Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
91%
Értem. Tehát a nők két ismeretlen közül az intelligensebb és gazdagabb személyt választják. Leesik az állam. A férfiak biztos más döntést hoznának.
2022. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak meghúznak mindenkit aki él és mozog, de csakis azért, mert ők nem előítéletesek hanem olyan kedvesen elfogadók :). A nők meg utálatosak mert válogatnak.
2022. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
68%
Mia francot kezdjek egy csóró operatorral????
2022. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
17%

Én azt szoktam mondani hogy NC forgácsoló vagyok , és nem keresek túl sokat, ja azt már nem teszem hozzá hogy a cég az enyém :D

Van akinek fontos a pénz, és ezt is figyelembe veszi az ismerkedésnél, de van akinek nem, például nekem.

Nem szeretem az anyagias embereket, mert neki az szimpatikus amim van, és nem az aki vagyok.

Mi lesz akkor ha mondjuk történik egy válság mint most és lejjebb kell adni a színvonalat?

Majd mellettem lesz és megérti a helyzetet?

Kétlem.

2022. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanilyen alapon, ha a férfiak két teljesen random nő közül, akikről semmit sem tudnak, a szebbet részesítik előnyben, akkor felszínesek?

Annyira ostoba a gondolatmeneted, hogy arra szavakat nem találok.

2022. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
77%
15#: Rám ez nem igaz, én azt részesítem előnyben aki jobban illik hozzám :)
2022. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
14%
Más szavakkal megfogalmazva a kérdést, most coming out-oltál f@rtúróként?
2022. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
100%

16

Ezek szerint nem értetted meg a kommentemet. Azt mondtam, hogy két ismeretlen nő közül, akikről SEMMIT nem tudnak, a férfiak is a szebbet választják. Ez evidens és nincs vele semmi baj.

2022. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam egy tesztet. Rákerestem Palvin Barbira és elolvastam a kommenteket a képei alatt. Minden pasi csúszik-mászik előtte, nyalja a seggét.


Aztán rákerestem Varga Irénre. Mindenféle rondának, dagadtnak elhordják.


Akkor itt a megcáfolhatatlan bizonyíték, hogy a férfiak a csak a f@szuk után mennek? A férfiak valóban csak a külsőre mennek és a f@szukkal gondolkodnak? Másképp hogy a fenébe lehetne tisztázni ha abból indulunk ki hogy a férfiak nem a qurvákra hajtanak, hanem az átlagos nőkre?

2022. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
100%

18#:Ez sem feltétlen igaz.

Mindenkinek más a szép.

Én nem szeretem a mai menő insta lányokat, inkább a visszafogott aranyos, cuki lányokat.

Szóval én a számomra szebbet választanám , de a külső szükséges a vonzódáshoz, a pénz nem hiszem.

2022. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!