Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek addig semmi komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek addig semmi komoly parkapcsolatotok nem volt, 25 felett hogy ismerkedtetek meg a parotokkal/felesegetekkel?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt meg soha komoly kapcsolatom, viszolylag ritkan ismerek meg uj embereket, igy arra gondolok, hogy soha sem kapom meg az igazit.

Lassan 27 vagyok, egyedul erzem magam, csak arra vagyok, hogy legyen valaki akivel mindent meg tudok beszelni, szorosan megolelhetem, vagy kozosen menjunk kirandulni. Lassan kezd atmenni frusztracioba, sokszor emiatt egesz nap nem erzem jol magam.


Tarskereso appok nem jottek be, az egeszet probaltam, szemelyesen meg otletem sincs hova mehetnek.


26F



2022. aug. 1. 14:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

#9 vagyok. Mi a fenének jelöltem volna be ismerősnek, amikor nem ismerem?! Jó, hogy nem jelöl vissza, ha visszajelölne, akkor meg bárkit visszajelöl, és a visszajelölés semmit nem jelentene nála.


Az egyiket bejelölés nélkül szólítottam meg, a másiknál meg az volt, hogy egy elektronikai hirdetésemre válaszolt, és abból alakult ki egy egyre személyesebb témájú csetelés fokozatosan.

2022. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem úgy szólítod meg, hogy "jó a farod, akarod?", hanem valahogy tudsz kapcsolódni hozzá, és nem csak a szépségét találod benne egyedül jónak, és egyetlen valódi értéknek, témának, akkor talán van is értelme. De azzal indítani, hogy szép, és szeretnél vele ismerkedni (főleg ha bűnronda vagy) szánalmas, és borítékolható, hogy szó nélkül hagy.
2022. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
1 és fél éve vagyok együtt a lánnyal. 26 évesen ismertem meg.egy közös barátunk által. Ez a barátunk elhivta őt is és engem is egy grillezésre. Direkt azért hogy mi összejöjjünk. Aztán mentek szépen maguktól a dolgok
2022. szept. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Bekerültem egy ismeretségi körbe amiben ő már benne volt.
2022. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyakorin. Egy kérdés kapcsán ment néhány privát levélváltás, onnan közösségi oldal, abból szerelem :)
2022. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
91%

25 évesen társkeresőn (Tinderen) ismerkedtünk meg

Szerintem ne add fel a próbálkozást, de fejben hagyd magad sodródni, ne görcsölj

2022. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Tinderen nincs nagy sikerem, aki igazan szimpatikus soha nem huz jobbra, aki meg jobbra huz 95%-ban nem ir vissza. 🤷‍♂️


Nem tudok nem gorcsolni rajta, mindem vagyam az, hogy parkapcsolatban eljek, nem telik el nap, hogy ne gondolnek erre.

2022. okt. 31. 20:48
 18/38 anonim ***** válasza:
83%
Minél jobban vàgysz rà annàl kevésbé fog menni. Nekem anno amikor 24 évesen végleg elengedtem a témàt akkor jött össze. Utàna voltak a legszebb éveim. Szóval ezt tudom javasolni h nehéz de el kell engedni és ahogy irtàk h sodrodj az àrral. Sok sikert :)
2022. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

17 amennyiben minden vágyat, hogy párkapcsolatban élj, tegyél meg mindent a sikerért!


Kezdetnek ne tindertől várd a csodát, használd, de csak mint B opció, ne szorongj miatta ha épp nincs olyan nő, akivel alakulnak a dolgok. Hogyha ott kevés találatod van, akkor rossz a fotód és bemutatkozód. Keress fel egy profit fotóst, aki készít rólad igényes képeket, amivel több sikeres lesz! Hogyha nehezedre esik a fogalmazás, kérj segítséget barátaidtól, lány barátaidtól, hogy szerintük mit érdemes írnod. Ezt követően vizsgáld felül hogyan kezdeményezel. Mit írsz? Te szívesen válaszolnál egy olyan kezdeményezésre?


Ismerkedj személyesen is. Hogy hol? Mindenhol, ahol lehetőséged van rá! Ne élj négy fal között, tervezz minél több emberek között lévő programot! Ha valaki figyel, kezdeményez! Járj táncórára, kondizni, túracsoportra, társasjáték esetekre, barátokkal szórakozóhelyre... Annyi lehetőséged van, amennyit csak akarsz! Ismerősöm például úgy jött össze valakivel, hogy szórólapot osztogatott, odament hozzá, beszélgettek és elkérte a számát. Mindenhol adott a lehetőség, csak vedd észre és cselekedj!

2022. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
#19 jó de ha valaki antiszociàlis? Nincsenek baràtai? És nehezére esik csak "simàn" emberek közé menni úgy alapból is? Bàrkihez mész oda nem csak ismerkedés céljàból azt egyből levàgják hogy magadat megerődzakolva próbàlsz velük kommunikálni. Én is magamnak való vagyok de amikor volt kapcsolatom nagyon mélyen tudtam szeretni.. csak odàig kell eljutni ugyebàr
2022. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!