Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
96%

Mi a meglepetés abban, hogy egy tanult, értelmiségi férfi izgalmasabb a nők számára egy operátornál? Ezzel nem az operátorokat nézem le, de ha már te is általánosítasz..

Illetve a családalapításhoz, komolyabb kapcsolathoz nem minden esetben lehet elég az operátori fizetés, ellenben egy IT-s meg tudja adni az anyagi biztonságot a nőnek.

Ez nem pénzéhség, de lakni kell valahol, enni kell valamit, ha családot szeretne a nő akkor meg még rengeteg egyéb kiadást fel lehetne sorolni.

2022. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ez megdönthetetlen bizonyíték, most minden miskolci nőről lerántottad a leplet.

Amint rendesen kidolgoztad a kísérlet tudományos hátterét is, légyszíves publikáld valamelyik neves szaklapban, az emberiség nem maradhat fenn ilyen világraszóló felfedezés nélkül.

2022. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
94%
Azt bizonyitottad, hogy az ocsmany kepedet is lehet kompenzalni massal, peldaul penzzel. Az, hogy te semmivel nem tudsz kompenzalni, az a te bajod. Mar csak egy szoftverfejlesztoi diplomaval vagy lemaradva a csajozasrol. Akkor hajra!
2022. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
83%

Úha, igen meglepő, hogy a tanult, képzett pasik keresettebbek, mint egy tanulatlan betanított munkás.

Az évszázad felfedezése XD



Mellesleg nálam alap a diploma.


Egy mérnöknő

2022. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
99%
Brit tudósok most elkeseredtek…
2022. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
91%

A saját primitívségedről rántottad le a leplet. És nincs olyan, hogy "nők". Olyan van, hogy a neked tetsző nők, azok a nők akiket nőszámba veszel. Nem ártana magadba nézni, hogy miért imponál számodra ez a putris haszonleső réteg, mikor tele van az ország intelligens, dolgozó nőkkel, akik vállvetve hajtanak a párjukkal a jobb életért. Valamiért neked mégis csak a prostituáltak számítanak nőnek, akik azon a szinten tartanak, hogy másokon kapaszkodnak fel, másokkal rakatnak fészket és más vérét szipolyozzák (az meg van olyan hülye, hogy hagyja nekik, csak azért, mert erekciója van). Ez vajon miért lehet?


Nem a "trendi" lányokra kellene menni, hanem azokra, akik filter nélkül is csinosak és megdolgoztak a saját álmaikért. De az valamiért a magadfajtáknak láthatatlan... Tudom, mert anno, mikor ismerkedtem, akkor is az ilyen buta, életképtelen piócák mentek nagyot. Már akkor sem értettem.


Üdv, egy szintén fejlesztő, aki mára többet keres, mint a férje, mégis a világ legszerencsésebb nőjének érzi magát mellette.

2022. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
73%
Ja. Milyen már, hogy egy tanult, intelligens, csinos, diplomás nő nem áll le, egy netto 350 ezret kereső sori dolgozóval! Felhaborito
2022. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
88%
Bakker ez sima műveltségi vagy értelmisegi kérdés is lehet es nem feltetlen penzkerdes🤦‍♀️
2022. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
72%
Ki akar egy reggeli feles ivó trógert? Inkabb az infos.
2022. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
91%

Amugy ilyet en is csinaltam már

11 éves kort jeloktem meg mint aki eltévedt az oldalra es barátokat keres a szó nemes értelmében.


Ne tudd meg hány férfi írt rám es egyik sem tett képbe hogy amugy mi ez az oldal....elkeseritő

2022. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!