Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
83%
Ja, bocs, azt elfelejtettem mondani, hogy vékony vagyok és ronda, de nekem csak a szép nők tetszenek.
2022. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 A kérdező kommentje:
A külső az első szűrő, nem kell hazudozni.
2022. jún. 5. 14:12
 13/105 anonim ***** válasza:
25%

"Mert a belső értékeim, mint az intelligenciám, olvasottságom, jó humorom stb bőven átlag felettiek és kompenzálják a gyatra külsöm."


[link]

2022. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen szinten leírtad már magad, akkor miért erőlködsz ilyen kérdésekkel? Megkeseredett vagy és totál lehúzod saját magadat, mégis mit vársz ezek után? Okolhatod a külvilágot minden sérelmedért, de ha saját magadat is leírtad, akkor még az esélyét sem adod meg, hogy lelkileg akár egy kicsit is jobban legyél.
2022. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 A kérdező kommentje:
A genetikámról és az arcomról sem tehetek. Egy önbizalomdús szép férfi és egy önbizalomdús csúnya férfi közül is mindig a szép nyer, semmit nem érnek ezek a fasságok tehát.
2022. jún. 5. 14:19
 16/105 anonim ***** válasza:
86%

Nem tetszhetsz mindenkinek. Jobb, ha elfogadod. Én sem tetszem mindenkinek, sőt, senki. Csak az arányok másak.


De olyan nincs, hogy egy nő se tartana szimpatikusnak.


Neked csak az a bajod, hogy nem elég, ha egy fenékkel egy lovat kellene megülnöd. De ez nem valódi tragédia, ez csak az egód.

2022. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 A kérdező kommentje:
Élj akkor te ronda vézna férfiként.
2022. jún. 5. 14:24
 18/105 anonim ***** válasza:
82%
Attól még nem gyűlölök valakit, hogy nem vonzódom hozzá... a vonzalom meg nem döntés eredménye, hanem velünk született ízlésé (kiv. ha direkt a divatosat keresi az illető, de én pl. nagyon nem).
2022. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 A kérdező kommentje:
Kegyetlen, és igazságtalan. Nem én döntöttem arról, hogy megszülessek.
2022. jún. 5. 14:26
 20/105 anonim ***** válasza:
74%
Ronda vézna férfiként sem kellene ennyire negatívnak lenni. Ha te emellett társaságkedvelő, vidám, nyitott ember lennél nem lenne gond a csajozás!
2022. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!