Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek addig semmi komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek addig semmi komoly parkapcsolatotok nem volt, 25 felett hogy ismerkedtetek meg a parotokkal/felesegetekkel?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt meg soha komoly kapcsolatom, viszolylag ritkan ismerek meg uj embereket, igy arra gondolok, hogy soha sem kapom meg az igazit.

Lassan 27 vagyok, egyedul erzem magam, csak arra vagyok, hogy legyen valaki akivel mindent meg tudok beszelni, szorosan megolelhetem, vagy kozosen menjunk kirandulni. Lassan kezd atmenni frusztracioba, sokszor emiatt egesz nap nem erzem jol magam.


Tarskereso appok nem jottek be, az egeszet probaltam, szemelyesen meg otletem sincs hova mehetnek.


26F



2022. aug. 1. 14:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáld ki egy kutyával, ha mélyen, hosszan belenézel a szemébe, mondjuk 1 percig, "


Ezeket a baromságokat honnan szedik emberek? Ha ezt megcsinálod, mákod van ha nem ugrik a torkodnak. SOHA nem nézünk kutya szemébe, azt támadásnak veszi!

2023. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
#31 ez igaz.. a macska is karmol olyankor
2023. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
azóta miújság?
ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Azota se semmi. Probalkozok nyitott lenni, meg uj emberekkel talalkozni,mar csak azert is, hogy gyakoroljam a kommunikalast "idegenekkel".


Probaltam belepni tarskereso appokba, normalis kepeket feltoltve, 2 het utan egyetlen match sem volt, toroltem is.

máj. 1. 11:40
 35/38 anonim válasza:
100%

2 hét nem sok idő társkeresőn, hónapokba is telhet, mire találkozok valaki normálissal. Lányból sokkal kevesebb van ott, mint fiúból


járj el társkeresős, ismerkedős programokra, vannak ilyenek

máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év kellett nem 2 hét az onlineba 😄😄
máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Lehet nem sok 2 het, de egyetlen like sem jott, a szimpatikus, ertelmesnek tuno nok szama eleg keves volt. Raadasul ugyanazokat a szemelyeket lattam, akiket evekkel ezelott. Olyannak aki nem hisz az online tarskeresesben, es raadasul qrvara bena is benne, ez pont eleg is volt.


Ahol en lakom nem nagyon vannak tarskeresos programok, legalabbis egyrol sem tudok. Azt szerintem kicsit eroltetettnek ereznem. Amugy nem tudom, meg nem voltam olyanon.

máj. 1. 21:58
 38/38 anonim válasza:
#37 hát figyelj, az online ismerkedéssel veszíteni nem tudsz, lehet hogy találsz ott valakit. Még mindig jobb, mint némán ülni és várni a sültgalambot
máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!