Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
100%

Én már válaszoltam, most ezt csak azért küldöm el, hogy én legyek a 101., mint a kiskutya :).

Bocsi :D.

2022. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a 2.srác akit belinkeltél

egy hajvágástol meg egy normálisabb szemüvegtől máris normálisabban nézne ki,de yugi tudjuk rajtad semme se segít

2022. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
100%
sry a szar helyesírásért
2022. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom mit akart a kérdező a képekkel bizonyítani. Jason Momoa egy 42 éves érett férfi a másik srác meg alighogy elhagyta a gimit, még a tojáshéj látszana a popsiján.
2022. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
48%
Ezt a kérdést már eskü én is fel akartam tenni!! Nőként én sem értem, egyszerűen hemzsegnek itt a "nem tetszenek a vékony férfiak" kommentek, bocsi de tényleg ezt látom. Pedig rettentő csinosak szerintem
2022. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!