Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
 81/105 anonim ***** válasza:
86%
Magasságod, súlyod?
2022. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
63%
Fogod magad meg a pénzed, elmész Afrikába és veszel magadnak egy Naomi Campbell szerű nőt akinek te vagy a gazdag Európai alfahím! Ennyi!
2022. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam végig a válaszokat, szóval bocsi, ha már írták, de nem gondoltál még arra, hogy esetleg eljársz edzeni és eszel mellé rendesen?


Egyébként nőként írom neked, hogy iszonyat sovány voltam 23 éves koromig és b.sztatott a környezetem rendesen. A családom, a barátok, random idegenek. Nem emiatt, de fejembe vettem, hogy szeretnék nőiesebben kinézni, ezért elkezdtem edzőterembe járni, csináltattam étrendet stb. Most vagyok 30 éves, annyira megszerettem ezt az életet, hogy már magam is személyi edző vagyok (hobbiból) és hát, igen, látszik is rajtam a több évnyi sport.


Rinya helyett te is kipróbálhatnád.

2022. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
88%

“A két képet nézzétek. Az bemutatja, hogy milyen kegyetlen az élet.“


Az a pali sem így jött a világra haverom. Edzeni kell, megfelelő életvitelt folytatni, stb.

2022. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 A kérdező kommentje:

Jóképű és könnyen izmosodó genetikát kapott.

Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak. Két évet kondiztam, de hiába, emiatt nem lett semmi eredménye.

2022. jún. 5. 23:16
 86/105 anonim ***** válasza:
83%

Ezért írtam, hogy ésszel kell edzeni. Jól felépített, személyre szabott edzésprogram + étrend kalóriatöbblettel. Ha te 2 éven keresztül így csináltad, ahogy írtam és tényleg minden rendben ment, akkor kellett volna, hogy látszódjon. Ha nem lett semmi eredménye, akkor nem jól csináltad, ez ennyire egyszerű.

Nem kell a genetikára fogni.

2022. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 A kérdező kommentje:
Így csináltam, de nem tudok hízni, emésztőrendszeri problémám van gyerekkorom óta, nem dolgozza fel rendesen az emésztőrendszerem az ételt.
2022. jún. 5. 23:43
 88/105 anonim ***** válasza:
86%
és még mindig nem tudjuk hány kilós vagy!
2022. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
86%
ja és a magasságodat sem!
2022. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező neked nem a külsőd a legnagyobb vajod hanem az hogy ahogy mondtad gyerekkorodban bántalmaztak és emiatt ez a szörnyű kisebbségi komplexusos mentalitásod alakult ki. Szerintem ezt próbáld meg először helyretenni.
2022. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!