Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan vagytok lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok lányok/hölgyek egyedül és magányosan?

Figyelt kérdés

Mindig szembe jövök azokkal a kiírásokkal akár gyik/reddit stb oldalakon, amikor a férfi kiírja, hogy 2x/3x években jár, nincs párja, esetleg nem is volt, magányosak és nem tudnak ez ellen tenni.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire érinti vajon a női nemet. Én 24/F vagyok, nem volt barátné sose (mondjuk annyira nem tettem oda soha magam <23 év előtt), viszont a amikor látok lányokat/nőket mindig úgy látom, hogy nekik van valakijük. Soha nem hallom azt, hogy a nő magányos és egyedül van (kivéve a megtévesztő s*x hirdetést). Most titeket akarlak hallani.


Miért vagy ilyen helyzetben, milyen a kilátás, kor, egyáltalán te mennyire próbálkozol (vagy szerinted csak a férfi próbálkozhat)?



2022. jún. 7. 16:15
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
50%

#50


Szó szerint tőled idéztem, akkor magyarázd el, ha ezt írod, az mit jelent:

"A külső mulandó, nem az alapján választanak párt azok, akik vélhetően hosszútávra keresnek kapcsolatot és számukra nem mérvadóak a felszínes külsőségek"


Csak nem azt, hogy "felszínes külsőségek" nem számítanak, ha már eleve tetszik neked a faszi? :D

2022. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

51

Nem, nem tőlem idéztél. Szerinted én vagyok az egyetlen nő az oldalon, vagy mi? :D

2022. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Oh, ezer bocs. Elnéztem a számozást! 🙌
2022. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

51.


Tényleg egy normális nővel állsz le vitatkozni? Inkább keress egy cicababát, az jobb mulatság.


Nem, tudod mit jelent? Azt, hogy egy szép arc és egy kevésbé szép arc is ugyanolyan ráncos lesz.

Sosem tetszettek a kívül menő, belül üres férfiak. Fejezd be, hogy mindenkit egy kalap alá veszel, idegesítő! :)

2022. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!