Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
90%

"... nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól."


Már ebből kiderül, hogy ócska kamu kérdés. Miskolcon keresnek az IT-sek az országban talán legkevesebbet (nem pesti béreket dobálnak sajna), szó szerint egy erősebben túlórázó szalagmunkás hazaviszi a junior IT bért simán. (forrás: én valóban dolgoztam Miskolcon IT területen pár évet )

2022. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
6%

30#:Ez nem guberálás, csak szimpla előítélet ez emberektől.

Illetve emlékszel amikor a magyar Legyen ön is Milliomost egy postás nyerte meg? :D


Inkább az embereknek megértőbbnek kellene lenni és nem lenézni a másikat, mert amit te kavicsnak nézel, lehet egy valójában gyémánt.

2022. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
100%
Itthon Miskolc a szilícium völgy. xd
2022. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ha jól értem a mai nőknél a házassági eskü azon részénél ahol azt mondják hogy " Jóban - rosszban, szegénységben-gazdagságban", a rosszban és a szegénység részét el is lehetne hagyni :D
2022. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
97%

32

Figyelj már, én nem az emberek lenézéséről vagy hátrányos megkülönböztetéséről beszélek, de ha akad ilyen sor a mondandomban, azt idézd nyugodtan.


És persze, lehet, hogy kavicsnak nézem a gyémántot, de mindenkinek javasolnám, hogy ha gyémántot akar, akkor ékszerboltba menjen, és ne a murvában vagy a sárban turkáljon "hátha mégis" alapon.

2022. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
83%
Szanalmas vagy kerdezo. Igen a nok nezik a penzt? Vajon miert? Mert mar szinte az osszesbek az anyjat dobta az apjuk egy szebbert, fiatalabbert. Ezek a lanyok mar a nagy válások korában nottek fel es ott az anyjuk tapasztalata, hogy mar az se eleg ha jol tud kaposztat fozni.
2022. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
10%

32 jól írta. Én is ismerek olyan biztonsági őrt, gyári fizikai melóst aki sokkal értelmesebb mint a egyetemet végzett jelenlegi 1-2 munkatársam.


Az elvégzett iskolák száma nem mindig garancia is. Sokszor a alulképzett emberek között is van amúgy intelligens.

2022. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
75%

37

Ez igaz, de ettől meg nem fogok összejönni egy biztonsági őrrel, mett havi 300 ezres nettobol, nem lesz családi élet...hiába intelligens

2022. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
83%
Azt bizonyitottad be,hogy hülye vagy.
2022. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 A kérdező kommentje:

31:

Tévedés, az IT az egyetlen terület ahol megadják Miskolcon is a Pesti béreket, mert különben senki nem vállalná aki ért hozzá, hanem vagy elmenne, vagy HO-ból dolgozna. Aki nem ért hozzá, ahhoz meg mihez kezdjen a cég?

Ellenben az operátori munkákban meg nem adnak annyi bért mint Győrben. Ez a nettó 350 ezer is amit valaki írt óriási nagy baromság. Jó lesz az nettó 200 ezernek is.

2022. aug. 27. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!