Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/224 anonim ***** válasza:
8%
Mert csicskák vagyunk:)
2022. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/224 anonim ***** válasza:
31%

Mert rendes férfinál nincsen férfi-nő barátság

Ha mint férfi nem érdekled, akkor ne érdekeljen mint ember sem

2022. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/224 anonim ***** válasza:
33%
Mert ha van esze, akkor nem olyanokkal veszi körül magát, akik eunuch-nak tekintik.
2022. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/224 A kérdező kommentje:
Pont,hogy nagyon is felnézek rá, és ezt ő is tudja.
2022. máj. 12. 12:10
 5/224 anonim ***** válasza:
52%

Az ők szemszögükből: "mert minden nő hülye p# és csak a chadek válogathatnak".

Valójában azonban nem tudnak megküzdeni a sikertelenségükkel és a másik, hogy felelősséget kell vállaljanak magukért és tetteikért. Sokkal könnyebb mást hibáztatni és másban keresni a hibát, mint magunkba. Azonban míg az első egy olyan dolog, amit valaki jól visel, valaki nem, viszonylag könnyen lehet korrigálni. A veszteni tudást könnyebb megtanulni. A felelősségvállalás viszont nagyon nehéz, és emiatt nem is igazán hibáztatom őket, ha így reagálnak. Emlékszem, mikor önismeretről olvastam, akkor mikor eljött az a fejezet, melynek címe "felelősségvállalás", összecsaptam a könyvet és nem mertem elővenni egy hónapig. Mert komolyan gondoltam az ott leírtakat és nem csak odaböktem, hogy minél hamarabb letudjam, hogy "ja, ez megy nekem, lapozzunk".

2022. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/224 anonim ***** válasza:
30%
Jóindulatúnak tűnsz, de naív vagy. A visszautasítás minősítés egy férfira. Kedvelhetsz olyan embert, akit nem tartasz férfinak, de nem tisztelheted. A férfitől meg tök jogos, hogy nem akar a "de ő csak egy barát" cimke alatt gyarapítani a lány körül keringő szerencsétlen lúzerek repertoárját.
2022. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/224 anonim ***** válasza:
34%

Nincs kedve kapcsolatfelszopó lenni , csak pocsekolná veled az idejét , minek akarna valakinél a második/sokadik lenni , ha lehetne első is


Te is inkább szerezz be egy kiskutyát ha feltétel nélküli szeretetet akarsz

2022. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/224 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert nem tudja elviselni a visszautasítást. De nem mindenki ilyen.


Viszont, ha a nő jól néz ki, akkor nincs férfi-nő barátság. A férfi azért barátkozik a nővel, hogy majd közelebb kerüljenek egymáshoz. Nincs egyetlen olyan férfi ismerőse sem Palvin Barbinak, aki csak barátkozna vele. Az összes lefeküdne vele, ha tehetné.

2022. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/224 anonim ***** válasza:
84%

"akit nem tartasz férfinak"


Nem arról van szó, hogy nem tartja férfinak, hanem csak nem vonzza szexuálisan, és nem akar vele párkapcsolatot. Ha ezt valaki minősítésnek veszi, akkor nem csekély hiba van a készülékében.

2022. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/224 anonim ***** válasza:
42%
Az előző hsz-m a #6-osnak szólt.
2022. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!