Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek addig semmi komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek addig semmi komoly parkapcsolatotok nem volt, 25 felett hogy ismerkedtetek meg a parotokkal/felesegetekkel?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt meg soha komoly kapcsolatom, viszolylag ritkan ismerek meg uj embereket, igy arra gondolok, hogy soha sem kapom meg az igazit.

Lassan 27 vagyok, egyedul erzem magam, csak arra vagyok, hogy legyen valaki akivel mindent meg tudok beszelni, szorosan megolelhetem, vagy kozosen menjunk kirandulni. Lassan kezd atmenni frusztracioba, sokszor emiatt egesz nap nem erzem jol magam.


Tarskereso appok nem jottek be, az egeszet probaltam, szemelyesen meg otletem sincs hova mehetnek.


26F



2022. aug. 1. 14:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

20: Lassan kevesével, folyamatosan. Nem az első eléd kerülő emberrel alakul ki barátság, hanem a tizedikkel, avagy századikkal. Minden alkalommal tanulsz valamit és a következőnél ügyesebb leszel. Tanulható, az ember alapból nem antiszociális. A lényeg a fejlődés, elején nehézkes, de egyre jobb és jobb leszel! Gondolj csak bele, hogyan tanultál meg járni? Első adandó alkalommal sikerült, avagy többször elestél közben? Mi lett volna, ha első nehézségnél feladod és soha nem tanulsz meg járni? A gát benned van, ha nem teszel a javulásért és azzal takarózol "nekem úgyse sikerül semmi, nincs bennem semmi érdekes"! Tegyél róla, hogy legyen!


Mint írtam, nekem se volt barátom, én se tudtam megszólalni társaságban, szorongtam. Évek alatt, lassan haladva viszont mindezt meg lehet változtatni, személyes tapasztalatom van vele, amit külső segítség nélkül értem el! Hogyha úgy gondolod, egyedül képtelen vagy rá, még mindig kérhetsz segítséget szülőktől, avagy szakembertől az induláshoz, viszont saját boldogulásodért muszáj erőfeszítést tenned, avagy nem lesz változás!

2022. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

A tindertol nem is varok semmi komolyat, hulyesegnek is tartom, hogy ket kep alapjan eldontsd valakirol, hogy tetszik, vagy nem. Nagyon sokszor valaki a viselkedese miatt, vagy attol, hogy hogy beszel/viszonyul masokhoz lessz szimpatikus. Utolag meg mikor latom milyen kepei vannak facebookon, abbol soha az eletbe nem szoltam volna hozza.



A profi fotos tinder fiokokat mindig balra huzom, szerimtem nem az egyen valodi enjet mitatjak meg. Emiatt is nem keszitek en sem profi fotokat.


Barataim nincsenek, se ferfi, se no, ugyhogy nincs kitol ilyen tanacsokat kerjek, szulokkel meg nem igazan tudok ilyensmikrol beszelni, folyton csak a kozhelyeket hallom ha ilyesmirol van szo.


Tobbszor terveztem, hogy megyek turazni csoporttal, akiket nem ismerek, de vegen soha nem mentem el, nem voltam kepes. Ugy erzem, hogyha valakivel mennek akit ismerek nem lenne ez gond.

2022. nov. 17. 14:13
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
22: Egyszer elmész velük, másodjára már lesz valaki, akit ismersz. Ne kifogásokat keress, hogy mit miért ne csinálj, mert mindig fogsz találni! Ha már egy ok szól mellette, miért csinálj valamit, vágj bele! Ha változtatsz az élethez való hozzáállásodon, az életed is meg fog változni!
2022. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Elittars oldalról van baráti körben jó pár ismeretség ha a tinder nem jön be
2022. dec. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ott a munkahelyi csaj! Jó, kicsit letámadtad, ami nem volt jó ötlet, de szerintem nincs veszve a dolog. Érd el, hogy vonzódjon hozzád, és ő akarjon veled ismerkedni - kezdheted egy olyan apró trükkel, hogy a szemébe nézel, mikor beszélsz vele, pár alkalom után már szolidan mosolyogsz is, és újabb pár alkalom után már ő is szolidan fog mosolyogni, na onnan már lehet a következő szintre lépni, és valami félszemélyes dologról beszélgetni, int a hobbi, vagy zene. A harmadik szinten meg már jöhet a személyes dolog, van-e párkapcsolata, ilyesmi, esetleg közös programra elhívni...
2022. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
A mosoly es a szemkontaktus mar elso hetekben megvolt, de nem tudom hogyan kellene tovabb lepni, itt leragadtam. Munkaban nem ugyanazon a reszlegen dolgozunk, raadasul igy ritkan is talalkozunk. Azt, hogy munka utan chaten beszelgessunk kicsit gaznak talalom, mikozben szemelyesen a munkaban nem dumalunk.
2022. dec. 23. 21:05
 27/38 anonim ***** válasza:
38%
"mosoly es a szemkontaktus mar elso hetekben megvolt" - Nem volt meg. Ne ahhoz viszonyítsd ahogy a többi emberrel csinálod a mindennapokban. Próbáld ki egy kutyával, ha mélyen, hosszan belenézel a szemébe, mondjuk 1 percig, egy szolid nyüszítés mellett farokcsóválva feléd mozdul. Embernél ugyan ez az ösztön, azaz az érzés megvan (endorfint termel, bizalmat gerjeszt), de persze az ember nem fog rögtön megmozdulni, mert ember, visszatartja az "illetm" (vagy valami hasonló).
2022. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Túl hosszan sem szabad a szemébe nézni mert én úgy hallottam hogy az azt jelenti hogy meg akarod ölni
2022. dec. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak azóta a dolgaid, kérdező?
2023. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Azota sem sikerult senkivel sem megismerkedni. Neha meg mindig tarsrol almodozok, de nem okoz gondot a mindennapokban.


A tarskereso appokrol december kornyeken mind toroltem a fiokom, de mostanaban gondolkodok, hogy ujra kellene regisztralni friss kepekkel. Meg ugy erzem nem vagyok kesz ujra regisztralni, de kozben idovesztegetesnek is gondolom.


Sportolok, sokat dolgozok, lekotom magam mindig valamivel, igy nincsen depressziv hangulatom egy jo ideje.

2023. szept. 30. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!