Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás/iskolázott nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás/iskolázott nők! Ti adnátok esélyt egy segédmunkásnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyrészt ilyen földmunkákat csinálok. Ilyen építőiparral rokon szakmában segédmunkásként dolgozok.

A munka nagy részében lapátolok és ások, néha csavarozgatok is valamit ha kell (na meg persze finom kávékat iszok vagy csinálok)

A meló végén mindig úgy nézek ki mint akire rászórtak volna egy talicskányi homokot vagy sarat.


Miért írtam ki ezt a kérdést?Most nyilván mindenki azt mondaná "próbálkozz a saját primitív alja szintedet! Menj takarító Marcsikhoz vagy kasszás Julikhoz próbálkozni!"

Amivel semmi bajom nem lenne. Senkit nem nézek le, foglalkozástól független bárkivel összejönnék.

De van egy súlyos problémám. Intellektuális alkat vagyok. Tehát nem az a tipikus alkesz kocsmatöltelék építőipari melós, hanen engem inkább a múzeumok, galériák, könyvtárak stb érdekelnek. Hétvégente sosem megyek diszkóba vagy éjszakai klubokba mert nem érdekelnek. Viszont nyilvános kertekbe, erdőkbe, parkokba vagy egyéb kulturális eseményekre már inkább.

Velem sokkal jobban lehet beszélgetni Arisztotelészről vagy az középkori szúfizmusról montsem arról mi volt tegnap este a tévében (sosem nézek tévét) vagy mi az aktuális okostelefon hype. Instagramon, tiktokon stb sosem voltam fent. Ezek helyett inkább elolvastam pár tudományos cikket vagy megnéztem pát TEDx videót.

Ezt azért írom, mert azok a nők akik általában ilyen kevés iskolát igénylő munkákat csinálnak nem nagyon szoktak érdeklődni mondjuk Szókratész vagy Lao-ce netán a kozmológia után. Őket inkább a bulizás meg partizás izgatja, bulizós piálós partiarcként nagyobb esélye van nála egy férfinak. Ezeket mind azért írom, mert próbálkoztam (amikor raktárban logisztikában dolgoztam, ott is vagy dohányboltos csajsziknál is) és saját tapasztalatok alapján írom ezt.


Szerintem egy párkapcsolatban sokkal fontosabb a szexnél, kinézetnél vagy facebook lájkoknál, hogy egymásnak jó beszélgetőtársai legyenek a felek és szellemileg, lelkileg jól kijöjjönek egymással. Ezért nekem ez az első, hogy legalább legyen közös téma és gond nélkül akár órákat is ellegyünk egymással és megértsük egymást.

Ilyen bulikázós partizós "láttad mi volt tegnap az iksz faktorban?" típusú csajokkal kevésbé lennék el. Az Instagram sem izgat.

Azonban az ilyen, intellektuálisabb nők nagyrészt egyetemekre mennek és irodásabb munkákat csinálnak.

Nen tudom mennyire zavarná őket ha a párjuk nem öltönybe meg nyakkendőben jönne haza egy bankból vagy multiból hanem összesarazott, latyakos piszkos munkásruhában. (Erre biztos kevesebb insta like érkezne, velem biztos nem érné meg fotókat posztolni ki)


Mit gondoltok erről?



2022. máj. 6. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
94%
Ha már megvan a diplomája és még mindig szabad akkor igen. Ha már egyetem alatt elkelt az azt jelenti, hogy jó nő ÉS diplomás, szóval bocsi.
2022. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a teljesen normális hangvételű, és a témához tartozó - ergó releváns válaszok lepontozgatása nem vall valami különösen fejlett intelligenciára.
2022. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

Elte btk-ra jártam, semmiféle kihalt nyelveket nem oktattak nekem. (A latint felvehettem volna ha van kedvem, ennyi.)

Miért nem választottál akkor más szakot egyébként? Ugye tudod, hogy nem csak az Elte Btk egyetlen szakja létezik az országban? :D

2022. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
97%

De amúgy bírom, hogy tök értelmesnek beállítva mondasz hülyeségeket. Nem a szóhasználat miatt leszel okos. Amit nem is erőltetnék, ha nem megy rendesen.

Te állítottad az egyik kommentedben, hogy jártal egyetemre, de nincs értelme mert ezek nem tesznek a világhoz. Ha nem így akartál fogalmazni, akkor megint ne ránk told, hogy mi vonunk le rossz következtetést.

2022. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

#43


Ügyvitel minort tanultam. Így emiatt nem tudtam szakot váltani.


Azt pedig mondanom sem kell, hogy az állam 12 félévet fizet csak. Mást tanulni igencsak költséges lenne. Jobban megéri dolgozni és csinálni is valamit helyette.


#44


Ilyet megint sehol nem írtam.

Olyat viszont igen, hogy konkrétan az én szakomnak nincs értelme.

2022. máj. 6. 12:08
 46/62 anonim ***** válasza:
96%

#45

12 félév alatt 2 teljes bsc képzés elvégezhető. Főleg ha nem a 6. félévben jössz rá hogy mégse érdekel az adott szak.

Tehát?

(Ráadásul nem is csak egyetemi képzések és segédmunka van az országban.)

2022. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

Amúgy ezen az oldalon ilyen gyakori a "csúszós lejtő" érvelési hiba? Itt ilyen sokszor szoktak totál félremagyarázni és mást beleadni egymás szájába?


Valaki vágja ezt? Ismeri jobban az oldalt? Ennyire hirtelen ítélkezőek itt? Szinte már statárium szerű válaszok jönnek

2022. máj. 6. 12:11
 48/62 anonim ***** válasza:
95%

#47

Mert az, hogy szerinted az instát használók kvázi hülyék, a nők a munkából hazatérő pasijukat szokták fotózgatni, stb., az nem hiba? :D

2022. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
26%

Ha magas vagy és helyes akkor simán.


30N

2022. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

#48


Nem mondom lehetnek PhD-sek is az instán fényképezkedő és pózoló nők közt is.

Pl egyik szabad tantárgyas oktatóm is sokszor adott ki könyveket, miközben népszerű celeb és insta modell (Hevesi Kriszta)

Szóval ez végül is igaz is lehet

2022. máj. 6. 12:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!