Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
61%

#38


Oké és ezzel mire mész szép nőkél? Kérdem én mire? Mert pont erről beszélünk épp te meg megint nem arra válaszolsz, amiről szó van...

2022. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
80%

Hiába hajtogatod, hogy nézzük a két képet, te is megközelíthetnéd máshogy az életedet.


Mondjuk ne amiatt siránkozz, hogy nem tudsz hízni, hanem inkább legyél hálás, hogy nem karok és lábak nélkül születtél! Tudod, olyan is van, aki nem a sebeit nyalogatja, hanem abból próbálja meg a legjobbat kihozni, amit az élettől kapott.


Persze sajnálhatod magadat továbbra is, nyafoghatsz, ha így jobb a lelkednek, de akkor tényleg ne csodálkozz, hogy a kutya nem fog érdeklődni felőled. Francnak hiányozna egy állandóan siránkozó ember!

2022. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:

Élj akkor te ronda vézna férfiként.

Semennyi empátia nincs benned.

A két kép meg azt mutatja be, hogy van aki esélytelennek születik.

2022. jún. 5. 14:56
 44/105 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ám ronda vézna lányok is a világon!
2022. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
73%
Keresd őket!
2022. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
10%

#43


Nőkkel ne vitatkozz, szellemi képességeik erősen korlátozottak és állandóan csak a kötelező bullshitet tolják. Kb. annyit mondanak, hogy "biztos tetszel te is valakinek, mondjuk nekem nem, de valakinek biztos".

2022. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 A kérdező kommentje:
A sovány lányoknak sem kell sovány férfi.
2022. jún. 5. 14:58
 48/105 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig két választásod van:


1. Nyavalyogni életed végéig

2. Kirántani magad a szarból és kihozni magadból a legjobbat

2022. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 A kérdező kommentje:
Tényleg semennyi empátia nincs benned.
2022. jún. 5. 14:59
 50/105 A kérdező kommentje:
Nem neked kell ronda sovány férfiként élned. Nekem kell minden egyes nap úgy végigmennem az utcán, meg a tömegközlekedésen, hogy a férfiak nagy része nagyobb darab, és sokkal jobb képű. Azt kívánom mindig, hogy bár ne hozott volna anyám a világra
2022. jún. 5. 15:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!