Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan vagytok lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok lányok/hölgyek egyedül és magányosan?

Figyelt kérdés

Mindig szembe jövök azokkal a kiírásokkal akár gyik/reddit stb oldalakon, amikor a férfi kiírja, hogy 2x/3x években jár, nincs párja, esetleg nem is volt, magányosak és nem tudnak ez ellen tenni.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire érinti vajon a női nemet. Én 24/F vagyok, nem volt barátné sose (mondjuk annyira nem tettem oda soha magam <23 év előtt), viszont a amikor látok lányokat/nőket mindig úgy látom, hogy nekik van valakijük. Soha nem hallom azt, hogy a nő magányos és egyedül van (kivéve a megtévesztő s*x hirdetést). Most titeket akarlak hallani.


Miért vagy ilyen helyzetben, milyen a kilátás, kor, egyáltalán te mennyire próbálkozol (vagy szerinted csak a férfi próbálkozhat)?



2022. jún. 7. 16:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
12%
10: a csajozás nem mentalitás kérdése. Pénz, kinézet, magasság, stb.....
2022. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
12%

#10


Rám nem mivel ronda vagyok. Jóképű barátaimra viszont buknak a nők. 100-200 nőjük volt már és még így 40-hez közeledve is simán elmennek velük a fiatal lányok. Milyen furcsa, hogy ronda egy nőnek se kell, jóképű meg mindenkinek. Meglepő összefüggés, nem?

2022. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
84%
11. Látom nagyon nem értesz a témához, sem a nőkhöz.. Nem baj, ez nem az én szegénységi bizonyítványom :*
2022. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

12.

Nekem sosem volt olyan partnerem, aki a cicababák zsánere. Én gondolkodni tudó, aranyos fiúkat kerestem.

Hál Isten megtalűltam a zsáneremet. Én sem vagyok modell alkatú, bár így is volt, hogy zaklattak, stb. Mondjuk azokat elküldtem melegebb éghajlatra. :)

2022. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
95%
Olyan érdekes baszki, hogy itt minden incelnek olyan baráti társasága van, akik százasával dugják a nőket.
2022. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
31%

#14


Kétlem, hogy őszintén válaszolnál, de mindegy, legyen, mi a minimum szint, amivel már hajlandó lennél leállni, más nők is válaszolhatnak.


[link]

2022. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

16.

Érdekel a zsánerem? Nincs itt, vicces hogy egy átlag palettát küdltél ide.


Nem hazudtam, de semmi baj.

Felnőtt vagyok, nem szokásom hazudni.

2022. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

15. Engedd el, itt élik ki magukat. :(

Nekik minden hazugság, miszerint egy nő nem a Chadekre vágyik.

2022. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
15%

#15


Én többször elmondtam már ezt, mivel felhasználónevet nem látsz, így nem tudhatod hány különböző ember állítja ezt. Biztos, hogy sokszor engem láttál. Nőknek azért lehet furcsa, mert srácok nem annyira durvák egymással, mint nők. Nekem pl. kifejezetten jó humorom van és ez már elég. Megye legjobb gimijébe jártam. Atletizáltam, teniszeztem, benne voltam ált./gimiben a suli kosárcsapatában.... Jóhogy "menő" srácokkal is összehaverkodtam. Legközelebbi barátaim gimiből/egyetemről meg bizony ilyenek. Lehet 200 soknak hangzik, de gondold el, hogy 40-hez közeledünk, kb. 14-16 éves koruktól nőznek, még havi 1 nőt se kell a 1-200-hoz megdugni és volt, hogy minden hétvégén hazavittek valakit buliból, úgyhogy az a szám, amit mondtam még alulról is van becsülve...

2022. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
19. Te küldted a linket?
2022. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!