Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányan vagytok lányok/hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok lányok/hölgyek egyedül és magányosan?

Figyelt kérdés

Mindig szembe jövök azokkal a kiírásokkal akár gyik/reddit stb oldalakon, amikor a férfi kiírja, hogy 2x/3x években jár, nincs párja, esetleg nem is volt, magányosak és nem tudnak ez ellen tenni.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire érinti vajon a női nemet. Én 24/F vagyok, nem volt barátné sose (mondjuk annyira nem tettem oda soha magam <23 év előtt), viszont a amikor látok lányokat/nőket mindig úgy látom, hogy nekik van valakijük. Soha nem hallom azt, hogy a nő magányos és egyedül van (kivéve a megtévesztő s*x hirdetést). Most titeket akarlak hallani.


Miért vagy ilyen helyzetben, milyen a kilátás, kor, egyáltalán te mennyire próbálkozol (vagy szerinted csak a férfi próbálkozhat)?



2022. jún. 7. 16:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
92%

40

Mert egy férfi ad esélyt olyannak, aki NEM TETSZIK neki külsőre?


Amúgy akkor f-szság már, hogy a szintet kizárólag(!) a külső határozza meg szerintetek. Nőjetek már fel.

2022. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
52%
40. Ugye tudod hogy a szépség is szubjektív? Ami neked szép, nem mindenkinek fog tetszeni, és fordítva. Kérlek ne vegyél már egy kalap alá minden nőt, köszi. 🤗
2022. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
41. köszi, én hiába írtam, nem értette meg. :)
2022. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
60%

#41

Férfiak nem szoktak hazudozni erről, nők igen.


#43

Nők válaszoltak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Lefordítom mit tanultam nőktől, mit jelent valójában, amikor kinyitják a kicsi "szájukat":

• belső tulajdonság felülír mindent, ha már eleve jól nézel ki

• minden nőnek más tetszik a jóképűek közül

• nem számít a pénz, csak ne legyen kevés

• nem számít a méret, csak ne legyen kicsi

2022. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

44. Neked nagyon nagy problémáid vannak... nem csak magaddal, de másokkal is. Sajnálom hogy nem látod a különbséget nő és nő között. Lehetséges, hogy emiatt a hozzáállás miatt is kerülnek el nagy ívben a nők, amit teljesen megértek. Egy normális nő sem kíváncsi erre. :)


Aki általánosságban beszél az összes nőről, amikor van rengeteg ribi és rengeteg normális is, ezek nem egy halmazban vannak és nem is hasonlítanak. Teljesen más a prioritásuk és az elvárásaik is!

2022. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
75%

44

Tudod, mi a baj? Te nem számolsz az emberek úgy sacc/kb 80%-ával. Azzal a 80%-kal, aki nem kifejezetten szép, de nem is kifejezetten csúnya, akiknek vannak előnyös és kevésbé előnyös vonásai, akik másnaposan, kialvatlanul mosott szarnak néznek ki, de egy pihentető hétvége után meg kisimulnak... Te kizárólag végletekben vagy hajlandó gondolkodni, és ez nagy gond... Ha azt mondom, hogy a kinézet nem elsődlegesen fontos számomra, akkor diadalmasan az arcomba vágod, hogy akkor ő bejönne, ugye?

[link]

És rögtön mellé linkelsz gyorsan valami műanyag csávót valami szar női magazin címlapjáról:

[link]

És teljesen megfeledkezel róla:

[link]

Róla:

[link]

Róla:

[link]

Róla:

[link]

Róla:

[link]

És róla:

[link]


A harmadik körben linkelt férfiak bármelyikével el tudok képzelni párkapcsolatot, ha a személyiségünk passzol, és ezzel így van a nők ELSÖPRŐ TÖBBSÉGE. Csak a tényleg nagyon durván szép, vagy a nagyon durván felszínes nők utasítanák el mind az öt férfit, még akkor is, ha amúgy összeillenének. Marginális kisebbségről beszélünk, ezt látom a környezetemben is... A Tindert pedig szóba se hozd. Aki egy annyira mocsokszar, felszínes, szubhumán felületen ismerkedik, az ne csodálkozzon, hogy nem a fantasztikus személyiségét fogják értékelni. (Nőknek és férfiaknak egyaránt mondom.)


És nem tudom, melyik panelszöveggel fogsz előállni, de hadd tippeljek:

- Hazudok. (Legegyszerűbb hárítás.)

- A felsorolt férfiak nem átlagosak, hanem valójában egytől egyig szexistenek.

- A felsorolt férfiak valóban átlagosak, és ha én képes lennék vonzónak látni őket, akkor én csakis átlag alatti lehetek.


Kíváncsian várom, hogy melyik lesz? :D

2022. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

46, imádom hogy ennyi erőfeszítést teszel, de egy ilyen ember fél változtatni, csak a környezetet tudja okolni. :(

Én már megtanultam..

2022. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
50%

#46


Én tökre értem amit mondasz, csak akkor idézek neked egy "klasszikust", mert ő pont nem azt mondta, amit te:


14-es hozzászólás

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"A külső mulandó, nem az alapján választanak párt azok, akik vélhetően hosszútávra keresnek kapcsolatot és számukra nem mérvadóak a felszínes külsőségek"


36-os hozzászólás

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


"hogy itt nem a külső számít, és nem csak az együtt éléshez. Ha el tudod adni magad bármire nyitott egy nő."


Ezzel szemben te meg pont azt mondod, amit én bullet pointokban felsoroltam. Azaz, ha külsőre tetszik neked valaki, akkor tetszik és kész, de ha nem, akkor csinálhat/mondhat bármit nem fog tetszeni. Pontosan ugyanezt mondom én is. Közben meg látod, hogy nők összevissza hazudoznak...

2022. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

48

Azt érted, hogy 'a nők' különböznek? Attól, hogy az egyik állít valamit, ami a másikra nem igaz, még nem 'hazudik', legfennebb rosszul általánosít - akárcsak te.


A harmadik körben linkelt képeken szereplő férfiak meg nem úgy tetszenek nekem, hogy csak rám kell nézzenek, azonnal nedves lesz a bugyim és rájuk akarom vetni magam. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Ezek átlagos férfiak, akiket nem vennék észre az utcán, de akiket nagyon is észrevennék az egyetemen, munkahelyen, baráti körben, HA a személyiségükben lenne valami, ami megfog.

A bullet pointokba te PONT hogy nem ezt írtad:

"• belső tulajdonság felülír mindent, ha már eleve jól nézel ki"

(A linkelt férfiak OLYAN hű de jól néznek ki?)

"• minden nőnek más tetszik a jóképűek közül"

(A linkelt férfiak tényleg 'jóképűek'? Mármint gondolod, hogy előfordul velük, hogy békésen utazgatnak a villamoson, és egy csapat lány összesúg a hátuk mögött, hogy "Azta, de jóképű az a faszi?!" Na ne mondd... :D)


És még egy dolog. Meglehet, hogy nem általános, de eddigi életem során két sráchoz vonzódtam úgy igazán. Egy közülük kifejezetten taszított az elején, a másik meg csak tökéletesen közömbös volt. Egyikükkel három évig jártam együtt. Elhiszem, hogy nem gyakori, de azért akkora kib-szott kuriózum sem lehetek, na... :D

2022. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

48.


A 14-es én voltam, mégsem értettél velem egyet. 🥳

2022. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!