Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
 61/105 A kérdező kommentje:
Ha neked kéne így élned megnézhetnéd magad.
2022. jún. 5. 15:23
 62/105 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értem miért linkelted ide Jason-t pl... egy ilyen srácot a nők csak nagyon de nagyon kevés hányada kaphat meg... nem is értem miért hoztad fel példának. Az átlagos szeplős, szemüveges kicsit pattanásos fius alkatú pincér lánynál próbálkoztál be valaha? .. vagy csak neked az fáj, hogy top nőket nem kaphatsz meg?.... az olyanokat az átlag férfiak sem kaphatják meg...
2022. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 A kérdező kommentje:
Az olyanok mint ő mindenki által imádottak, tehát felsőbbrendűek. Az olyanok mint én pedig alsóbbrendűek. Ez egy kasztrendszer, amiben alul vagyok. Nem akarnak így élni.
2022. jún. 5. 15:30
 64/105 A kérdező kommentje:
Nem akarnál így élni*
2022. jún. 5. 15:30
 65/105 anonim ***** válasza:
85%
Nem a külsőddel van gondja itt senkinek, hanem az unalmas picsogásoddal. Olyan dolgon siránkozol, amin nem tudsz változtatni. Ha neked jó, akkor sajnáltasd magad életed végéig, végülis így is lehet élni!
2022. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:
Nem neked kell a kasztrendszer alján élned.
2022. jún. 5. 15:35
 67/105 anonim ***** válasza:
92%

#66


Abban amúgy van igazság, hogy ronda nőd neked is lehetne. Ronda nőm nekem is lehetett volna már nem is egy. Én is nyurga vagyok és ronda, de pl. emiatt pár dagadt nőnek tetszettem. Azt mondjuk nem tudom mi a logika benne, biztos azt hiszik az átlag súly számít :D...

2022. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
87%
Csak ugyanazt a két dolgot tudod vég nélkül hajtogatni: az élet igazságtalan és szar, egyeseknek esélyt sem adva; neked mindannyiunk közül a legszarabb az élet, próbálnánk csak mi úgy élni mint te. Meg se hallod, mit mondanak a többiek. Kinek ilyen baja van, kinek olyan. Van, akinek a külsejével, másnak a családjával, megint másoknak teljesen mással. Van, ami látszik elsőre is, és van, ami nem - de akár sokkal nagyobb probléma.
2022. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:
Könnyen beszélsz, mivel nem neked kell így élned.
2022. jún. 5. 15:38
 70/105 anonim ***** válasza:
80%
Nekem teljesen más bajaim vannak mostanság, mégse tettem fel itt semmilyen önsajnáltató kérdést, hiszen tudom, hogy semmi sem oldódik meg vele. Te meg egy kis troll vagy, remélem, mert ha nem, az tényleg szánalomra méltó.
2022. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!