Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan vagytok lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok lányok/hölgyek egyedül és magányosan?

Figyelt kérdés

Mindig szembe jövök azokkal a kiírásokkal akár gyik/reddit stb oldalakon, amikor a férfi kiírja, hogy 2x/3x években jár, nincs párja, esetleg nem is volt, magányosak és nem tudnak ez ellen tenni.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire érinti vajon a női nemet. Én 24/F vagyok, nem volt barátné sose (mondjuk annyira nem tettem oda soha magam <23 év előtt), viszont a amikor látok lányokat/nőket mindig úgy látom, hogy nekik van valakijük. Soha nem hallom azt, hogy a nő magányos és egyedül van (kivéve a megtévesztő s*x hirdetést). Most titeket akarlak hallani.


Miért vagy ilyen helyzetben, milyen a kilátás, kor, egyáltalán te mennyire próbálkozol (vagy szerinted csak a férfi próbálkozhat)?



2022. jún. 7. 16:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy emberek képesek lemondani magukat, de változtatni nem akarnak! :)
2022. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
25%

#31


Arcon, kopaszodáson hogy változtatsz kedves pingvinkeee?

2022. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
73%
Arccal mi a baj? Kopaszodás meg természetes, de ott a részleges/teljes paróka is.
2022. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
#30 nem, veled valószínűleg nem, minden bántás, vagy személyeskedés nélkül. Vonzalom nélkül nem kezdek kapcsolatba. De tegyük hozzá, itt sem láttam, (max elvétve pár kommentet,) hogy a külső egyáltalán nem számít. Ezt a legtöbben nem tagadjuk. Csak nem feltétlenül úgy, ahogy sokan gondoljátok. Volt nem egy olyan exem, akire néztek ismerőseim, hogy ez mégis mi, meg miért. Volt olyan, aki azért szakított velem, mert túl jó nőnek gondolt magához, holott oda meg vissza voltam érte, csak ez nem számított neki. Volt, akit a beteges féltékenysége miatt dobtam ki. Megint mások bottal se piszkálnának meg, mert pl van tetoválásom. Számukra nőietlen, és közönséges vagyok (gondolom). Ismét másoknak túl izmos leszek, mert nem vékony a karom, hanem izmos. És még rengeteg ilyet sorolhatnék, ami miatt instant nem lennék sokaknak, holott másoknak meg a "tökéletes". És nem csak olyan dolgok, amikről tehetek, hanem adottságok is, amikkel nem tudok mit kezdeni.
2022. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
31%

Arccal mi a baj? Ronda. Nem az arcbőröm, hanem in general... Szóval azt mondod Hammon Serranoként megjelnek parókában randin aztán otthon meg leveszem nőnek meg egy szava se lesz :D? Hát persze :).


Fiatalabbaknak Hammon Serrano:

[link]

2022. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
72%

16

Nehezen hiszitek el, de tényleg vannak olyan csajok, akiknek nem a nagydumás szépfiúk jönnek be. És oké, nem kell sarkítani, nyilván mi sem a 150 kilós, csálé fogú, pattanásos, kopaszodó 40-esekért teperünk, de számomra ezeknél a tipikusan egyforma millió dolláros mosolyú menőgyerekeknél mindig szimpatikusabbak voltak a kicsit egyszerűbb, visszafogottabb, külsőre hétköznapibb, belsőre többnyire gazdagabb fiúk.


Ne mondd, hogy nálatok nincs ilyen... Tudom, hogy a férfiak vizuálisabbak, de azért ti sem kizárólag a nagymellű, nagyseggű és üresfejű instamacákra csorgatjátok a nyálatokat. Talán megakad rajtuk a szemetek, de nem mind egy ilyennel akartok esténként összebújni, vagy igen? A nők közül is sokan az egyszerű, hétköznapi srácokat szeretik.


Én rendszerint ilyenekkel voltam jóban, ilyenek tetszettek és ilyenekkel jöttem össze.

2022. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
72%

36.


Mindenben egyetértek 😌🥳🥰!

Én is mindig az ilyen fiúk társaságát kerestem.

2022. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
25%

Alapból sokan azt nem fogják fel, hogy a nők számára két féle férfi létezik: aki bejön neki és aki nem. Az utóbbi csoportba kb. a férfiak 80%-a tartozik. Ők kvázi nem is léteznek, nem férfiak, láthatatlanok.

Minden amit a nők írnak, az az első 20%-ra vonatkozik.

Tehát akinek a csendesebb, visszafogottabb srácok kellenek, mondhatni a kicsit "kockábbak", ott is az a lényeg, hogy ennek a srácnak alapból kell ,hogy legyen egy olyan megjelenése, kinézete, hogyy bejöjjön a csajoknak.

Hiába írják sokan, hogy hát ők "jófiúk", csendesek, intelligensek, dolgoznak, tanultak és normális értékrendjük van, mindez nem számít, ha nem tartoznak bele a 20%-ba. Ja és ezt a 20%-ot nem úgy kell érteni, hogy MINDEN NŐ MINDEN FÉRFI 20%_át nézi csak, hanem vannak átfedések, metszetek. A lényeg, hogy alapból kevés férfinek lesz lehetősége Y csajnál és X csajnál is, de a kettő kategória nem feltétlen esik 100%-ban egybe.

És azt se felejtsük el, hogy a nők jelentős része soha nem randizna, nem adna esélyt olyan pasinak akit külsőre csúnyábbnak gondol mint saját maga. Csak "felfelé" választanak. Ezért van az, hogy nincs olyan undorítóan kinéző nő aki ne kaphatna meg legalább egy szexre egy valamilyen pasit. Míg férfiként elég ha nem érsz el egy bizonyos szintet külsőre, máris kiesel a nők 99%-nál a lehetőségek közül.

2022. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
25%
38. Ismét egy csodálatos általánosítást láthatunk :D
2022. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
43%
Pedig pontosan így van. Egy nő nem ad esélyt olyannak, aki nem tetszik neki külsőre. Mégis miért tenné, ha a saját szintjén is megkap mindent!?
2022. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!