Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan vagytok lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok lányok/hölgyek egyedül és magányosan?

Figyelt kérdés

Mindig szembe jövök azokkal a kiírásokkal akár gyik/reddit stb oldalakon, amikor a férfi kiírja, hogy 2x/3x években jár, nincs párja, esetleg nem is volt, magányosak és nem tudnak ez ellen tenni.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire érinti vajon a női nemet. Én 24/F vagyok, nem volt barátné sose (mondjuk annyira nem tettem oda soha magam <23 év előtt), viszont a amikor látok lányokat/nőket mindig úgy látom, hogy nekik van valakijük. Soha nem hallom azt, hogy a nő magányos és egyedül van (kivéve a megtévesztő s*x hirdetést). Most titeket akarlak hallani.


Miért vagy ilyen helyzetben, milyen a kilátás, kor, egyáltalán te mennyire próbálkozol (vagy szerinted csak a férfi próbálkozhat)?



2022. jún. 7. 16:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
16. Küldjek képet, vagy beszari vagy hogy hazugsággal vádolsz másokat :D ?
2022. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
49%

#20


16-ost? Igen, én.

2022. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

22. Beszari :(


Tényleg sok incel nem tudja elfogadni, ha nem lehet igazuk, hogy ráhúznak a nők társadalmára egy skatuját és valaki nem is akar oda illeni.

Ennyit erről..

2022. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
0%

#23


Képet nem küldök, de én kb. 3.0-s szinten vagyok. Viszont nem válaszoltál nálad mi a minimum szint. És mint mondtam más nők is válaszolhatnak, ha akarnak.

2022. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

SZÍVESEN!


A zsánerem, - ha már választani kell a páromon kívül- az egyik kedvenc koreai színészem. 1,82 magas, de nem is a magassága az, ami emgfogott.

Mint színész, a mosolya, nevetése, a színészi játéka. (Szuper testbeszéd, atrikulálás, vicces jeleneteknél, stb.)


[link]


[link]


[link] - ez egy sminkes kép, de itt egy gyerekkori is


gyerekkori:

[link]


Nincsenek nagy elvárásaim, ed a humor, az aranyos mosoly, esetleges szép szemek nekem top 3. Esetleg a szép, ápolt bőr.


továbbá abban a sorozatban, amit még nem volt érkezésem megnézni:

[link]


De nekem nagy zsáner magában a szemüvegesség, a gamerség, geekség, plusz az is aki okos és jól tanult, stb. Nem tudom, nekem ezek számítanak szexepilnek.


Pl:


[link]


Sosem vonzott a:


- nagyon nagyon magas férfiak köre

- kockás has, izmos test

- világító fehér mosoly sem

- pénz meg végképp nem

2022. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

De ha továbbra sem hiszel nekem kedves 16-os, írj privátot.


Szívesen leírok valamit, amit ide nem. :)

2022. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
46%

#26


Nem levelezgetek senkivel, úgyhogy ha erre valaki írt neked, akkor az egy imposztor lesz :).

2022. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
73%

27.


Nem kértem hogy írj nekem üzenetet, csak gondoltam megosztom egy dolgot, hogy miért nem tartozom a tömeg közé.


Visszatérve a témára. A szépség/vonzalom szubjektív.

NEM hiszem el, hogy nem lehet minden változtatni, ami valakinek a kinézete.


- ferde fogak

- ápolatlanság

- stílus

- nonverbális kommunikáció


Mindenre van megoldás, csak sokan félnek változtatni, félnek az újtól.

Régen én sem voltam különb mint egy átlagos lány, most sem vagyok más. Csak tudom mire kell odafigyelni és igyekszem adni is magamra, a hátterem ellenére is. :)

2022. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

#16 én válaszolok neked a skálád alapján (bár szvsz, nagyon random skála, baromira nem tudnám rajta valósan besorolni az exeimet, vagy bárkit, aki valaha tetszett). Nekem az 5.0-6.5-ig vannak a képeken olyanok, akik tetszenek. Nem, az afelett lévők se tetszenek, kifejezetten taszítanak.

Saját magamat is nagyon nehezen lőném be egy ilyen skálán (hogy felül, vagy alul lövök-e magamhoz képest), mert eléggé átlagtól eltérő stílusom van. De ha csak az adottságaimat nézem, sportos alkatom van, amiben jelenleg 5 évnyi "munkám" van (valójában elmondhatatlanul élvezem), szép vonású arcom, szám, szemem, bár nem tökéletes az arcbőröm, vannak miteszereim, meg havi 1-2 pattanásom is. Az arányaim majdhogynem az aranymetszet 90-60-90, csak épp körte alkat vagyok, így a fenekem ennél nagyobb, a mellem minimálisan kisebb. Amitől furán nézhetek ki, hogy alacsony vagyok, viszont ennek köszönhetően a legtöbben aranyosnak tartanak. Szóval x. Felül lövök? Alul? Sose izgatott, hogy őszinte legyek. Aki tetszik, tetszik, aki nem, nem.

2022. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
45%

#29


Leírásból nem fogom tudni megmondani neked, de nem is tisztem :). 5.0-6.5 elvárásod az átlagos vagy kicsit fölötte, gondolom jól áraztad be magad és ennek megfelelően nem is vagy nagyon egyedül soha. Velem viszont biztos nem kezdenél, mert 3.0-s szinten vagyok :).

2022. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!