék építőipari melós, hanen engem inkább a múzeumok, galériák, könyvtárak stb érdekelnek."


Nem hinnèm, hogy az vagy. Ha az lennèl, akkor azt csinálnád, mint èn: folytatnád a tanulást, magasabb iskolai vègzettsèget akarnál.


Van legalább èrettsègid?


(egy fèrfi)

2022. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

Hányan olvastátok el a kérdést vagy a válaszaimat?


Csak kíváncsiságból. Mert olyanokat kérdeztek amikre elég egyértelmű válaszok vannak.


Azt viszont továbbra sem értem a jó beszélgetés és a jó szex miért zárja ki egymást. Illetve az sem világos a call centeres kérdőívezésnek mi köze van a mérnöki munkához?

2022. máj. 6. 10:39
 17/62 anonim ***** válasza:
97%

Most látom ezt:


"Amikor egyetemre mentem vagy amikor call-centerben kérdőívekkel zaklattam ah embereket annak a munkának viszont semmi értelme nem volt. Nem tettem hozzá semmit az emberiséghez, teljesen értelmetlen volt."


Nehezen hihető, hogy te egyetemen voltál valaha.


Mit tanultál?


Honnan veszed, hogy aki egyetemre megy, az nem tesz hozzá semmit az emberisèghez?


Az orvosok, tanárok, tudósok, ügyvèded neked semmi?


Intellektuálisnak tartod magad, ès ilyeneket gondolsz? Nem semmi. Amúgy mi köze az egyetemnek a kèrdőívekkel való zaklatáshoz?


Nem semmi vagy.

2022. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

"Nen tudom mennyire zavarná őket ha a párjuk nem öltönybe meg nyakkendőben jönne haza egy bankból vagy multiból hanem összesarazott, latyakos piszkos munkásruhában. (Erre biztos kevesebb insta like érkezne, velem biztos nem érné meg fotókat posztolni ki)"


Eddig nem tudtam, hogy vannak nők akik az éppen hazaérkező párjukat fotózgatják és rakják fel instára....

2022. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
95%

A kèrdèsedre a válasz a követketkező:


Egy olyan diplomás nőnèl, akinek fontos a tudás is, ès nem csak a papír miatt kellett a diploma, valószínűleg nincs esèlyed.


Nem elèg, hogy nem akarsz tanulni, de mèg az egyetemet is szidtad burkoltan. Ez nem arra vall, hogy milyen èrtelmisègi vagy.


Szèp dolog, hogy időnkènt bemèsz a könyvtárba egy Stephen King regènyèrt - sok ember erre sem kèpes, de szerintem túlbecsülöd magad. Te egy segèdmunkás vagy, ès ha jól èrtem, az is akarsz maradni.


15: 17 voltam.

2022. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

Számomra kicsit ellentmondásos, hogy egy férfi, akit Arisztotelész, Szókratész és Lao Ce munkássága érdekel, megelégszik azzal, hogy földet lapátol egy életen keresztül... Ha összefutnék veled, biztos felkeltenéd az érdeklődésemet, de nem gondolom, hogy passzolna a kettőnk életformája.

És az az érzésem, hogy a legtöbb diplomás csaj így van ezzel.

2022. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!