Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás/iskolázott nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás/iskolázott nők! Ti adnátok esélyt egy segédmunkásnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyrészt ilyen földmunkákat csinálok. Ilyen építőiparral rokon szakmában segédmunkásként dolgozok.

A munka nagy részében lapátolok és ások, néha csavarozgatok is valamit ha kell (na meg persze finom kávékat iszok vagy csinálok)

A meló végén mindig úgy nézek ki mint akire rászórtak volna egy talicskányi homokot vagy sarat.


Miért írtam ki ezt a kérdést?Most nyilván mindenki azt mondaná "próbálkozz a saját primitív alja szintedet! Menj takarító Marcsikhoz vagy kasszás Julikhoz próbálkozni!"

Amivel semmi bajom nem lenne. Senkit nem nézek le, foglalkozástól független bárkivel összejönnék.

De van egy súlyos problémám. Intellektuális alkat vagyok. Tehát nem az a tipikus alkesz kocsmatöltelék építőipari melós, hanen engem inkább a múzeumok, galériák, könyvtárak stb érdekelnek. Hétvégente sosem megyek diszkóba vagy éjszakai klubokba mert nem érdekelnek. Viszont nyilvános kertekbe, erdőkbe, parkokba vagy egyéb kulturális eseményekre már inkább.

Velem sokkal jobban lehet beszélgetni Arisztotelészről vagy az középkori szúfizmusról montsem arról mi volt tegnap este a tévében (sosem nézek tévét) vagy mi az aktuális okostelefon hype. Instagramon, tiktokon stb sosem voltam fent. Ezek helyett inkább elolvastam pár tudományos cikket vagy megnéztem pát TEDx videót.

Ezt azért írom, mert azok a nők akik általában ilyen kevés iskolát igénylő munkákat csinálnak nem nagyon szoktak érdeklődni mondjuk Szókratész vagy Lao-ce netán a kozmológia után. Őket inkább a bulizás meg partizás izgatja, bulizós piálós partiarcként nagyobb esélye van nála egy férfinak. Ezeket mind azért írom, mert próbálkoztam (amikor raktárban logisztikában dolgoztam, ott is vagy dohányboltos csajsziknál is) és saját tapasztalatok alapján írom ezt.


Szerintem egy párkapcsolatban sokkal fontosabb a szexnél, kinézetnél vagy facebook lájkoknál, hogy egymásnak jó beszélgetőtársai legyenek a felek és szellemileg, lelkileg jól kijöjjönek egymással. Ezért nekem ez az első, hogy legalább legyen közös téma és gond nélkül akár órákat is ellegyünk egymással és megértsük egymást.

Ilyen bulikázós partizós "láttad mi volt tegnap az iksz faktorban?" típusú csajokkal kevésbé lennék el. Az Instagram sem izgat.

Azonban az ilyen, intellektuálisabb nők nagyrészt egyetemekre mennek és irodásabb munkákat csinálnak.

Nen tudom mennyire zavarná őket ha a párjuk nem öltönybe meg nyakkendőben jönne haza egy bankból vagy multiból hanem összesarazott, latyakos piszkos munkásruhában. (Erre biztos kevesebb insta like érkezne, velem biztos nem érné meg fotókat posztolni ki)


Mit gondoltok erről?



2022. máj. 6. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
94%

#50

De miért csak a pózoló nőket követnéd instán, ha nem érdekelnek????? :D


Amúgy a hazaérkező pasi fotózgatását azóta se értem, magyarázd már el kérlek. Melyik országban van ilyen trend?

2022. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

#51


Nem hazaérkezve, hanen alapból bármikor fényképezkedve. Tehát inkább úgy kell elképzelni, hogy a hazaérkezve fényképezkedés az A. Míg a B fényképezkedés en bloc. Tehát A csak része B-nek, de nem zárható ki, hogy a B-ben más is van A-t leszámítva. Kicsit olyan mint a rovar-bogár esete. Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár.


Mivel kb soha nem hordok öltönyt-nyakkendőt így nehéz lenne bármikor így lefényképezni engem.


Kíváncsi vagyok levezethető-e a fentiekből, hogy embereket gyilkoló hitman vagyok. Hisz látható, hogy az 51-es számmal kezdtem a válaszom. És mint tudjuk abban a körzetben ufókat boncolnak. Így egyértelműen levonható az a következtetés, hogy titkos dolgokat csinálok. Illetve egy N betűt használtam elsőként, amit ha félrefordítunk akkor Z betűre hasonlít. Amit az orosz katonák használnak az ukrán háborúban. A z betű pedig obsztruens, pont úgy mint a "gy" is. Gy? Miért fontos ez? Mert a 'gyilkos' szó is gy-vel kezdődik. Tehát egyértelműen levezethető, hogy a kérdező egy bérgyilkos.


(Megpróbálok gyakoris fejjel irkálni)

2022. máj. 6. 13:04
 53/62 anonim ***** válasza:
94%

#52

De "alapból bármikor" meg miért lennél koszos munkásruhában??

A párom is melósruhában, fülig olajosan ér haza munkából. Nem értem ennek mi köze a közös fotókhoz, nyilván olyankor csinálunk közös fotót amikor nem épp melóból esik haza..

Az öltöny-nyakkendő fétis nem tudom honnan jön neked, relatíve kevés nő van szerintem akinek elvárás az ilyesmi öltözet.

Szóval továbbra se értem, miről hadoválsz... :D

2022. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem műveltség, sokkal inkább sznobizmus. Minden szavadból árad, hogy te többnek érzed magad másoknál, közben mégis csak egy segédmunkára futotta. Szerintem ez frusztrál téged, ezért vagy ilyen.
2022. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
8%

Én adnék simán egy olyan embernek esélyt, aki szakmunkás. Azokat a nőket sem ítélem el, akik viszont nem adnának. Amiért valaki kicsit "megcsúszott" azokban az években amikor pályát kellett volna választani, még simán lehet sokkal értelmesebb, értékesebb és tájékozotabb mint a diplomás társai..


Én mérnök vagyok de véleményem szerint nem a diplomától függ egy embert értéke. Sokat dolgoztam sima gyári melósok között is egyetem előtt és közben úgy hogy tudom miről beszélek.

2022. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Amúgy apukám is "csak" szakmunkás, de olyan dolgokat oldott meg élete során hogy a villamos meg az elektrónikai mérnökök csak álltak és néztek..
2022. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
32%

#55

#56


A segédmunkás nem szakmunkás.

2022. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Hát belegondolva igazad van, de én akár egy "segédmunkásnak" is adnék esélyt ha nem lenne egy élhetetlen buta gyökér.
2022. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
31%
#40 ezek szerint a te konklúziód is hibás, mivel senki nem mondta, hogy gyűlölöd az orvosokat és mérnököket. De lehet a szövegértést is gyakorolnod kéne. Amúgy meg a filozófia amivel dobálózol, az középiskolai tananyag, nagyon messze áll az intellektualitástól.
2022. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
72%
A kérdezővel nem az a baj, hogy nem értelmiségi, hanem egyszerűen cringe a viselkedése, a tudományosnak beállított hülyesége és hogy csak megerősítést vár. Ha valaki egy kicsit is ért ezekhez, tudja hogy kb csak bemagolta a szakszavakat és dobálózik vele és amúgy fogalma sincs komolyabb témákról, csak próbálja fitogtatni, hogy ő mekkora értelmiség.
2022. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!