Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
80%
15. Ez nagyon rossz példa, mert az élet nem úgy működik, hogy odaállítanak téged egy másik férfival egy nő elé és akkor a nőnek dönteni kell köztetek. Ilyen nincs. Sok nő magánéletében bukkanhatsz fel úgy, hogy te vagy az a férfi, akit ő vonzónak talál és akit akar maga mellé társának.
2022. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
24%

#21

"hogy odaállítanak téged egy másik férfival egy nő elé"

Akarod mondani Tinder?


"Sok nő magánéletében bukkanhatsz fel úgy, hogy te vagy az a férfi, akit ő vonzónak talál és akit akar maga mellé társának."

Egy rondát?


[link]

2022. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Itt van ez a két férfi. Az egyik férfias arcot, jó magasságot, könnyen izmosodó alkatot kapott az élettől. A másik csúnya arcot, rossz genetikájú testet.


Na vajon melyiknek mennyi esélye van


Az élet kegyetlen és igazságtalan. Mindig is alsóbbrendűnek fognak engem kezelni. Gyűlölöm az egészet.

2022. jún. 5. 14:32
 24/105 anonim ***** válasza:
86%
Az élet tényleg igazságtalan. Az is igazságtalan, hogy neked megvan a két kezed és lábad, fedél a fejed fölött, másnak meg nem adatott ez meg.
2022. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az egészségesen vékony férfiak jönnek be. Párom is vékony alkat, meg az összes exem.


Az emésztőrendszeri bántalmaidat kivizsgálták? Diagnosztizálták, mi a baj? Kaptál/kapsz rá kezelést? Beszéltél már szakemberrel, aki segítene a problémádnak megfelelő étrendet, illetve edzéstervet összeállítani? Ha igen, követed azt? Szóval megtettél mindent azért, hogy ez a helyzet változzon?


Volt egy meglehetősen sovány ismerősöm, akinek szintén bélbántalmai voltak: az unszolásomra elment kivizsgáltatni, megállapítottak nála többféle ételérzékenységet. Nem evett többet ezekből az ételekből, illetve elhagyta a dohányzást, meg is szűntek a gyomorpanaszai, illetve elkezdett tudni hízni. Alkatilag továbbra is vékony maradt, de mivel megszűnt a táplálékfelszívódási zavar, elkezdett tudni izmosodni meg zsírt magára szedni. Nem volt neki egyszerű, de a végeredmény sokkal jobb lett, mint amikor a kanapén ülve sajnálta magát.

2022. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 A kérdező kommentje:
Nézd meg a két képet. Az egyik megkapott mindent az élettől, a másik még csak esélyt sem.
2022. jún. 5. 14:35
 27/105 anonim ***** válasza:
83%
Én vékony vagyok, de jóképű és magas. Sosem volt gondom azzal, hogy tetsszek nőknek.
2022. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 A kérdező kommentje:
Mert jóképű és magas vagy, örülj a fejednek.
2022. jún. 5. 14:35
 29/105 A kérdező kommentje:
A két képet nézzétek. Az bemutatja, hogy milyen kegyetlen az élet.
2022. jún. 5. 14:36
 30/105 anonim ***** válasza:
25%

"...de jóképű és magas. Sosem volt gondom azzal, hogy tetsszek nőknek."


[link]

2022. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!