Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan vagytok lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok lányok/hölgyek egyedül és magányosan?

Figyelt kérdés

Mindig szembe jövök azokkal a kiírásokkal akár gyik/reddit stb oldalakon, amikor a férfi kiírja, hogy 2x/3x években jár, nincs párja, esetleg nem is volt, magányosak és nem tudnak ez ellen tenni.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire érinti vajon a női nemet. Én 24/F vagyok, nem volt barátné sose (mondjuk annyira nem tettem oda soha magam <23 év előtt), viszont a amikor látok lányokat/nőket mindig úgy látom, hogy nekik van valakijük. Soha nem hallom azt, hogy a nő magányos és egyedül van (kivéve a megtévesztő s*x hirdetést). Most titeket akarlak hallani.


Miért vagy ilyen helyzetben, milyen a kilátás, kor, egyáltalán te mennyire próbálkozol (vagy szerinted csak a férfi próbálkozhat)?



2022. jún. 7. 16:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%

Tévedés, hogy a nők nem próbálkoznak.

Próbálkoztam. Csak nem tudom minek.

Voltak párkapcsolataim, de már nem megy az ismerkedés.

A férfiak többsége csak dugni akar.

Kezd egyre kevésbé érdekelni a párkeresősdi.

2022. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
94%

24N

Ha első találkozó végén nem dughat meg, meg van sértődve. Én pedig nem vagyok krva. Maradok egyedül, amíg nem találok különbet

2022. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
7%
Sajnállak titeket lányok, de tudjátok, ha szinten felüli jóképűekkel mentek el csak, az biztos, hogy a legkisebb ellenállás fele fog menni mindig. Minek fárassza magát veletek, ha mások elsőre is szétteszik nekik. Borzasztó nehéz nektek a társkeresés el kell ismerni.
2022. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Én (jóideje) egyedülállóként nem vagyok magányos. Élvezem az életet, amiben jelenleg nincs helye férfinak.

Számomra egy párkapcsolat olyan, mint egy desszert. Imádom a desszerteket; egy jó krémes az étkezés csúcspontja. Egy minőségi krémes süteménnyel le lehet venni a lábamról.

Viszont.

Vacak sütit nem eszem. Soha. Az ember legyúr egy ízetlenre sikeredett borsófőzeléket, egy odaégett marhasületet vagy egy elsózott levest, de rossz desszertet nem eszik, mert minek? Nincs rá szükség.

Na így vagyok én a párkapcsolattal... Vagy legyen NAGYON jó, vagy nem kell. Ott van a családom, a barátaim, a távolabbi haverok, a munka, a tanulás, az önfejlesztés, a sport, a kutyám, az olvasás stb. Millió egy dolog, ami boldoggá és teljessé teszi az életemet. Egy tessék-lássék párkapcsolat semmit sem adna, ellenben időt, pénzt és energiát emésztene fel, amit pedig sokkal okosabban is felhasználhatok.


Ezzel együtt természetesen nyitott vagyok az új lehetőségekre, mert a jó desszerthez hasonlóan a jó párkapcsolatot is imádom... csak épp effektíve nincs szükségem rá.

2022. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
17%

"ember legyúr egy ízetlenre sikeredett borsófőzeléket, egy odaégett marhasületet vagy egy elsózott levest, de rossz desszertet nem eszik"


ezzel én pont fordítva vagyok


mondjuk ez lehet, hogy megmagyarázza a súlyproblémáimat

2022. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül vagyok, de nem magányos. Nem tudom, mi vagyok, biztos van rá név, aszex nem, de nem akarok szexelni se sokat, se változatosat, így meg garantált, hogy el fognak hagyni. Inkább megkímélek másokat magamtól.
2022. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
16%
Magányos nők nincsenek, egyedülállóak vannak. Nőknek mindig ott a Tinder.
2022. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
89%

3,7


Nem véletlenül lettetek lepontozva.

Sok nő a 10/8-as pasik társaságában is csalódik, ők is ugyanolyan felszínesek. Nem látják a npk igazi értékét, ami nem mindig csak a punci. :)

2022. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
15%

#8


Egy nő se fog szinten alul leállni akkor se senkivel. Senki se olyan hülye. Majd előbb-utóbb jön minden nőnek valaki minimum a saját szintjéről, aki megáll nekik, addig meg lehet dugni Tinderről jóképűekkel.

2022. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

9. Köszi az általánosítást, "Mr.Adonisz!"

Biztosan bukik rád minden csak, ilyen mentalitással meg végképp. =)

2022. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!